Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Groene Engel
Oss
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Q-bus
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:45
ACU
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Dokhuis Galerie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
18:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zondag 02 september 2018
20:30
Grandmaster Flash
Patronaat, Haarlem
20:00
Pierce Brothers
Patronaat, Haarlem
Her Majesty
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Echo Empire
Groene Engel, Oss
12:00
Leo Blokhuis / Ricky Koole / Ruud Houweling
De School van Frieswijk, Schalkhaar
15:30
Martha Fields
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
NO BUNNY
dB's, Utrecht
20:00
Luke Winslow King + David Ramirez
Grenswerk, Venlo
16:00
Albert Cummings
De Bosuil, Weert
20:30
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
maandag 03 september 2018
20:30
Lucius
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Protomartyr
Vera, Groningen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Franz Ferdinand
Doornroosje, Nijmegen
Jeff Tweedy
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 04 september 2018
Royal Wood
Paradiso, Amsterdam
Wooden Shjips
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bungalow & Zeeland
Cinetol, Amsterdam
Julien Baker + Becca Mancari
Paradiso, Amsterdam
Feist
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Franz Ferdinand
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Boris McCutcheon / The Saltlicks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hauschka
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Parker Millsap
De Helling, Utrecht
woensdag 05 september 2018
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde I
Cinetol, Amsterdam
3FM Awards
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Chris Pureka
Q-Factory, Amsterdam
Death Grips
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Fresh & Onlys
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rising Appalachia
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
17:00
Franz Ferdinand
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
Bob Log III
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dirtroadmusicband
Burgerweeshuis, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Parker Millsap
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Boris McCutcheon
Q-bus, Leiden
Abbath
Gebr. De Nobel, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Archie and the Bunkers
Merleyn, Nijmegen
18:00
The Bluesvaccination
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:45
Gypsy Ska Orquesta
ACU, Utrecht
20:30
Royal Wood / Tiny Ruins
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Hedon, Zwolle
donderdag 06 september 2018
20:00
Club Pussycat, What's New? - Certain Animals, The Silverfaces
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Saskia Laroo Band
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Raven
P60, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Bob Log III
Paradiso, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Shannon & The Clams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
bFake
Dokhuis Galerie, Amsterdam
19:00
Ashley Campbell
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mr. Weazley
Luxor Live, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Boris
Mezz, Breda
Reverend Peyton's Big Damn Band
Mezz, Breda
18:00
Bo Saris
Chassé Theater, Breda
20:00
La Pegatina
Paard, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Simplon UP: BAPTIST + Katie Koss
Simplon, Groningen
Skating Polly
Vera, Groningen
20:00
Archie and the Bunkers
Patronaat, Haarlem
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Patronaat, Haarlem
20:00
Slam meets Songwriting
Nieuwe Nor, Heerlen
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
TaxiWars i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
20:30
Chris Pureka
Lux, Nijmegen
21:00
Boris McCutcheon
Theater Walhalla, Rotterdam
Live On The Beach: Golden Earring
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
James Walker & Youri Lentjes
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Ray Fuego
EKKO, Utrecht
20:30
Sounds of Silence - Simon & Carfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Royal Wood / Tiny Ruins
Hedon, Zwolle
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:00
Royal Wood / Tiny Ruins
Statenzaal, Zwolle
vrijdag 07 september 2018
20:45
Wulf
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
KOOP Oscar Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Record Palace 30 Jaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Murs
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Het Begin - Urgente verhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Tolhuistuin, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam