Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Hedon
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
19:00
Sojo
Leuven
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
Vera
Groningen
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Café bij de buren
Duiven
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
De Amer
Amen
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:00
Grenswerk
Venlo
13:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Reünie
Geleen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 08 september 2018
21:00
De Kift
Grenswerk, Venlo
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
21:00
Hiphop Café XL: MURS
Grounds, Rotterdam
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Los Metallicos
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Inquisitor + Grim Ordeal
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Hackberry (Album release) + Whooom
LOLA050, Groningen
20:00
Jolie Holland and Samantha Parton
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
20:00
Layali Beirut Ft. Syrian Super Star Hussein El Deek
Melkweg, Amsterdam
Jonathan Wilson
Melkweg, Amsterdam
22:00
Jelle / Jolan
Merleyn, Nijmegen
23:45
Gogbot / Pikzwart
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Mezz, Breda
22:00
LIVE: The Sextones (USA), European Tour 2018
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Brak in het Park Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
'Inpoet Reünie #11' ft. Clock DVA (UK) - + DJ Kitty & VJ Maurice
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
20:00
Music & Lights Festival
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Hollandse Avond: Django Wagner, Frans Duijts, Peter Beense e.a.
Openluchttheater Ede, Ede
19:30
The Best of Britain
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
David Bowie Tribute - StarMen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
David Crosby
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Carmina Burana
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Robby Valentine
P60, Amstelveen
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
Paradiso, Amsterdam
20:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luc Houtkamp & Giorgio Occhipinti
PlusEtage, Baarle-Nassau
Ton Kas - Kakmaker
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde II
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Haarlemse Cultuurnacht
Schuur, Haarlem
19:00
Sunswitch
Sojo, Leuven
18:30
Tenderfoot
Spirit of 66, Verviers
20:00
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Live On The Beach: Typhoon, Ronnie Flex e.v.a
Strand Scheveningen, Scheveningen
Oh Sees
Vera, Groningen
21:30
Skye Wallace
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:30
Mystic Tribe
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 09 september 2018
20:30
Ocean Alley
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Harald Ivangh
Café bij de buren, Duiven
20:00
Blaze Bayley
Café De Meister, Geleen
14:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
16:00
Martin Turner's Wishbone Ash
De Bosuil, Weert
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Her Majesty - The Very Best Of CSNY
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:15
Rogier Pelgrim
Gigant, Apeldoorn
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
13:00
20 jaar Melody Makers
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Chris Pureka
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
21:00
Live at LOLA:Los Fastidios (ITA) + Stealers
LOLA050, Groningen
19:00
Delic
Melkweg, Amsterdam
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Wood Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Skating Polly
Paard, Den Haag
20:00
Leela James
Paard, Den Haag
21:00
The Luther Vandross Experience
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vera Blue
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marian Hill
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 10 september 2018
20:00
Jared James Nichols
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Leela James
Luxor Live, Arnhem
19:30
Dan Owen
Melkweg, Amsterdam
21:00
Chris Pureka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Toots & The Maytals
Paard, Den Haag
20:30
Dries Roelvink
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Marcel Wierckx M&T presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
dinsdag 11 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Camilla Blue
Cacaofabriek, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
George Dylan
De Reünie, Geleen
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde III
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:30
Anna Burch
EKKO, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
21:00
Chuck Prophet
Het Muziekhuis, Leiden
20:00
Radar: Faradays / Meis / Robin Kester
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals
Melkweg, Amsterdam
Leela James
Paradiso, Amsterdam
Brent Cobb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iceage
Rotown, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
16:00
Daedelus presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 12 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sciencecafe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:30
Night Demon
Innocent, Hengelo
20:30
Chuck Prophet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam