Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
16:00
De Bosuil
Weert
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Stathe
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
Vrijthof
Maastricht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Pllek
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Café Plantage
Leiden
21:30
Gigant
Apeldoorn
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
Grounds
Rotterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Fruittuin van West
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Nijend 24
Anderen
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vrijthof
Maastricht
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Merleyn
Nijmegen
zondag 08 juli 2018
15:00
Jessy Yasmeen
PopEi, Eindhoven
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Kate Voegele / Tyler Hilton
Tolhuistuin, Amsterdam
13:00
Lazy Sunday: The Coïncidences
Openluchttheater Ede, Ede
17:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Popkoor Uitvoering:
Patronaat, Haarlem
16:00
The Hackensaw Boys
De Bosuil, Weert
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Ziggy Marley
Annabel, Rotterdam
18:30
Zomeravond Strijkkwartet
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 09 juli 2018
20:00
Days N Daze (US) - We The Heathens - The Bucket Boyz
LOLA050, Groningen
20:00
Giant Party
Paradiso, Amsterdam
Idles
Rotown, Rotterdam
20:00
Melody Gardot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Supersonic Blues Machine
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 10 juli 2018
19:00
Adam Holzman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Andy Mineo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cartoon Violence
Café De Meister, Geleen
20:30
Damian 'Jr Gong' Marley
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dead Cross
Melkweg, Amsterdam
Exodus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Idles
EKKO, Utrecht
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Moon Hooch
BIRD, Rotterdam
19:00
Noha Ramadan
Melkweg, Amsterdam
21:00
Sick Puppies
Poppodium Volt, Sittard
19:30
The Dutch
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 11 juli 2018
20:00
Björk
Sint-Pietersplein, Gent
20:00
braincoats and Fever days
Café De Meister, Geleen
20:00
Caravana Sun
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Hollie Cook
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hondenlot - Klein Caprera - UITVERKOCHT
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Live at LOLA: Autonomads /The Affect Heuristic/ Persona Non Data
LOLA050, Groningen
19:00
Noha Ramadan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Red Baraat
Rotown, Rotterdam
20:00
Sick Puppies
P60, Amstelveen
20:30
Stathe Sessie: Price + KIEFF
Stathe, Utrecht
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bronx
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
The Hackensaw Boys
Vera, Groningen
donderdag 12 juli 2018
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Antimatter
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Bhad Bhabie
Melkweg, Amsterdam
21:00
Chris Dave and the Drumhedz
Patronaat, Haarlem
20:15
Cory Henry & The Funk Apostles
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Coyoco / DJ Prace / Yarah Bravo
Pllek, Amsterdam
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Eminem
Goffertpark, Nijmegen
20:15
Gruppo Sportivo
Hedon, Zwolle
20:30
Hans Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
John Hiatt & The Goners
Paradiso, Amsterdam
21:00
Katvanger
Café Plantage, Leiden
21:30
Musest
Gigant, Apeldoorn
23:30
Noodlanding!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Lisa Nora | LOLA
LOLA050, Groningen
20:15
Tarrus Riley
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Devil and the Almighty Blues
Merleyn, Nijmegen
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
19:30
The New Orleans Swamp Donkeys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Willem Vermandere - Verleden, Heden en Toekomst
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 13 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Baile Da Fulô
Grounds, Rotterdam
12:00
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
20:30
Bouke Rocks Elvis & The Elvis Mattersband
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Bruno / Hafizi / Uvira
Op Zeezand, Amsterdam
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Doktor Schnitt plays Kraftwerk
Rotown, Rotterdam
20:00
Electric Eel Shock
dB's, Utrecht
19:00
Jeangu Macrooy
Fruittuin van West, Amsterdam
20:00
John Hiatt & The Goners
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Julian Lage Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Katell Deux Voix - Brell & Stromae
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
King Crimson
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Korpiklaani
P60, Amstelveen
20:30
Marlene Bakker
Nijend 24, Anderen
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
20:00
Official Dynamo Metalfest 2018 Pre Party
Dynamo, Eindhoven
20:30
Paradise Parade + Support
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Questlove + Team BOSS
Paradiso, Amsterdam
Rufus Wainwright
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Strength Through Unity 2018 Groningen
LOLA050, Groningen
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown
Metropool, Hengelo
19:45
Venice
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Will And The People - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
21:00
Yaotzin
Little Devil, Tilburg
zaterdag 14 juli 2018
18:00
25 jaar Boom Chicago - Boom Chicago & Friends
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
23:45
Aurora Halal / DJ Seinfeld / ROD / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Berget Lewis & ZO! Gospel Choir
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
DJ Maarten W
Merleyn, Nijmegen