PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -592
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 16 sep
00:00
de Berchplaets
Berghem
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Sint Jan de Doper
Waalwijk
13:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Niëns
Maasbree
15:00
PopEi
Eindhoven
15:45
Iduna
Drachten
16:00
Theater Floralis
Lisse
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
1
17:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Café De Meister
Geleen
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Boom Chicago
Amsterdam
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
EKKO
Utrecht
2
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
ma 17 sep
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
1
1
di 18 sep
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
wo 19 sep
Theater Concordia
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
4
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:00
013
Tilburg
20:00
Vera
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
do 20 sep
Perron-3
Rosmalen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Ludens
Voorburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Meenthe
Steenwijk

zondag 16 september 2018

00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit de Berchplaets, Berghem
00:00
Amotik Sugar Factory, Amsterdam
Klezmajeur Sint Jan de Doper, Waalwijk
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder Dynamo, Eindhoven
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech! DeLaMar, Amsterdam
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse Boerderij, Zoetermeer
15:00
Frans Pollux Niëns, Maasbree
15:00
Sam Times PopEi, Eindhoven
15:45
Her Majesty Iduna, Drachten
16:00
Lakeside live Theater Floralis, Lisse
17:00
Jim Keaveny Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
1
17:00
The Blue Cats Altstadt, Eindhoven
18:00
I am Revenge Café De Meister, Geleen
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief La Madeleine, Brussel
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour Muziekcafé Helmond, Helmond
18:30
Jan Rotband Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Kamijo Melkweg, Amsterdam
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once Q-Factory, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar De Dillewijn, Ankeveen
20:00
GO Opera Queen Arthur Openluchttheater Cabrio, Soest
Foto Andrew Schulz
Andrew Schulz Boom Chicago, Amsterdam
1
20:00
Patsy Cinetol, Amsterdam
Foto Tash Sultana
Tash Sultana AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
Toots & The Maytals Metropool Enschede, Enschede
20:15
Tangarine De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute De Doelen, Rotterdam
Foto S. Carey
S. Carey EKKO, Utrecht
2
20:30
Theo Lawrence & The Hearts Bitterzoet, Amsterdam
Foto The Aristocrats
The Aristocrats Boerderij, Zoetermeer
1
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China) LOLA050, Groningen
22:00
Yawning Man Merleyn, Nijmegen
1

maandag 17 september 2018

Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
19:30
PUURee op Toernee Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Klok - House of Horror Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Michael Nau
Michael Nau Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw Bimhuis, Amsterdam
20:00
Flor Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jan Rotband Beauforthuis, Austerlitz
Foto S. Carey
S. Carey Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
1
1

dinsdag 18 september 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Patrick Laureij Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Sleeping Romance Jan Hertog, Maasmechelen
1
19:00
Bad Nerves Melkweg, Amsterdam
19:30
Herman Centraal Luxor Live, Arnhem
19:30
Ed Romanoff Paradiso, Amsterdam
Foto DiCE no.9
DiCE no.9 TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Sofi Tukker
Sofi Tukker Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Petrol Girls Cinetol, Amsterdam
20:00
Mulatu Astatke Paradiso, Amsterdam
Foto Sam Fender
Sam Fender Paard, Den Haag
2
20:00
Bad Breeding Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs / Splendor, Amsterdam
Foto Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv) Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1

woensdag 19 september 2018

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar Theater De Boerderij, Huizen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Louise Korthals - Alles is er Theater Bellevue, Amsterdam
10:00
MEDfest Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Indiestadt
Indiestadt Paradiso, Amsterdam
4
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex Baroeg, Rotterdam
19:30
Sleeping Romance StudioGonz, Gouda
1
20:00
Mutter / Ishtar in MG Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tangarime + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies dB's, Utrecht
20:00
Gryffin Melkweg, Amsterdam
20:00
Sue the Night Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Wreckt Patronaat, Haarlem
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Outsiders Honky Tonk Cafe, Brielle
20:00
Walking Papers 013, Tilburg
20:00
Bad Breeding Vera, Groningen
Foto Saxon
Saxon Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Faces on TV Metropool Enschede, Enschede
20:30
Joshua Hyslop Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
The Koalaz Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Mikaela Davis TivoliVredenburg, Utrecht

donderdag 20 september 2018

Alex Ploeg Ultimatum Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?! Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 De Meenthe, Steenwijk
Pagina -592