Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Partycentrum Nijenhuis
winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
ACU
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
P3
Purmerend
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
De Kubus
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Metropool
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
C-Mine
Genk
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
woensdag 11 oktober 2017
20:15
Culture/ft. Kenyatta Hill
Partycentrum Nijenhuis, winterswijk
The Dublin Legends
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
White Manna
ACU, Utrecht
20:00
Grime / 16
dB's, Utrecht
20:00
Yowie
dB's, Utrecht
19:30
Jacob Sartorius
TivoliVredenburg, Utrecht
Kataklysm
013, Tilburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
The Laho Group (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Kim Janssen + Christof van der Ven
Rotown, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Good Harvest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ricky Koole
AINSI, Maastricht
20:00
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Niels Geusebroek - Wildfire
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Johnny Bernhard Band
Metropool, Hengelo
20:00
Youngblood Brass Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tanita Tikaram
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Galactic Empire
Patronaat, Haarlem
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Alter Bridge
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sven Hammond
Vera, Groningen
21:00
Julian Primeaux & His Royal Rowdy Company
't Rozenknopje, Eindhoven
The Slackers
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:45
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:00
3 on The Tree
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joey Le Soldat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chris Rea
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Slaid Cleaves
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Nick & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lux Delight
Luxor Live, Arnhem
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ryan Leslie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gabriel Rios
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeffrey Halford / Mark Olson
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The SoapGirls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dan Owen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Declan McKenna
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 12 oktober 2017
21:00
The Dubliners
Hedon, Zwolle
21:00
Forever Amy
Hedon, Zwolle
20:30
Ian Siegal Band
Boerderij, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
20:15
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:00
Popronde Utrecht
Stathe, Utrecht
20:00
Jonna Fraser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Slaid Cleaves
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Good Harvest
TivoliVredenburg, Utrecht
Laurence Jones
013, Tilburg
20:30
Ode aan Toots Thielemans
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Treehook + Anemone
V11, Rotterdam
Dan Owen
Rotown, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
P3, Purmerend
20:15
J. Bernardt
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Culture / Kenyata Hill
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
The Dubliners
Corneel, Lelystad
The Dublin Legends
De Kubus, Lelystad
Leonie Meijer - Hier.
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Sabbath Judas Sabbath
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Youngblood Brass Band
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Nits
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman van Veen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jack and the Weatherman
Metropool, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan Rot Seks & Drugs & Rot & Roll
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Daan
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob & Dutch String Collective
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kim Janssen
Vera, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Madelijne Kool
Podium 't Beest, Goes
20:00
Clouseau
C-Mine, Genk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rob de Nijs: Jubileumconcert 75 jaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
S.T. Cordell + Acid Mothers Temple + Minami Deutsch
Effenaar, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
The Blues Brothers
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lux Delight
Paard, Den Haag
Nouvelle Vague
Paard, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:15
Nick & Simon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Angus & Julia Stone
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Christopher Paul Stelling & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:00
Jett Rebel
Gebouw-T, Bergen op Zoom