Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
de Berchplaets
Berghem
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
StudioGonz
Gouda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Theater Concordia
Enschede
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
23:00
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zondag 16 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Theo Lawrence & The Hearts
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tangarine
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patsy
Cinetol, Amsterdam
Andrew Schulz
Boom Chicago, Amsterdam
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Kamijo
Melkweg, Amsterdam
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Amotik
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 17 september 2018
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 18 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Sam Fender
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs /
Splendor, Amsterdam
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
20:00
Bad Breeding
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mulatu Astatke
Paradiso, Amsterdam
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ed Romanoff
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
woensdag 19 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bad Breeding
Vera, Groningen
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 20 september 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
23:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Amyl and The Sniffers
EKKO, Utrecht
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
Estrons
V11, Rotterdam
20:30
Ezra Collective
BIRD, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
18:00
The Rocket Man
Kursaal Oostende, Oostende
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
Silent War
Gebr. De Nobel, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
19:30
Sleeping Romance / Within Silence
Metropool, Hengelo
21:30
Houston's problem
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Herman van Veen - Vanavond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
20:30
Sue the Night
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Her Majesty
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Leprous
Effenaar, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem