PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -590
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 sep
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater 't Pand
Gorinchem
Papenstraattheater
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
ATLAS Theater
Emmen
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
De Vorstin
Hilversum
1
15:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Dynamo
Eindhoven
3
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Gebr. De Nobel
Leiden
2
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
6
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
1
1
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
2
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Annabel
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
P60
Amstelveen
1
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Groene Engel
Oss
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Café Loburg
Wageningen
za 15 sep
De Eendracht
Gemert
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Trefpunt
Warmond
Theater PePijn
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Annabel
Rotterdam
1
Theater De Tuin
Leusden
Spant!
Bussum
Theater 't Pand
Gorinchem
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Podium 't Beest
Goes
16:30
Moonshine
Sliedrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Gelredome
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
8
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
dB's
Utrecht

vrijdag 14 september 2018

Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?! Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum Papenstraattheater, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker Posthuis Theater, Heerenveen
Foto Waylon
Waylon De Vorstin, Hilversum
1
15:30
Bloodshed Fest Effenaar, Eindhoven
16:00
Jorrit Tamminga presentatie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
17:00
Janne Schra Plato Zwolle, Zwolle
18:00
The Bluesbones Spirit of 66, Verviers
19:30
Ugly Kid Joe Dynamo, Eindhoven
3
19:30
Her Majesty Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Foto The Animals
The Animals Gebr. De Nobel, Leiden
2
19:45
Kinna Grannis Bitterzoet, Amsterdam
Foto Kamelot
Kamelot 013, Tilburg
6
20:00
DOG EAT DOG TRIBUTE: All Boro Kings Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Sophie Hutchings Paard, Den Haag
20:00
Hemels Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Abdomen Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Popronde Apeldoorn 2018 Gigant, Apeldoorn
20:00
Cosmo's Midnight Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis - Geluk (Extra Show) Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Demented Are Go! dB's, Utrecht
20:00
Guus Meeuwis Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Legends of Rock: ACinDC / In Your Honor / The Muse Experience Mezz, Breda
20:00
Bruce Katz, Giles Robson, Joe Louis Walker: Journeys To The Heart Of T De Flux, Zaandam
20:00
Risin' Up Neushoorn, Leeuwarden
Foto Ben Miller Band
Ben Miller Band De Helling, Utrecht
1
1
20:00
Check 1-2-3: Donna Blue / Lewsberg / OOO EKKO, Utrecht
20:00
Vaudeville Etiquette De Bosuil, Weert
20:00
50 Cent / G-Unit Ahoy, Rotterdam
Foto Toots & The Maytals
Toots & The Maytals 013, Tilburg
2
20:00
Pain Of Salvation Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Amsterdam Fringe Festival Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Prigtributes Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Winne Annabel, Rotterdam
20:15
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
New Cool Collective Big Band Figi Theater, Zeist
20:15
Janne Schra Hedon, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Scotch & Water De Kargadoor, Utrecht
20:30
Local Heroes Poppodium Volt, Sittard
20:30
Shakatak Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dennis Stratton / Harris P60, Amstelveen
1
20:30
Paul de Munnik De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
The New Power Revolution Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech! DeLaMar, Amsterdam
Foto It It Anita / Lysistrata / Mexican Surf
It It Anita / Lysistrata / Mexican Surf Groene Engel, Oss
1
20:30
Gruppo Sportivo Patronaat, Haarlem
20:30
BORIS Bibelot, Dordrecht
20:30
Ikarai - Muhammad Bimhuis, Amsterdam
20:30
OKUS / RAMROD / SHITHÄTT / Venus Sleeps Vera, Groningen
20:45
The Roots of Elske DeWall XL Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Live at LOLA: Swan Valley Heights & Kosmodrom LOLA050, Groningen
21:00
B.Morris Album Release Hedon, Zwolle
21:00
Afrika Bambaataa Luxor Live, Arnhem
21:00
Reiger Paard, Den Haag
21:00
Bløf Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Rumbones Little Devil, Tilburg
1
21:00
Waltzburg Altstadt, Eindhoven
23:00
Knipoog: DJ Day-off + Michiel & Thijs + Borish Merleyn, Nijmegen
23:00
Bamboo Grenswerk, Venlo
23:00
Alcuna Wilds Café Loburg, Wageningen

zaterdag 15 september 2018

Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit De Eendracht, Gemert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Het Trefpunt, Warmond
Alex Ploeg Ultimatum Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Arto Theater, Schoonhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Waylon
Waylon Annabel, Rotterdam
1
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - Kakmaker Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater 't Pand, Gorinchem
15:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival Gigant, Apeldoorn
15:00
Gruppo Sportivo Podium 't Beest, Goes
16:30
The Harvey Blom band Moonshine, Sliedrecht
18:30
Back Doors Man Spirit of 66, Verviers
19:00
Y.O.U.N.G Melkweg, Amsterdam
1
Foto Pain Of Salvation
Pain Of Salvation Melkweg, Amsterdam
3
19:30
CAM Sugar Factory, Amsterdam
20:00
6ix9ine 013, Tilburg
20:00
Paul de Munnik Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Prodigy XL, a rocktribute to The Prodigy Muziekcafé Helmond, Helmond
Foto Helene Fischer
Helene Fischer Gelredome, Arnhem
Foto Tash Sultana
Tash Sultana AFAS Live, Amsterdam
8
20:00
The Mountaintop (voorpremière) Dennis Rudge & Joy Wielkens Meervaart, Amsterdam
20:00
Patsy Vera, Groningen
20:00
Fafi Abdel Nour / Residents Vera, Groningen
20:00
Yorick van Norden - Album Release Show Patronaat, Haarlem
20:00
The Dutch Modern Groovemetal Machines: 3rd Machine, Chiraw & Icarius De Flux, Zaandam
20:00
Glorior Belli (F) + Har (ISR) + Wesenwille Little Devil, Tilburg
20:00
Resurrect Tomorrow Café De Meister, Geleen
20:00
Blue Grass Boogiemen dB's, Utrecht
Pagina -590