PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -601
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 jul
Hedon
Zwolle
2
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
1
Paleis Soestdijk
Baarn
4
20:30
Duycker
Hoofddorp
1
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:30
Vera
Groningen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Simplon
Groningen
zo 08 jul
Concerto
Amsterdam
12:30
Burgerweeshuis
Deventer
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
13:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:30
Paleis Soestdijk
Baarn
3
17:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
5
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
ma 09 jul
20:00
LOLA050
Groningen
Rotown
Rotterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
di 10 jul
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
wo 11 jul
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
3
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
P60
Amstelveen
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 12 jul
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Goffertpark
Nijmegen
14
2
20:00
Pllek
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Café Plantage
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
23:30
Paradiso
Amsterdam
vr 13 jul
00:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:00
013
Tilburg
19:00
Fruittuin van West
Amsterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen

zaterdag 07 juli 2018

Foto Pennywise
Pennywise Hedon, Zwolle
2
Foto An Acoustic Evening With Nahko & Trevor Hall
An Acoustic Evening With Nahko & Trevor Hall Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
1
Foto Sting
Sting Paleis Soestdijk, Baarn
4
20:30
An Australian Prog Night Duycker, Hoofddorp
1
20:30
Amsterdam Klezmer Band Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
3fm Serious Request: Nu We D’r Toch Zijn TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ke Haber? (What's New?) Bimhuis, Amsterdam
21:00
INU INU Stathe, Utrecht
21:00
Club 3voor12 #54 Paard, Den Haag
21:00
Reverend Bart and The Shepherds of Blues Bibelot, Dordrecht
22:00
Urban Achievers Merleyn, Nijmegen
22:00
Togo All Stars Vera, Groningen
22:30
Downstage: Deaf Kids Vera, Groningen
23:00
Diep In De Groef EKKO, Utrecht
23:00
Let's Play Luxor Live, Arnhem
23:00
Machtig: Monty + Malux + The Outsiders & more Simplon, Groningen

zondag 08 juli 2018

Esther Von Haze Concerto, Amsterdam
12:30
Bot Burgerweeshuis, Deventer
13:00
Lazy Sunday: The Coïncidences Openluchttheater Ede, Ede
13:00
Henny Vrienten Paradiso, Amsterdam
14:30
HAYDE! 2018 Meervaart, Amsterdam
15:00
Jessy Yasmeen PopEi, Eindhoven
15:00
In The Band Gigant, Apeldoorn
16:00
Frühling in Wien Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
The Hackensaw Boys De Bosuil, Weert
16:00
Henny Vrienten Paradiso, Amsterdam
16:30
Jack Johnson Paleis Soestdijk, Baarn
3
17:00
Lich King Little Devil, Tilburg
17:00
Adam Sweet Blue Collar Hotel, Eindhoven
18:30
Zomeravond Strijkkwartet Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Ziggy Marley Annabel, Rotterdam
20:00
Cutthroat LA Café De Meister, Geleen
20:00
Paul Simon Ziggo Dome, Amsterdam
5
20:00
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:30
Popkoor Uitvoering: Patronaat, Haarlem
20:30
Kate Voegele / Tyler Hilton Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
23:30
Wicked Jazz Sounds Sugar Factory, Amsterdam

maandag 09 juli 2018

20:00
Days N Daze (US) - We The Heathens - The Bucket Boyz LOLA050, Groningen
Foto Idles
Idles Rotown, Rotterdam
1
20:00
Supersonic Blues Machine TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Giant Party Paradiso, Amsterdam
20:00
Melody Gardot Paradiso, Amsterdam

dinsdag 10 juli 2018

19:00
Noha Ramadan Melkweg, Amsterdam
19:00
Adam Holzman Duycker, Hoofddorp
19:00
Dead Cross Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
The Dutch Q-Factory, Amsterdam
20:00
Moon Hooch BIRD, Rotterdam
1
20:00
Exodus TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cartoon Violence Café De Meister, Geleen
20:00
Andy Mineo Melkweg, Amsterdam
20:00
Melody Gardot Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Damian 'Jr Gong' Marley Paradiso, Amsterdam
20:30
Idles EKKO, Utrecht
21:00
Sick Puppies Poppodium Volt, Sittard

woensdag 11 juli 2018

19:00
Noha Ramadan Melkweg, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bronx Blue Collar Hotel, Eindhoven
1
20:00
Caravana Sun Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Autonomads /The Affect Heuristic/ Persona Non Data LOLA050, Groningen
20:00
Björk Sint-Pietersplein, Gent
3
20:00
braincoats and Fever days Café De Meister, Geleen
20:00
Sick Puppies P60, Amstelveen
1
20:00
Red Baraat Rotown, Rotterdam
20:30
The Hackensaw Boys Vera, Groningen
20:30
Stathe Sessie: Price + KIEFF Stathe, Utrecht
20:30
Hondenlot - Klein Caprera - UITVERKOCHT Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Hollie Cook Paradiso, Amsterdam

donderdag 12 juli 2018

19:30
Bhad Bhabie Melkweg, Amsterdam
19:30
The New Orleans Swamp Donkeys Paradiso, Amsterdam
20:00
John Hiatt & The Goners Paradiso, Amsterdam
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Lisa Nora | LOLA LOLA050, Groningen
20:00
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Eminem Goffertpark, Nijmegen
14
2
20:00
Coyoco / DJ Prace / Yarah Bravo Pllek, Amsterdam
20:15
Gruppo Sportivo Hedon, Zwolle
20:15
Cory Henry & The Funk Apostles Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tarrus Riley TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hans Dulfer Q-Factory, Amsterdam
20:30
Antimatter Cacaofabriek, Helmond
20:30
Willem Vermandere - Verleden, Heden en Toekomst Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Katvanger Café Plantage, Leiden
21:00
De Dijk Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Chris Dave and the Drumhedz Patronaat, Haarlem
21:30
Musest Gigant, Apeldoorn
22:00
The Hackensaw Boys Paradiso, Amsterdam
22:00
The Devil and the Almighty Blues Merleyn, Nijmegen
1
23:30
Noodlanding! Paradiso, Amsterdam

vrijdag 13 juli 2018

00:00
Questlove + Team BOSS Paradiso, Amsterdam
12:00
Bone Thugs-N-Harmony Melkweg, Amsterdam
16:00
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
18:00
WOO HAH! 013, Tilburg
19:00
Jeangu Macrooy Fruittuin van West, Amsterdam
19:45
Venice Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Pagina -601