PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -593
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 sep
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
Perron-3
Rosmalen
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Leest
Waalwijk
Papenstraattheater
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Effenaar
Eindhoven
2
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:15
De Bosuil
Weert
1
20:15
De Molenberg
Delfzijl
2
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
EKKO
Utrecht
1
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Helling
Utrecht
2
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
1
21:00
Paard
Den Haag
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
vr 21 sep
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Leest
Waalwijk
1
Gigant
Apeldoorn
De Weijer
Boxmeer
1
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Gasthuiskerk
Doesburg
Spant!
Bussum
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Ahoy
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Plato Groningen
Groningen
17:00
Dynamo
Eindhoven
1
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
2
1
Paard
Den Haag
2
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Werftheater
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
1
20:00
So What!
Gouda

donderdag 20 september 2018

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum Perron-3, Rosmalen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit De Poorterij, Zaltbommel
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Papenstraattheater, Zwolle
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Sfera Ebbasta La Madeleine, Brussel
18:00
The Rocket Man Kursaal Oostende, Oostende
Foto Leprous
Leprous Effenaar, Eindhoven
2
1
19:00
Horse Feathers Paradiso, Amsterdam
19:15
Rend Collective Melkweg, Amsterdam
19:30
Silent War Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Sleeping Romance / Within Silence Metropool, Hengelo
19:30
Van Canto Melkweg, Amsterdam
1
Foto Half Waif @ Indiestadt
Half Waif @ Indiestadt Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Halsey Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill Wolbodo, Delft
20:00
Guus Meeuwis Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto The Undertones
The Undertones Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Gad Elmaleh Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jay-Way Paard, Den Haag
20:00
Herman van Veen - Vanavond Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Dijk P60, Amstelveen
20:00
Ilse DeLange TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Xavier Rudd
Xavier Rudd AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Axis Mundi / Cosmute Simplon, Groningen
20:00
Ruben Hein Luxor Live, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
1
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax De Bosuil, Weert
1
20:15
Bert Visscher De Molenberg, Delfzijl
2
20:15
Jim Keaveny TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Ezra Collective BIRD, Rotterdam
20:30
Sue the Night Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers EKKO, Utrecht
1
20:30
JP den Tex Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Meervaart, Amsterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute Metropool, Hengelo
20:30
Salon Joussour: Art of Duo Bimhuis, Amsterdam
20:30
Her Majesty De Oosterpoort, Groningen
Foto The Doors Alive
The Doors Alive De Helling, Utrecht
2
Alexis Taylor Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Bob Wayne Vera, Groningen
Foto Estrons
Estrons V11, Rotterdam
1
21:00
Waltzburg Paard, Den Haag
21:30
Houston's problem 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America Melkweg, Amsterdam
23:00
Sound of Students Grenswerk, Venlo

vrijdag 21 september 2018

Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
1
Waylon Gigant, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Weijer, Boxmeer
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - Kakmaker Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Kiki Schippers - Waar Gasthuiskerk, Doesburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Spant!, Bussum
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kaasfabriek , Wormer
Foto Samantha Steenwijk
Samantha Steenwijk Ahoy, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum Fransche School Culemborg, Culemborg
12:30
Laurens de Boer St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Janne Schra Plato Groningen, Groningen
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour' Dynamo, Eindhoven
1
18:00
Straight No Chaser La Madeleine, Brussel
18:00
Sterren van Holland Ahoy, Rotterdam
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse P60, Amstelveen
Foto Tom Grennan
Tom Grennan Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Her Majesty
Her Majesty Paard, Den Haag
2
Boef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rick Astley Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Make It Jazzfestival Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Aart Strootman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dilana Iduna, Drachten
20:00
The Outsiders Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
Foto Darwin Deez / Soccer Mommy
Darwin Deez / Soccer Mommy Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Madensuyu Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company De Vorstin, Hilversum
20:00
Bob Wayne Willemeen, Arnhem
20:00
Popronde Leeuwarden Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Arcane Roots + All Points North De Pul, Uden
1
20:00
Marble Sounds So What!, Gouda
Pagina -593