PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -594
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 sep
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
De Vorstin
Hilversum
zo 16 sep
00:00
de Berchplaets
Berghem
Sint Jan de Doper
Waalwijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Niëns
Maasbree
15:45
Iduna
Drachten
16:00
Theater Floralis
Lisse
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
1
18:00
Café De Meister
Geleen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
La Madeleine
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Cinetol
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
1
De Dillewijn
Ankeveen
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
EKKO
Utrecht
2
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
ma 17 sep
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
1
1
di 18 sep
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
wo 19 sep
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
4
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
1
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht

zaterdag 15 september 2018

20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech! DeLaMar, Amsterdam
20:30
Laura Macri Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill) Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Les Frères Smith + Son Swagga Grounds, Rotterdam
21:00
Massada Manifesto, Hoorn
21:00
the animals & friends De Peppel, Zeist
21:00
Openingsweek Studio - Grand Finale Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour Flora Theater Boskoop, Boskoop
21:00
FRENCHKICKZ AND HARDER PT.3 Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Winne TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Kay Geurts Merleyn, Nijmegen
22:00
Kay Geurts Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
23:00
Brandalarm De Vorstin, Hilversum

zondag 16 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit de Berchplaets, Berghem
Klezmajeur Sint Jan de Doper, Waalwijk
00:00
Amotik Sugar Factory, Amsterdam
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder Dynamo, Eindhoven
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse Boerderij, Zoetermeer
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech! DeLaMar, Amsterdam
15:00
Sam Times PopEi, Eindhoven
15:00
Frans Pollux Niëns, Maasbree
15:45
Her Majesty Iduna, Drachten
16:00
Lakeside live Theater Floralis, Lisse
17:00
The Blue Cats Altstadt, Eindhoven
17:00
Jim Keaveny Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
1
18:00
I am Revenge Café De Meister, Geleen
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief La Madeleine, Brussel
18:30
Jan Rotband Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Kamijo Melkweg, Amsterdam
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once Q-Factory, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals Metropool Enschede, Enschede
20:00
Patsy Cinetol, Amsterdam
Foto Andrew Schulz
Andrew Schulz Boom Chicago, Amsterdam
1
Kiki Schippers - Waar De Dillewijn, Ankeveen
Foto Tash Sultana
Tash Sultana AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
GO Opera Queen Arthur Openluchttheater Cabrio, Soest
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute De Doelen, Rotterdam
20:15
Tangarine De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theo Lawrence & The Hearts Bitterzoet, Amsterdam
Foto The Aristocrats
The Aristocrats Boerderij, Zoetermeer
1
Foto S. Carey
S. Carey EKKO, Utrecht
2
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China) LOLA050, Groningen
22:00
Yawning Man Merleyn, Nijmegen
1

maandag 17 september 2018

Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
19:30
PUURee op Toernee Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Klok - House of Horror Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Flor Sugar Factory, Amsterdam
Foto Michael Nau
Michael Nau Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jan Rotband Beauforthuis, Austerlitz
Foto S. Carey
S. Carey Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
1
1

dinsdag 18 september 2018

Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:00
Sleeping Romance Jan Hertog, Maasmechelen
1
19:00
Bad Nerves Melkweg, Amsterdam
19:30
Ed Romanoff Paradiso, Amsterdam
19:30
Herman Centraal Luxor Live, Arnhem
Foto DiCE no.9
DiCE no.9 TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Petrol Girls Cinetol, Amsterdam
Foto Sam Fender
Sam Fender Paard, Den Haag
2
20:00
Bad Breeding Sugar Factory, Amsterdam
Foto Sofi Tukker
Sofi Tukker Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Mulatu Astatke Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs / Splendor, Amsterdam
Foto Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv) Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1

woensdag 19 september 2018

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Kiki Schippers - Waar Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
10:00
MEDfest Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Indiestadt
Indiestadt Paradiso, Amsterdam
4
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance StudioGonz, Gouda
1
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex Baroeg, Rotterdam
20:00
Gryffin Melkweg, Amsterdam
20:00
Sue the Night Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
The Outsiders Honky Tonk Cafe, Brielle
20:00
Wreckt Patronaat, Haarlem
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies dB's, Utrecht
20:00
Tangarime + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bad Breeding Vera, Groningen
20:00
Walking Papers 013, Tilburg
Foto Saxon
Saxon Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Mutter / Ishtar in MG Bimhuis, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Faces on TV Metropool Enschede, Enschede
20:30
Joshua Hyslop Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
The Koalaz Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Mikaela Davis TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -594