PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -593
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 okt
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
EKKO
Utrecht
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Atak
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 06 okt
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
18
1
Het Bolwerk
Sneek
Altstadt
Eindhoven
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
The Saint
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
13:00
Westerkerk
Amsterdam
18:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Scum
Katwijk
013
Tilburg
9
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Wolbodo
Delft
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Luxor Live
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Groene Engel
Oss
3
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
1
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
So What!
Gouda
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
P60
Amstelveen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht

donderdag 05 oktober 2017

20:30
Kenny B Orangerie, 's-Hertogenbosch
Foto Meridian Brothers
Meridian Brothers EKKO, Utrecht
1
20:30
Lavalu Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Mick Wilson (10 CC) Cacaofabriek, Helmond
20:30
Piepschuim Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Nik Bärtsch's Mobile De Oosterpoort, Groningen
20:30
Shawn James & The Shapeshifters Atak, Enschede
22:00
Hausmagger Merleyn, Nijmegen

vrijdag 06 oktober 2017

Douwe Bob & Dutch String Collective Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Iris Penning / Joia Podium Boxtel, Boxtel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
The Dublin Legends De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Nick Cave and the Bad Seeds
Nick Cave and the Bad Seeds Ziggo Dome, Amsterdam
18
1
Rootsriders - Marley Meets Het Bolwerk, Sneek
Foto Kim Janssen
Kim Janssen Altstadt, Eindhoven
1
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk Lindenberg Theater, Nijmegen
ZooN The Saint, Eindhoven
'Forever Amy' Schouwburg de Lawei, Drachten
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH Westerkerk, Amsterdam
18:30
Jacob Sartorius Trix, Antwerpen
19:30
Lukewarm Ocean Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
James Newton Howard Effenaar, Eindhoven
20:00
The Sureshots dB's, Utrecht
20:00
Machine Gun Kelly + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Hoeke Band Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Guru Guru Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bartek Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ricky Koole Het Klooster, Woerden
20:00
Shigeto Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR Merleyn, Nijmegen
20:00
PRSPCT Paard, Den Haag
20:00
Folkfest Scum, Katwijk
Foto Anathema
Anathema 013, Tilburg
9
20:00
Lil Kleine Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Magnacult Bar American, Middelburg
20:00
Gruppo Di Pawlowski M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Gavin James AFAS Live, Amsterdam
The Kik Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
het Gloren Wolbodo, Delft
Foto De Lama's - Afstoffen & warm spelen
De Lama's - Afstoffen & warm spelen Wilminktheater, Enschede
1
20:00
The Guru Guru Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Kawehi Bitterzoet, Amsterdam
Foto Newton Faulkner
Newton Faulkner Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Lorde Lotto Arena, Antwerpen
20:00
David Readman De Azijnfabriek, Roermond
20:00
KRS-One Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jan Terlouw Jr. Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tangarine Paard, Den Haag
Foto Bazart
Bazart Paard, Den Haag
3
20:00
Slowdive Paradiso, Amsterdam
3
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan De Vorstin, Hilversum
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nachtschade + Certain Animals Mezz, Breda
20:00
Whispering Sons Podium 't Beest, Goes
20:00
Remy van Kesteren Dordtyart, Dordrecht
20:00
Wouter Hamel Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Johnny Clegg Yada Yada Market, Zaandam
1
20:00
Ares Fluor, Amersfoort
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ Mezz, Breda
20:00
The Nits Agora Theater Druten, Druten
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Patronaat, Haarlem
1
20:00
Joanne Shaw Taylor De Bosuil, Weert
20:00
Freeloader The Jack, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Rico & Sticks
Rico & Sticks Hedon, Zwolle
1
20:15
The Blues Brothers Theater De Storm, Winterswijk
Dope D.O.D. / Drummakid Luxor Live, Arnhem
20:15
Robin Borneman Doornroosje, Nijmegen
20:15
Eric Taylor De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Gregory Page Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Erwin Olaf & Cello8ctet & Michael Riesmann Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Primal Fear - 20th Anniversary
Primal Fear - 20th Anniversary Groene Engel, Oss
3
20:30
Popronde Den Bosch Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Cozmic Parsnips De Kargadoor, Utrecht
20:30
Jonna Fraser Bibelot, Dordrecht
20:30
Silverlane Gigant, Apeldoorn
20:30
King of the World Boerderij, Zoetermeer
20:30
Andy Frasco & The U.N. Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Pretty Green presents Sgt. Pepper's Q-Factory, Amsterdam
20:45
Fresku / Mocromaniac Doornroosje, Nijmegen
Foto De Dijk
De Dijk Duycker, Hoofddorp
1
21:00
Bears Of Legend Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
iPendejo! Poppodium Volt, Sittard
21:00
Altın Gün / Arabic by Night / Cairo Liberation Front / DJ Prace Simplon, Groningen
21:00
Hallo Venray Luxor Live, Arnhem
21:00
The Lumes V11, Rotterdam
21:00
Moh! Kouyaté Grounds, Rotterdam
21:30
TenTemPiés Hedon, Zwolle
21:30
My Blue Van So What!, Gouda
22:00
10 o'Clock heroes - Clint Eastbird PopEi, Eindhoven
22:00
Gecko-O P60, Amstelveen
22:00
Miscellaneous The Jack, Eindhoven
22:30
Jeffrey Halford & The Healers Muziekpodium DJS, Dordrecht
Pagina -593