Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
P3
Purmerend
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Grounds
Rotterdam
13:00
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gelredome
Arnhem
Festivalpark Werchter
Werchter
15:00
Duycker
Hoofddorp
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:30
Beauforthuis
Austerlitz
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
19:00
De Helling
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Studio de Veste
Leiden
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Luxor Live
Arnhem
18:00
Goffertpark
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
ACU
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Willemeen
Arnhem
Vrijthof
Maastricht
21:00
Vera
Groningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
RAI Theater
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Plato
Leiden
23:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
zondag 01 juli 2018
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Una Noche abierta – Homenaje Andrés Marín. Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
14:00
Disco Zonder Drempels
P3, Purmerend
20:00
Calexico
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Van Baerle Trio: Beethoven, Liszt, Mendelssohn
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
11:00
City Proms
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
LIVE: Metalite (SE) + Vernon
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Round Town Gospel Sensation
Grounds, Rotterdam
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
16:15
De Baron
Gigant, Apeldoorn
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
Ed Sheeran
Festivalpark Werchter, Werchter
15:00
Adam Holzman
Duycker, Hoofddorp
18:00
Shotgun Sawyer
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
14:00
Inge Frimout-Hei & Kyra Frimout
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:30
Internationaal Boogie Woogie en Blues Piano Concert 2018
Beauforthuis, Austerlitz
Live Hard Or Die Fest 10th Edition
Baroeg, Rotterdam
maandag 02 juli 2018
20:00
The Laundry BigBand ft. Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
20:00
Stone Sour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
AJJ (US) + Emperor X (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Andrew Jackson Jihad
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Ziggy Marley
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elvis Costello & the Imposters
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Harmonie St Caecilia
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
19:00
Bongzilla / Dopethrone / Sons of Otis
De Helling, Utrecht
Jack White
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 03 juli 2018
21:30
Monophonics
Vera, Groningen
19:00
Preoccupations
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
BlackStar Yasiin Bey (Mos Def) & Talib Kweli
Paradiso, Amsterdam
20:00
Devin The Dude
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elvis Costello & the Imposters
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Live at Lola: Steering Ships With Empty Bottles (US)
LOLA050, Groningen
19:00
Zomerconcert - Apeldoornse Jeugdorkesten
Gigant, Apeldoorn
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Pul, Uden
Seasick Steve
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bongzilla
Burgerweeshuis, Deventer
woensdag 04 juli 2018
22:00
Veer
Vera, Groningen
Black Rebel Motorcycle Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Mavis Staples
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Anal Vomit
Studio de Veste, Leiden
21:30
Tanika Charles
Paradiso, Amsterdam
Angie Stone
Paradiso, Amsterdam
19:00
Steve Winwood
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
17:30
Jessie Ware
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Wolves In The Throne Room
Luxor Live, Arnhem
18:00
Guns n' Roses
Goffertpark, Nijmegen
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown
De Spot, Middelburg
21:00
Ryan Sambol
ACU, Utrecht
Seasick Steve
013, Tilburg
donderdag 05 juli 2018
20:00
First Blood
Willemeen, Arnhem
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Nine Pound Hammer
Vera, Groningen
19:45
Beth Ditto
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
UP: Radio Esperanto + DraMali
Simplon, Groningen
Jim Gaffigan
RAI Theater, Amsterdam
23:30
Noodlanding!
Paradiso, Amsterdam
21:00
Residente
Paradiso, Amsterdam
Caroline Rose
Paradiso, Amsterdam
De Dijk / Elvis Costello
Paleis Soestdijk, Baarn
20:30
Ton Engels - Herfstkampioen
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Mavis Staples
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
McScallywag
LOLA050, Groningen
19:00
ECI on stage - Onze muziekcursisten laten horen wat ze kunnen!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Namibian Tales - Kalahari Encounters
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Hans Dulfer Plays Blues
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 06 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Splash!
Vorstin, Hilversum
Parquet Courts
Vera, Groningen
Big Boi
TivoliVredenburg, Utrecht
Rival Sons
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Scott Franka / Thomas Hayat
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Rocco Ostermann
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Namibian Tales
PlusEtage, Baarle-Nassau
Esther Von Haze
Plato, Leiden
23:00
Asphalt #2: Sandrien + Sinfol + Barbara Ford
Patronaat, Haarlem
22:00
Renegade Brass Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nine Pound Hammer
Paradiso, Amsterdam
Steve Winwood
Paradiso, Amsterdam
The Analogues
Paleis Soestdijk, Baarn
20:30
Berry Knapen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Little Steven & The Disciples of Soul
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Elvis: The Comeback Special
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Formation
Metropool, Hengelo
21:00
Live at LOLA: Moonshine Wagon / Shotgun Sawyer
LOLA050, Groningen
20:00
Undergang
Little Devil, Tilburg
21:00
Kf Allstars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
PLANGA - Jacin Trill / Jairzinho / Leafs / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
20:00
Booze & Glory / Complaint / Midnight Tattoo
Duycker, Hoofddorp
20:00
Messer Chups
dB's, Utrecht
20:30
Club Antre concert 'De blonde bruid'
Club Antre, Amsterdam
20:30
Vibes - Afterschool Party
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Bot
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Africa Negra
Bimhuis, Amsterdam
zaterdag 07 juli 2018
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Karma To Burn
Willemeen, Arnhem