Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Niëns
Maasbree
18:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
15:45
Iduna
Drachten
18:00
Café De Meister
Geleen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
de Berchplaets
Berghem
De Dillewijn
Ankeveen
Sint Jan de Doper
Waalwijk
16:00
Theater Floralis
Lisse
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cinetol
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
EKKO
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Meervaart
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
StudioGonz
Gouda
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
Bitterzoet
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Vera
Groningen
22:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
P60
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Bosuil
Weert
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zondag 16 september 2018
15:00
Frans Pollux
Niëns, Maasbree
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief
La Madeleine, Brussel
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once
Q-Factory, Amsterdam
20:00
GO Opera Queen Arthur
Openluchttheater Cabrio, Soest
15:45
Her Majesty
Iduna, Drachten
18:00
I am Revenge
Café De Meister, Geleen
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
Jim Keaveny
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:00
Kamijo
Melkweg, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
Klezmajeur
Sint Jan de Doper, Waalwijk
16:00
Lakeside live
Theater Floralis, Lisse
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China)
LOLA050, Groningen
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Patsy
Cinetol, Amsterdam
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
S. Carey
EKKO, Utrecht
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
De Doelen, Rotterdam
20:15
Tangarine
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
20:30
Theo Lawrence & The Hearts
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Yawning Man
Merleyn, Nijmegen
maandag 17 september 2018
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
dinsdag 18 september 2018
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs /
Splendor, Amsterdam
20:00
Bad Breeding
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Ed Romanoff
Paradiso, Amsterdam
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mulatu Astatke
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
Sam Fender
Paard, Den Haag
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 19 september 2018
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
Bad Breeding
Vera, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
donderdag 20 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
Amyl and The Sniffers
EKKO, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Dijk
P60, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
Estrons
V11, Rotterdam
20:30
Ezra Collective
BIRD, Rotterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem