Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Mezz
Breda
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
013
Tilburg
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Patronaat
Haarlem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
15:30
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Helling
Utrecht
23:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Papenstraattheater
Zwolle
23:00
Café Loburg
Wageningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Podium Asteriks
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Annabel
Rotterdam
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
20:00
Meervaart
Amsterdam
16:30
Moonshine
Sliedrecht
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
AFAS Live
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Fort33
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
Podium Vlieland
Vlieland
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Gelredome
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Vera
Groningen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
vrijdag 14 september 2018
20:30
OKUS / RAMROD / SHITHÄTT / Venus Sleeps
Vera, Groningen
20:15
New Cool Collective Big Band
Figi Theater, Zeist
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Live at LOLA: Swan Valley Heights & Kosmodrom
LOLA050, Groningen
20:00
Legends of Rock: ACinDC / In Your Honor / The Muse Experience
Mezz, Breda
23:00
Knipoog: DJ Day-off + Michiel & Thijs + Borish
Merleyn, Nijmegen
19:45
Kinna Grannis
Bitterzoet, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamelot
013, Tilburg
16:00
Jorrit Tamminga presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Janne Schra
Hedon, Zwolle
17:00
Janne Schra
Plato Zwolle, Zwolle
It It Anita / Lysistrata / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:30
Ikarai - Muhammad
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Guus Meeuwis - Geluk (Extra Show)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guus Meeuwis
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Gruppo Sportivo
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
DOG EAT DOG TRIBUTE: All Boro Kings
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Dennis Stratton / Harris
P60, Amstelveen
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
20:00
Cosmo's Midnight
Sugar Factory, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Check 1-2-3: Donna Blue / Lewsberg / OOO
EKKO, Utrecht
20:00
Bruce Katz, Giles Robson, Joe Louis Walker: Journeys To The Heart Of T
De Flux, Zaandam
20:30
BORIS
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bløf
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
15:30
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
23:00
Bamboo
Grenswerk, Venlo
21:00
B.Morris Album Release
Hedon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Amsterdam Fringe Festival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
23:00
Alcuna Wilds
Café Loburg, Wageningen
21:00
Afrika Bambaataa
Luxor Live, Arnhem
Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
50 Cent / G-Unit
Ahoy, Rotterdam
zaterdag 15 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Yorick van Norden - Album Release Show
Patronaat, Haarlem
19:00
Y.O.U.N.G
Melkweg, Amsterdam
21:00
Winne
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon
Annabel, Rotterdam
15:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival
Gigant, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
20:00
The Mountaintop (voorpremière) Dennis Rudge & Joy Wielkens
Meervaart, Amsterdam
16:30
The Harvey Blom band
Moonshine, Sliedrecht
20:00
The Eagles Legacy - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
The Dutch Modern Groovemetal Machines: 3rd Machine, Chiraw & Icarius
De Flux, Zaandam
21:00
the animals & friends
De Peppel, Zeist
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Tangarine
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Steengoed #1
Fort33, Leusden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Tuin, Leusden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Resurrect Tomorrow
Café De Meister, Geleen
20:00
Prodigy XL, a rocktribute to The Prodigy
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Paul de Munnik
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Patsy
Vera, Groningen
Pain Of Salvation
Melkweg, Amsterdam
21:00
Openingsweek Studio - Grand Finale
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Once Upon a Time Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Muller & Munnelly
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
21:00
Massada
Manifesto, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Les Frères Smith + Son Swagga
Grounds, Rotterdam
21:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Laura Macri
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kovacs
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Kay Geurts
Merleyn, Nijmegen
22:00
Kay Geurts
Merleyn, Nijmegen
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Janne Schra
BIRD, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
Helene Fischer
Gelredome, Arnhem
20:00
Harris
De Bosuil, Weert
20:30
Half Way Station
Paco Plumtrek, Almelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Gruppo Sportivo
Podium 't Beest, Goes
20:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Glorior Belli (F) + Har (ISR) + Wesenwille
Little Devil, Tilburg
21:00
FRENCHKICKZ AND HARDER PT.3
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Fafi Abdel Nour / Residents
Vera, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Diggy Dex
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Chuck Prophet
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen