PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -600
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 aug
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
1
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:00
BIRD
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
2
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater de Pinkenberg
Dieren
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
21:00
Little Devil
Tilburg
za 25 aug
12:30
Oefenbunker
Landgraaf
14:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
16:00
Effenaar
Eindhoven
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
7
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Café Camille
Beverwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
21:00
Camping Roodehaan
Warfhuizen
21:00
De Bosuil
Weert
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
EKKO
Utrecht
zo 26 aug
10:30
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
13:00
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
14:30
De Weverij
Zierikzee
15:00
Oostblok
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Den Trap
Kortrijk
19:00
Willemeen
Arnhem
1
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Luxor Live
Arnhem
Rotown
Rotterdam
1
ma 27 aug
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
3
20:00
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
1
1
di 28 aug
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
1
20:00
Slottuintheater
Zeist
Vera
Groningen
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Lemmy's Biercafe
Leiden
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
wo 29 aug
18:00
Café De Meister
Geleen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
4
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Slottuintheater
Zeist
2
20:30
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
2
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
do 30 aug
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Willemeen
Arnhem
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Podium Victorie
Alkmaar
1

vrijdag 24 augustus 2018

20:00
Proloog ZomerJazzFietsTour Simplon, Groningen
20:00
The Living End @ Dynamo De Kapel (DomusDela), Eindhoven
1
Foto Madball
Madball Burgerweeshuis, Deventer
2
20:00
Midnight Marauders BIRD, Rotterdam
Foto King Tuff
King Tuff Sugar Factory, Amsterdam
2
20:00
Kevin Hart – The Irresponsible Tour Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos Op Zeezand, Amsterdam
Foto Lagwagon
Lagwagon Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Fokofpolisiekar Melkweg, Amsterdam
1
20:15
Het Metropole Orkest / Jacob Collier TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Yentl en de Boer Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Tim Knol Openluchttheater de Pinkenberg, Dieren
20:30
Spinvis Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Living End Dynamo, Eindhoven
20:30
Spinvis Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
The Beatles Revival Openluchttheater Mariahout, Mariahout
21:00
The Gaping Moles (USA) + Dada's Troost Little Devil, Tilburg

zaterdag 25 augustus 2018

12:30
R3R Fest Oefenbunker, Landgraaf
14:00
Maan, Kimberly, Demi Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
16:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
16:30
Baragan / Cool McFinn Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Foto Calexico
Calexico TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
19:45
Pro-Pain Dynamo, Eindhoven
20:00
Misery Index P60, Amstelveen
20:00
Residentieorkest: Zuiderpark Zomerconcert Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Justin Timberlake Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kevin Hart – The Irresponsible Tour Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Merauder dB's, Utrecht
1
20:00
Counterparts Willemeen, Arnhem
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos Op Zeezand, Amsterdam
Foto Imagine Dragons
Imagine Dragons Gelredome, Arnhem
7
20:30
Frank Boeijen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Lemon (NL) Café Camille, Beverwijk
20:30
A Place to Bury Strangers EKKO, Utrecht
20:30
Naomi Velissariou – 'Permanent Destruction' Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Lady sings the blues Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto Wende - Mens
Wende - Mens Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
21:00
Saskia Laroo Band Camping Roodehaan, Warfhuizen
21:00
Snowy White / The King's Rhythm Crew De Bosuil, Weert
22:00
RRRags Little Devil, Tilburg
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock (Jimi Hendrix en meer) Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Diep In De Groef EKKO, Utrecht

zondag 26 augustus 2018

10:30
Meezingochtend Beauforthuis, Austerlitz
11:00
Matangi Kwartet Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
13:00
Lazy Sunday: Michael de Viso Openluchttheater Ede, Ede
13:00
James Oesi Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
14:00
StadsOase = BierOase - o.a. Richard Cejer Gigant, Apeldoorn
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic Muziekcafé Helmond, Helmond
14:30
Bands in het Bos: Jazzcombo Reginald & Friends Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
14:30
Ellen Foley De Weverij, Zierikzee
15:00
Annabel Laura / Innersoul Oostblok, Amsterdam
15:30
Sheer Terror / The Patrons Baroeg, Rotterdam
16:00
Devon Allman / Duane Betts De Bosuil, Weert
16:00
Katalepsy dB's, Utrecht
16:00
Dan Baird & Homemade Sin Den Trap, Kortrijk
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen Willemeen, Arnhem
1
Foto Sick Of It All
Sick Of It All Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Einstürzende Neubauten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Alt-J
Alt-J Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
1
20:00
Ramallah Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Ellen Foley De Weverij, Zierikzee
20:00
Anthony Jeselnik Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Einstürzende Neubauten - Lament - 'Cultura Nova Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Popa Chubby Luxor Live, Arnhem
Foto Ben Miller Band
Ben Miller Band Rotown, Rotterdam
1

maandag 27 augustus 2018

19:00
Waterparks Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dutch / The Record Man Paradiso, Amsterdam
20:00
Cheeky Monday: ARIES Melkweg, Amsterdam
Foto Alt-J
Alt-J Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
3
20:00
Bizzey / Snelle / Yung Felix Hedon, Zwolle
Foto Yo La Tengo
Yo La Tengo Doornroosje, Nijmegen
1
1

dinsdag 28 augustus 2018

19:30
Sheck Wes Melkweg, Amsterdam
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers Cinetol, Amsterdam
1
20:00
Tim Knol & Kim Janssen Slottuintheater, Zeist
Foto Prong
Prong Vera, Groningen
2
20:00
Ozomatli Paradiso, Amsterdam
20:30
Dan Baird & Homemade Sin De Helling, Utrecht
20:30
The Asteroid No.4 Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sweet Mary Jane Lemmy's Biercafe, Leiden
21:00
Tami Neilson & Band Het Muziekhuis, Leiden

woensdag 29 augustus 2018

18:00
CDC Café De Meister, Geleen
19:00
Tweede Van Onderen Paradiso, Amsterdam
19:30
Camel Paard, Den Haag
4
19:30
Chief Keef Melkweg, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer in Concert Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Final Exam Joey de Boer Bibelot, Dordrecht
20:00
Dylan LeBlanc Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Prong Dynamo, Eindhoven
Foto Blaudzun
Blaudzun Slottuintheater, Zeist
2
20:30
Dan Baird & Homemade Sin De Helling, Utrecht
Foto Hannah Williams & The Affirmations
Hannah Williams & The Affirmations EKKO, Utrecht
2
21:00
Tami Neilson Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 30 augustus 2018

18:00
Josh Hoyer & Soul Colossal Spirit of 66, Verviers
19:30
HARM'S WAY (USA) + SANCTION (USA) + RENOUNCED (UK) EXCL NL SHOW! Willemeen, Arnhem
1
Foto Róisín Murphy
Róisín Murphy TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Inner Circle
Inner Circle Podium Victorie, Alkmaar
1
Pagina -600