Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
P60
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Manifesto
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Gigant
Apeldoorn
Rotown
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Dynamo
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Vera
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Partycentrum Nijenhuis
winterswijk
Effenaar
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
zondag 08 oktober 2017
18:30
Today Is The Day
P60, Amstelveen
19:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
19:00
King King
Manifesto, Hoorn
MeisjeDjamila
TivoliVredenburg, Utrecht
Delinquent Habits
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gavrilos Kokonas
Paradiso, Amsterdam
19:30
DZ Deathrays
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Drake White
Melkweg, Amsterdam
19:45
Joanne Shaw Taylor
Hedon, Zwolle
Rival Sons
Doornroosje, Nijmegen
Lamb
Paradiso, Amsterdam
KRS-One
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Cosmo's Foger-T
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Coldplace
Metropool, Hengelo
20:00
Autumn Leaves: Anton Goudsmit
Grenswerk, Venlo
Awkward I
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Ivo Janssen
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Slaves (US)
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nawras Altaky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:00
Singer-songwriter Dax
PopEi, Eindhoven
20:00
Guus Tangelder Big Band ft. Martin Fondse
Luxor Live, Arnhem
20:15
Carla Herlfterkamp
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
Wouter Hamel
Rotown, Rotterdam
21:00
Tall Tall Trees
Hedon, Zwolle
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
21:00
Popronde Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
Midas
Mezz, Breda
22:00
Dan Owen
Merleyn, Nijmegen
maandag 09 oktober 2017
Marillion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lamb
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tanita Tikaram
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Céline Janssen / Claudia de Breij / Ellen ten Damme / Ernst Daniel Smi
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Slaid Cleaves
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Cold Specks
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Timmy’s Organism
Vera, Groningen
dinsdag 10 oktober 2017
The Dublin Legends
De Maagd, Bergen op Zoom
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
CMA Songwriter Series
Melkweg, Amsterdam
Carnophage / Condemned / Cytotoxin / Ingested
Baroeg, Rotterdam
19:30
Drain Gang
Melkweg, Amsterdam
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Youngblood Brass Band
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gang Of Youths
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nadezda Filippova
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Slaid Cleaves
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Micah P. Hinson
Het Zonnehuis, Amsterdam
23:00
Control Freaks
Vera, Groningen
woensdag 11 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Dublin Legends
Junushoff Theater, Wageningen
Niels Geusebroek - Wildfire
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Declan McKenna
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jacob Sartorius
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
Kataklysm
013, Tilburg
20:00
Sven Hammond
Vera, Groningen
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kim Janssen + Christof van der Ven
Rotown, Rotterdam
20:00
Chris Rea
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Tanita Tikaram
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dan Owen
Bitterzoet, Amsterdam
Galactic Empire
Patronaat, Haarlem
20:00
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The SoapGirls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeffrey Halford / Mark Olson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Alter Bridge
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joey Le Soldat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gabriel Rios
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Youngblood Brass Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Yowie
dB's, Utrecht
20:00
Grime / 16
dB's, Utrecht
20:00
Ryan Leslie
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Blues Brothers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ricky Koole
AINSI, Maastricht
20:00
3 on The Tree
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lux Delight
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nick & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Slaid Cleaves
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Culture/ft. Kenyatta Hill
Partycentrum Nijenhuis, winterswijk
The Slackers
Effenaar, Eindhoven
20:30
Johnny Bernhard Band
Metropool, Hengelo