Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Willemeen
Arnhem
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Effenaar
Eindhoven
Gelredome
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Café Camille
Beverwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:45
Dynamo
Eindhoven
12:30
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Camping Roodehaan
Warfhuizen
21:00
De Bosuil
Weert
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Rotown
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
16:00
Den Trap
Kortrijk
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
14:30
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Weverij
Zierikzee
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
13:00
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
10:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:30
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Willemeen
Arnhem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Cinetol
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Lemmy's Biercafe
Leiden
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Slottuintheater
Zeist
Slottuintheater
Zeist
19:30
Paard
Den Haag
18:00
Café De Meister
Geleen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Grote Kerkhof
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Openluchttheater de Pinkenberg
Dieren
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Grenswerk
Venlo
Slottuintheater
Zeist
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
21:30
Hedon
Zwolle
zaterdag 25 augustus 2018
20:30
A Place to Bury Strangers
EKKO, Utrecht
16:30
Baragan / Cool McFinn
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Counterparts
Willemeen, Arnhem
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Imagine Dragons
Gelredome, Arnhem
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Lady sings the blues
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock (Jimi Hendrix en meer)
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:00
Maan, Kimberly, Demi
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Merauder
dB's, Utrecht
20:00
Misery Index
P60, Amstelveen
20:30
Naomi Velissariou – 'Permanent Destruction'
Nieuwe Nor, Heerlen
19:45
Pro-Pain
Dynamo, Eindhoven
12:30
R3R Fest
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
RRRags
Little Devil, Tilburg
21:00
Saskia Laroo Band
Camping Roodehaan, Warfhuizen
21:00
Snowy White / The King's Rhythm Crew
De Bosuil, Weert
Wende - Mens
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 26 augustus 2018
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Annabel Laura / Innersoul
Oostblok, Amsterdam
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live
Meervaart, Amsterdam
14:30
Bands in het Bos: Jazzcombo Reginald & Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
16:00
Dan Baird & Homemade Sin
Den Trap, Kortrijk
16:00
Devon Allman / Duane Betts
De Bosuil, Weert
20:00
Einstürzende Neubauten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Einstürzende Neubauten - Lament - 'Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
14:30
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
20:00
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic
Muziekcafé Helmond, Helmond
13:00
James Oesi
Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
16:00
Katalepsy
dB's, Utrecht
13:00
Lazy Sunday: Michael de Viso
Openluchttheater Ede, Ede
11:00
Matangi Kwartet
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
10:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ramallah
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:30
Sheer Terror / The Patrons
Baroeg, Rotterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
14:00
StadsOase = BierOase - o.a. Richard Cejer
Gigant, Apeldoorn
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen
Willemeen, Arnhem
maandag 27 augustus 2018
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bizzey / Snelle / Yung Felix
Hedon, Zwolle
20:00
Cheeky Monday: ARIES
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dutch / The Record Man
Paradiso, Amsterdam
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
Yo La Tengo
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 28 augustus 2018
Amyl and The Sniffers
Cinetol, Amsterdam
20:30
Dan Baird & Homemade Sin
De Helling, Utrecht
20:00
Ozomatli
Paradiso, Amsterdam
Prong
Vera, Groningen
19:30
Sheck Wes
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sweet Mary Jane
Lemmy's Biercafe, Leiden
21:00
Tami Neilson & Band
Het Muziekhuis, Leiden
20:30
The Asteroid No.4
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Kim Janssen
Slottuintheater, Zeist
woensdag 29 augustus 2018
Blaudzun
Slottuintheater, Zeist
19:30
Camel
Paard, Den Haag
18:00
CDC
Café De Meister, Geleen
19:30
Chief Keef
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dan Baird & Homemade Sin
De Helling, Utrecht
20:00
Dylan LeBlanc
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Final Exam Joey de Boer
Bibelot, Dordrecht
Hannah Williams & The Affirmations
EKKO, Utrecht
20:00
Prong
Dynamo, Eindhoven
21:00
Tami Neilson
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Tweede Van Onderen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer in Concert
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
donderdag 30 augustus 2018
$uicideboy$
Melkweg, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Chief Keef
Melkweg, Amsterdam
20:30
Cut Worms / Moaning
EKKO, Utrecht
De Grote Kick-off (dag 1) - De Jeugd van Tegenwoordig
Grote Kerkhof, Deventer
Destroyer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dylan LeBlanc
Het Zonnehuis, Amsterdam
Haley Heynderickx
Paradiso, Amsterdam
19:30
HARM'S WAY (USA) + SANCTION (USA) + RENOUNCED (UK) EXCL NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
20:00
Het Gelders Orkest met Marcel Veenendaal
Openluchttheater de Pinkenberg, Dieren
Inner Circle
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Josh Hoyer & Soul Colossal
Spirit of 66, Verviers
22:00
Parker Millsap
Merleyn, Nijmegen
Róisín Murphy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
Spinvis
Slottuintheater, Zeist
20:30
Susana Raya
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
The Blank Tapes
Vera, Groningen
vrijdag 31 augustus 2018
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Albert Cummings
Groene Engel, Oss
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
21:30
Bruisboot Met Rob Dekay
Hedon, Zwolle