PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -596
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 19 aug
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
4
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
ma 20 aug
19:45
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
di 21 aug
00:00
De Bolder
Vlieland
Paradiso
Amsterdam
3
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
1
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
wo 22 aug
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
5
2
013
Tilburg
4
2
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
do 23 aug
Effenaar
Eindhoven
4
19:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
23:00
LOLA050
Groningen
vr 24 aug
00:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gelredome
Arnhem
1
19:45
Markt
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
1
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
BIRD
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
2
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater de Pinkenberg
Dieren
21:00
Little Devil
Tilburg
za 25 aug
12:30
Oefenbunker
Landgraaf
14:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
16:00
Effenaar
Eindhoven
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
19:45
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
2
Gelredome
Arnhem
7
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
1
20:30
Café Camille
Beverwijk
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Camping Roodehaan
Warfhuizen
21:00
De Bosuil
Weert
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
EKKO
Utrecht
zo 26 aug
10:30
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
13:00
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:00
Gigant
Apeldoorn
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
14:30
De Weverij
Zierikzee
15:00
Oostblok
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Den Trap
Kortrijk
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Willemeen
Arnhem
1

zondag 19 augustus 2018

19:00
Young M.A. Melkweg, Amsterdam
19:00
Mutilation Rites Little Devil, Tilburg
20:00
The Lords of Altamont dB's, Utrecht
20:00
Chic ft Nile Rodgers Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto The Joy Formidable
The Joy Formidable Bitterzoet, Amsterdam
4
Foto Cigarettes After Sex
Cigarettes After Sex TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited Q-Factory, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Hands Off Gretel + support LOLA050, Groningen

maandag 20 augustus 2018

19:45
Bars and Melody Q-Factory, Amsterdam
20:00
Cut Worms Paradiso, Amsterdam
20:00
Cheeky Monday: VICIOUS CIRCLE Melkweg, Amsterdam

dinsdag 21 augustus 2018

00:00
New Cool Collective De Bolder, Vlieland
Foto Imarhan / Blonde Redhead / Snail Mail
Imarhan / Blonde Redhead / Snail Mail Paradiso, Amsterdam
3
1
19:00
No Name Melkweg, Amsterdam
19:30
Die Krupps / Front line assembly De Helling, Utrecht
1
20:00
Wolpop: Andere Koek! / Stennis / Gully Flowers / Hutspot Wolbodo, Delft
20:00
Live at LOLA: Foster Care (US) + support LOLA050, Groningen
20:30
Comethazine / Thouxanbanfauni Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

woensdag 22 augustus 2018

15:00
Theatergroep Yalla Yalla - Amboula Zuiderparktheater, Den Haag
Foto Welshly Arms
Welshly Arms Melkweg, Amsterdam
2
The Real McKenzies Melkweg, Amsterdam
Foto Beartooth
Beartooth 013, Tilburg
5
2
Foto Flogging Molly
Flogging Molly 013, Tilburg
4
2
20:30
Yentl & de Boer Paradiso, Amsterdam
21:00
Sheesham & Lotus & ‘Son Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 23 augustus 2018

Foto In Flames
In Flames Effenaar, Eindhoven
4
19:30
High fighter Little Devil, Tilburg
20:00
The Living End Rotown, Rotterdam
1
20:00
The Waterboys Paradiso, Amsterdam
20:30
Egbert speelt Derix, Marillion & Falco Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Popa Chubby Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Sheesham & Lotus & 'Son Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
La Dispute Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Tangarine Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
23:00
LOLA NoorderZon Afterparty! with: The Ditches SWE / Copout ISR LOLA050, Groningen

vrijdag 24 augustus 2018

00:00
SONIC BOOM: Goth-Trad / Brutuzz / Eclypse / Siema Melkweg, Amsterdam
16:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
19:30
Justin Timberlake Gelredome, Arnhem
1
19:45
Saskia Laroo Band Markt, Delft
Foto In Flames
In Flames TivoliVredenburg, Utrecht
1
2
20:00
The Waterboys Paradiso, Amsterdam
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
Foto Lagwagon
Lagwagon Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Fokofpolisiekar Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Midnight Marauders BIRD, Rotterdam
Foto King Tuff
King Tuff Sugar Factory, Amsterdam
2
20:00
The Living End @ Dynamo De Kapel (DomusDela), Eindhoven
1
20:00
Proloog ZomerJazzFietsTour Simplon, Groningen
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Sheesham & Lotus & ‘Son dB's, Utrecht
20:00
Kevin Hart – The Irresponsible Tour Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Madball
Madball Burgerweeshuis, Deventer
2
20:15
Yentl en de Boer Zuiderparktheater, Den Haag
20:15
Het Metropole Orkest / Jacob Collier TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Beatles Revival Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Spinvis Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Living End Dynamo, Eindhoven
20:30
Spinvis Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Tim Knol Openluchttheater de Pinkenberg, Dieren
21:00
The Gaping Moles (USA) + Dada's Troost Little Devil, Tilburg

zaterdag 25 augustus 2018

12:30
R3R Fest Oefenbunker, Landgraaf
14:00
Maan, Kimberly, Demi Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
16:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
16:30
Baragan / Cool McFinn Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
19:45
Pro-Pain Dynamo, Eindhoven
Foto Calexico
Calexico TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Kevin Hart – The Irresponsible Tour Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Justin Timberlake Ziggo Dome, Amsterdam
2
Foto Imagine Dragons
Imagine Dragons Gelredome, Arnhem
7
20:00
Residentieorkest: Zuiderpark Zomerconcert Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Misery Index P60, Amstelveen
20:00
Counterparts Willemeen, Arnhem
20:00
Merauder dB's, Utrecht
1
20:30
Lemon (NL) Café Camille, Beverwijk
20:30
Lady sings the blues Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Frank Boeijen Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Naomi Velissariou – 'Permanent Destruction' Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
A Place to Bury Strangers EKKO, Utrecht
21:00
Saskia Laroo Band Camping Roodehaan, Warfhuizen
21:00
Snowy White / The King's Rhythm Crew De Bosuil, Weert
Foto Wende - Mens
Wende - Mens Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
22:00
RRRags Little Devil, Tilburg
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock (Jimi Hendrix en meer) Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Diep In De Groef EKKO, Utrecht

zondag 26 augustus 2018

10:30
Meezingochtend Beauforthuis, Austerlitz
11:00
Matangi Kwartet Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
13:00
James Oesi Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
13:00
Lazy Sunday: Michael de Viso Openluchttheater Ede, Ede
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic Muziekcafé Helmond, Helmond
14:00
StadsOase = BierOase - o.a. Richard Cejer Gigant, Apeldoorn
14:30
Bands in het Bos: Jazzcombo Reginald & Friends Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
14:30
Ellen Foley De Weverij, Zierikzee
15:00
Annabel Laura / Innersoul Oostblok, Amsterdam
15:30
Sheer Terror / The Patrons Baroeg, Rotterdam
16:00
Dan Baird & Homemade Sin Den Trap, Kortrijk
16:00
Devon Allman / Duane Betts De Bosuil, Weert
16:00
Katalepsy dB's, Utrecht
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen Willemeen, Arnhem
1
Pagina -596