PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -592
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 okt
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
013
Tilburg
23:30
Vera
Groningen
23:30
Grounds
Rotterdam
zo 08 okt
Kukeleku
Horst
Theater de Schalm
Veldhoven
Cafe Lokaal
Heemskerk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Trix
Antwerpen
15:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
Willemeen
Arnhem
1
1
15:00
Posthoornkerk
Amsterdam
15:00
Cultura
Ede
15:00
Musis
Arnhem
15:30
Podium 't Beest
Goes
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
17:00
The Jack
Eindhoven
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
17:30
Jopenkerk
Haarlem
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
P60
Amstelveen
19:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
Doornroosje
Nijmegen
2
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
Q-Factory
Amsterdam
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
1
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Flux
Zaandam
Mezz
Breda
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 09 okt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
di 10 okt
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
wo 11 okt
Theaters Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden

zaterdag 07 oktober 2017

20:30
Ground Control Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Midas Simplon, Groningen
20:30
Shawn James & The Shapeshifters Duycker, Hoofddorp
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
AC/DC UK / Muck / Slash N’ Roses De Peppel, Zeist
21:00
Fleddy Melculy Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Skytrain Manifesto, Hoorn
21:00
Malibu Altstadt, Eindhoven
21:00
Symfo Classics Corneel, Lelystad
21:30
Sven Hammond Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Carvin Jones (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
1
22:00
PaPa GoNi Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Xplode Festival Intdoor Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Red Devil The Jack, Eindhoven
22:00
Timboektoe eindfeest Timboektoe, Velsen-Noord
23:00
Dr. Lektroluv Grenswerk, Venlo
23:00
Egbert / Reinier Zonneveld / Secret Cinema / SQL Luxor Live, Arnhem
23:00
Boys Noize 013, Tilburg
23:30
Ceremony Vera, Groningen
23:30
LatinXpress Grounds, Rotterdam

zondag 08 oktober 2017

Erik van Muiswinkel - De Oplossing Kukeleku, Horst
'Forever Amy' Theater de Schalm, Veldhoven
A Brighter Light Cafe Lokaal, Heemskerk
The Dublin Legends C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
R5 Trix, Antwerpen
15:00
Bergs Blues Festival Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
ARCHGOAT (FIN) + BÖLZER (CH) + SVARTIDAUÐI (ISL) + EGGS OF GOMORRH (CH Willemeen, Arnhem
1
1
15:00
Kamerkoor Oktoich / Ensemble Ialoni / Ensemble Barakoni / Nina Targan Posthoornkerk, Amsterdam
15:00
Sound of Silence Cultura, Ede
15:00
Filemon Wesselink, verteller Clarinde Wesselink, illustraties Het Geld Musis, Arnhem
15:30
Shawn James & The Shapeshifters Podium 't Beest, Goes
16:00
Abba Gold De Bosuil, Weert
16:00
Jarrod Dickenson Paradiso, Amsterdam
16:15
Magic Moon Gigant, Apeldoorn
16:30
Merain Kasteel Doorwerth, Doorwerth
17:00
Idiot Proof The Jack, Eindhoven
17:30
Spill Gold Neushoorn, Leeuwarden
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis Jopenkerk, Haarlem
18:00
Gimme Gimme Gimmes Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Today Is The Day P60, Amstelveen
19:00
King King Manifesto, Hoorn
19:00
Jonna Fraser Melkweg, Amsterdam
Foto MeisjeDjamila
MeisjeDjamila TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:30
Drake White Melkweg, Amsterdam
19:30
Gavrilos Kokonas Paradiso, Amsterdam
19:30
DZ Deathrays Sugar Factory, Amsterdam
Foto Delinquent Habits
Delinquent Habits Melkweg, Amsterdam
2
Foto Rival Sons
Rival Sons Doornroosje, Nijmegen
2
19:45
Joanne Shaw Taylor Hedon, Zwolle
20:00
Singer-songwriter Dax PopEi, Eindhoven
20:00
Johnny Clegg Yada Yada Market, Zaandam
20:00
Ivo Janssen Dordtyart, Dordrecht
20:00
KRS-One Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Coldplace Metropool, Hengelo
Foto Lamb
Lamb Paradiso, Amsterdam
4
20:00
Cosmo's Foger-T Q-Factory, Amsterdam
2
20:00
Nawras Altaky Paradiso, Amsterdam
20:00
Autumn Leaves: Anton Goudsmit Grenswerk, Venlo
20:00
Slaves (US) Gebr. De Nobel, Leiden
Awkward I Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Guus Tangelder Big Band ft. Martin Fondse Luxor Live, Arnhem
20:00
Chris Rock Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:15
Carla Herlfterkamp Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
1
20:30
Andy Frasco Gigant, Apeldoorn
21:00
Tall Tall Trees Hedon, Zwolle
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen De Flux, Zaandam
Midas Mezz, Breda
Foto Wouter Hamel
Wouter Hamel Rotown, Rotterdam
1
21:00
Popronde Dordrecht Bibelot, Dordrecht
22:00
Dan Owen Merleyn, Nijmegen

maandag 09 oktober 2017

Marillion Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
20:00
Lamb Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chris Simmons Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tanita Tikaram Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
My Baby Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Climate Comedy Night Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Céline Janssen / Claudia de Breij / Ellen ten Damme / Ernst Daniel Smi TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Timmy’s Organism Vera, Groningen
21:00
Slaid Cleaves Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
21:00
Cold Specks Bitterzoet, Amsterdam

dinsdag 10 oktober 2017

The Dublin Legends De Maagd, Bergen op Zoom
Zonder verdoving C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
CMA Songwriter Series Melkweg, Amsterdam
19:30
Drain Gang Melkweg, Amsterdam
19:30
Carnophage / Condemned / Cytotoxin / Ingested Baroeg, Rotterdam
1
Foto Marillion
Marillion TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Youngblood Brass Band Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Roy en Hedy Grünewald Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Gang Of Youths Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Nadezda Filippova Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Slaid Cleaves Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Micah P. Hinson Het Zonnehuis, Amsterdam
23:00
Control Freaks Vera, Groningen

woensdag 11 oktober 2017

Guido Weijers - Oudejaarsconference Theaters Tilburg, Tilburg
The Dublin Legends Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -592