Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
So What!
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
De Peppel
Zeist
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
BREStheater
Brielle
21:00
Burgerhaven
Deventer
Kurhaus
Den Haag
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
De Molenberg
Delfzijl
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Het spectrum
Schijndel
21:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Het spectrum
Schijndel
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Cacaofabriek
Helmond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
21:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
C.C. Strombeek
Grimbergen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Deurne
Deurne
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Jan van Besouw
Goirle
De Machinefabriek
Coevorden
Hoftheater
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kik
Elst
Posttheater
Arnhem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Stroud
Putten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Huiskamer
Weert
C.C. De Bunder
Moorslede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Fifth|NRE
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Theater De Leest
Waalwijk
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vrijdag 11 december 2020
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zoutmus in concert
Hoftheater, Raalte
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Meindert Talma - De Domela-Passie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Equal Idiots
EKKO, Utrecht
20:30
Voltage
So What!, Gouda
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mai Tai
Paradiso, Amsterdam
Bökkers
Metropool, Hengelo
Leif de Leeuw Band
De Peppel, Zeist
Tribute To Nick cave
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Temple Fang
Metropool, Hengelo
21:00
Megaherz
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Elke Vierveijzer - Lucht
BREStheater, Brielle
21:00
Boogie Monster
Burgerhaven, Deventer
Di-rect - Live Stream
Kurhaus, Den Haag
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Ancora - Wind in de Zeilen
De Molenberg, Delfzijl
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
3J'S - Acoustic Christmas
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Het spectrum, Schijndel
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Munttheater, Weert
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Ed Struijlaart
Het spectrum, Schijndel
21:30
Clean Pete Kerst Lab
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Sister Luck
Cacaofabriek, Helmond
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Junushoff Theater, Wageningen
Goldband
Paard, Den Haag
Price
Vera, Groningen
21:45
DeLange
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
22:00
Nielson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 12 december 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Lochem, Lochem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Roeka - Rauwe Genade
Jan van Besouw, Goirle
SYA - A Bright Starry Night
De Machinefabriek, Coevorden
De eeuw van Harry Belafonte
Hoftheater, Raalte
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Ocobar - On the Road Again
Theater De Verwachting, Ritthem
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Iris Hond
C.C. Stroud, Putten
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ten Times A Million
Patronaat, Haarlem
Naked Song Walk Along
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Naked Song Walk Along
Dynamo, Eindhoven
Naked Song Walk Along
Fifth|NRE, Eindhoven
Loïs Lane – Afternoon Show
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater De Leest, Waalwijk
16:00
Ik Geloof In Mij In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Subterranean Street Society
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
3J'S - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen