PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -591
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 sep
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Effenaar
Eindhoven
2
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
2
20:15
De Bosuil
Weert
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
EKKO
Utrecht
1
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
De Helling
Utrecht
2
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
1
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
vr 21 sep
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater De Veste
Delft
Theater 't Pand
Gorinchem
Ahoy
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Willem
Papendrecht
De Weijer
Boxmeer
1
Deventer Schouwburg
Deventer
Gigant
Apeldoorn
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Dynamo
Eindhoven
1
17:00
Plato Groningen
Groningen
Ahoy
Rotterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
19:00
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
2
1
Paard
Den Haag
2
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Pul
Uden
1
Melkweg
Amsterdam
1
Werftheater
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Corneel
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Metropool
Hengelo
1

donderdag 20 september 2018

Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit De Poorterij, Zaltbommel
18:00
Sfera Ebbasta La Madeleine, Brussel
18:00
The Rocket Man Kursaal Oostende, Oostende
Foto Leprous
Leprous Effenaar, Eindhoven
2
1
19:00
Horse Feathers Paradiso, Amsterdam
19:15
Rend Collective Melkweg, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance / Within Silence Metropool, Hengelo
19:30
Silent War Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Canto Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Herman van Veen - Vanavond Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Half Waif @ Indiestadt
Half Waif @ Indiestadt Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Ilse DeLange TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gad Elmaleh Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Halsey Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto The Undertones
The Undertones Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Axis Mundi / Cosmute Simplon, Groningen
20:00
Guus Meeuwis Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk P60, Amstelveen
20:00
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jay-Way Paard, Den Haag
20:00
Ruben Hein Luxor Live, Arnhem
Foto Xavier Rudd
Xavier Rudd AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill Wolbodo, Delft
20:15
Bert Visscher De Molenberg, Delfzijl
2
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax De Bosuil, Weert
1
20:15
Jim Keaveny TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Salon Joussour: Art of Duo Bimhuis, Amsterdam
20:30
JP den Tex Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Ezra Collective BIRD, Rotterdam
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers EKKO, Utrecht
1
Alexis Taylor Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sue the Night Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Her Majesty De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Meervaart, Amsterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute Metropool, Hengelo
Foto The Doors Alive
The Doors Alive De Helling, Utrecht
2
21:00
Waltzburg Paard, Den Haag
21:00
Bob Wayne Vera, Groningen
Foto Estrons
Estrons V11, Rotterdam
1
21:30
Houston's problem 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America Melkweg, Amsterdam
23:00
Sound of Students Grenswerk, Venlo

vrijdag 21 september 2018

Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar Gasthuiskerk, Doesburg
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Theater De Leest, Waalwijk
1
Ton Kas - Kakmaker Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Samantha Steenwijk
Samantha Steenwijk Ahoy, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kaasfabriek , Wormer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Weijer, Boxmeer
1
Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
Waylon Gigant, Apeldoorn
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater PePijn, Den Haag
12:30
Laurens de Boer St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour' Dynamo, Eindhoven
1
17:00
Janne Schra Plato Groningen, Groningen
Foto Sterren van Holland
Sterren van Holland Ahoy, Rotterdam
18:00
Straight No Chaser La Madeleine, Brussel
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse P60, Amstelveen
Foto Tom Grennan
Tom Grennan Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Her Majesty
Her Majesty Paard, Den Haag
2
Boef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
90’s Takeover Duycker, Hoofddorp
20:00
Make It Jazzfestival Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dilana Iduna, Drachten
20:00
This Is Jackson Duycker, Hoofddorp
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan De Vorstin, Hilversum
20:00
Aart Strootman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Madensuyu Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Popronde Leeuwarden Neushoorn, Leeuwarden
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded De Flux, Zaandam
20:00
The Outsiders Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Marble Sounds So What!, Gouda
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company De Vorstin, Hilversum
20:00
Rick Astley Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:00
Bob Wayne Willemeen, Arnhem
20:00
Arcane Roots + All Points North De Pul, Uden
1
Foto 18 Miles
18 Miles Melkweg, Amsterdam
1
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Werftheater, Utrecht
20:00
Janne Schra De Oosterpoort, Groningen
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints Mezz, Breda
Foto Darwin Deez / Soccer Mommy
Darwin Deez / Soccer Mommy Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Trinity Corneel, Lelystad
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Bot Luxor Live, Arnhem
20:15
Prince Tribute Band Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
A tribute to Chaka Khan Boerderij, Zoetermeer
20:30
Michael Nau EKKO, Utrecht
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst Simplon, Groningen
Foto a balladeer
a balladeer Metropool, Hengelo
1
Pagina -591