PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -597
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 sep
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:00
Sojo
Leuven
19:00
Grenswerk
Venlo
19:00
AVL Mundo
Rotterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
P60
Amstelveen
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Pit
Terneuzen
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Mezz
Breda
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Boerderij
Zoetermeer
De Pul
Uden
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
1
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vera
Groningen
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Vrijplaats Leiden
Leiden
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
23:45
Metropool Enschede
Enschede
zo 09 sep
13:00
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
Grenswerk
Venlo
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
15:00
Café bij de buren
Duiven
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
ma 10 sep
Theater Floralis
Lisse
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 11 sep
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam

zaterdag 08 september 2018

00:00
Jasper van Kuijk - Janus Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker Podium Hoge Woerd, De Meern
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Nog Niet Naar Je Nest:David Vunk, Davy Brandts & Patski e.a. Doornroosje, Nijmegen
18:30
Tenderfoot Spirit of 66, Verviers
19:00
PopMonument Gebouw T, Bergen op Zoom
19:00
Sunswitch Sojo, Leuven
19:00
Minsekinder Limboot Grenswerk, Venlo
19:00
Rico & Sticks AVL Mundo , Rotterdam
19:30
La Pegatina 013, Tilburg
19:30
The Best of Britain Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Foto Jonathan Wilson
Jonathan Wilson Melkweg, Amsterdam
2
19:30
In the Woods - Tim Grimm Fort33, Leusden
20:00
Guus Meeuwis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Robby Valentine P60, Amstelveen
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Haarlemse Cultuurnacht Toneelschuur, Haarlem
20:00
Archie and the Bunkers Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Suicide Kings Café De Meister, Geleen
20:00
Free Salamander Exhibit Duycker, Hoofddorp
20:00
Conspiracy of Seven De Pit, Terneuzen
Foto Jolie Holland / Samantha Parton
Jolie Holland / Samantha Parton Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
1
20:00
Brak in het Park Afterparty Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Music & Lights Festival Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
David Bowie Tribute - StarMen Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Her Majesty Fluor, Amersfoort
20:00
Hollandse Avond: Django Wagner, Frans Duijts, Peter Beense e.a. Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash Mezz, Breda
20:00
Jolie Holland and Samantha Parton Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Stephanie Struijk Nijend 24, Anderen
20:00
Bløf (Metropool Open Air) Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance De Meester, Almere
20:00
Layali Beirut Ft. Syrian Super Star Hussein El Deek Melkweg, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hemels Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
David Crosby Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Luc Houtkamp & Giorgio Occhipinti PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Markant Uden, Uden
20:15
Soft Machine Boerderij, Zoetermeer
Neil Diamond Memories De Pul, Uden
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde II Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mike's Electric Mud De Meerpaal, Dronten
20:30
Lavinia Meijer - The Glass Effect & More Cacaofabriek, Helmond
20:30
Jeroen van Veen Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Carmina Burana Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ Paradiso, Amsterdam
21:00
Hiphop Café XL: MURS Grounds, Rotterdam
1
1
21:00
Los Metallicos Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Oh Sees
Oh Sees Vera, Groningen
1
21:00
Live at LOLA: Hackberry (Album release) + Whooom LOLA050, Groningen
21:00
'Inpoet Reünie #11' ft. Clock DVA (UK) - + DJ Kitty & VJ Maurice Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
De Kift Grenswerk, Venlo
21:00
Live On The Beach: Typhoon, Ronnie Flex e.v.a Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Inquisitor + Grim Ordeal Little Devil, Tilburg
21:30
Skye Wallace Vrijplaats Leiden, Leiden
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: The Sextones (USA), European Tour 2018 Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Into the Dark Lands Bibelot, Dordrecht
22:00
Jelle / Jolan Merleyn, Nijmegen
22:30
Mystic Tribe Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
The Harvey Blom band Cafe Oud Brabant, Oosterhout
23:45
Gogbot / Pikzwart Metropool Enschede, Enschede

zondag 09 september 2018

13:00
20 jaar Melody Makers Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Minsekinder Limboot Grenswerk, Venlo
13:30
Vet Kindercabaret Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Her Majesty - The Very Best Of CSNY ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
14:00
Boris McCutcheon De Amer, Amen
15:00
Harald Ivangh Café bij de buren, Duiven
15:00
Chris Pureka Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
16:00
Martin Turner's Wishbone Ash De Bosuil, Weert
16:15
Rogier Pelgrim Gigant, Apeldoorn
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #1/2 Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Delic Melkweg, Amsterdam
20:00
Blaze Bayley Café De Meister, Geleen
20:00
The Wood Brothers Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Vera Blue Paradiso, Amsterdam
20:00
Marian Hill Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Leela James Paard, Den Haag
20:30
Ocean Alley Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Skating Polly Paard, Den Haag
1
21:00
Live at LOLA:Los Fastidios (ITA) + Stealers LOLA050, Groningen
21:00
The Luther Vandross Experience Paradiso, Amsterdam

maandag 10 september 2018

Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Floralis, Lisse
16:00
Marcel Wierckx M&T presentatie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Dan Owen Melkweg, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals Paard, Den Haag
20:00
Leela James Luxor Live, Arnhem
20:00
Jared James Nichols Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Dries Roelvink Paradiso, Amsterdam
Foto Amen Dunes
Amen Dunes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
21:00
Chris Pureka Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 11 september 2018

Alex Ploeg Ultimatum De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Flint, Amersfoort
16:00
Daedelus presentatie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Radar: Faradays / Meis / Robin Kester Melkweg, Amsterdam
Pagina -597