PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -589
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 27 sep
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Grenswerk
Venlo
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
21:00
Café The Pocket
Katwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
vr 28 sep
Theater PePijn
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
1
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Kwartier
Stolwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De hoogte
Winsum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Ludens
Voorburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Deurne
Deurne
De Horst
Venhorst
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Cultura
Ede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
00:00
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
2
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
2
20:00
Posttheater
Arnhem
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
City of Wesopa
Weesp
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Kulturhus
Denekamp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
3
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
De Vorstin
Hilversum

donderdag 27 september 2018

20:30
Tangarine Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Boris Grenswerk, Venlo
Foto Rondé
Rondé Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
21:00
Paolo Morena Café The Pocket, Katwijk
21:00
Jack and the Weatherman Luxor Live, Arnhem
21:30
Simplon UP: Waiting For The Sun + Sólin Simplon, Groningen
22:00
Fuzfest Paradiso, Amsterdam
23:00
REGGAE YARD Hedon, Zwolle

vrijdag 28 september 2018

Henry van Loon - Onze Henry Theater PePijn, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Papenstraattheater, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Boerderij, Huizen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater De Omval, Diemen
Alex Ploeg Ultimatum Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Weijer, Boxmeer
Waylon Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Bouwkunde, Deventer
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kiki Schippers - Waar Het Kwartier, Stolwijk
Ton Kas - Kakmaker Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! C.C Warenar, Wassenaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech! Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Roeka - En toen ineens De hoogte, Winsum
Patrick Laureij Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek C.C. Deurne, Deurne
René van Meurs - Ik beloof niks De Horst, Venhorst
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie Theater Concordia, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen - Vanavond Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Sneek, Sneek
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Parktheater, Eindhoven
Foto Punkrock Ruined My Life Fest: Subhumans + Sunpower
Punkrock Ruined My Life Fest: Subhumans + Sunpower Patronaat, Haarlem
2
18:00
André Hazes tribute Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Popronde Eindhoven Altstadt, Eindhoven
19:00
Clan Of Xymox Oefenbunker, Landgraaf
19:30
DJ Bite / DJ Daan / Manyfast / Risskant Gebr. De Nobel, Leiden
Foto The Dublin Legends
The Dublin Legends Paard, Den Haag
1
19:30
Maykel Blanco y su salsa major Melkweg, Amsterdam
19:30
Amartey & The Band Recraft Melkweg, Amsterdam
19:30
Chicago Blues Night Neushoorn, Leeuwarden
19:45
Mamas Gun TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Her Majesty TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Prince Tribute Band Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Meervaart Studio Theater Café Meervaart, Amsterdam
20:00
Okkervil River Sugar Factory, Amsterdam
2
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz Posttheater, Arnhem
1
20:00
Trevor Noah Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hans Dulfer plays Blues City of Wesopa, Weesp
Foto Focus
Focus Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Leif de Leeuw Band Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mikaela Davis Paradiso, Amsterdam
20:00
Tory Lanez Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Valsbezig P60, Amstelveen
20:00
Kevin Metropool, Hengelo
20:00
Diggy Dex - Pop-up concert Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange Paradiso, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Black Knight / Sabotage / Seven Steps Of Denial Duycker, Hoofddorp
20:00
Mehmet Uludağ TivoliVredenburg, Utrecht
Bandini De Nieuwe Anita, Amsterdam
Leo Sayer De Vorstin, Hilversum
20:00
Come Out and Play De Pit, Terneuzen
20:00
The Watch plays Genesis DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Amanda Anne Platt Coco Maria, Veenhuizen
1
20:00
Part Chimp dB's, Utrecht
20:00
ANBU Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Def Americans Kulturhus, Denekamp
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oosterpoort, Groningen
20:00
Oscar Key Sung Melkweg, Amsterdam
Zwart Licht Paard, Den Haag
20:00
Projekt Rakija Simplon, Groningen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater Dakota, Den Haag
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Peter Koelewijn en zijn Rockets Markant Uden, Uden
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto The Rasmus
The Rasmus Effenaar, Eindhoven
3
20:15
Tangarine De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Leonie Meijer - Hier. Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Animals Cacaofabriek, Helmond
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Neil Young Tribute by The Stardusters Poppodium Volt, Sittard
The Hillbilly Moonshiners Luxor Live, Arnhem
Foto Eric Steckel
Eric Steckel Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Janne Schra De Vorstin, Hilversum
Pagina -589