Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Linde
Groesbeek
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
Dieka
Markelo
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
De Pul
Uden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:30
Mezz
Breda
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Todo
Best
20:30
Iduna
Drachten
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
De Brink
Obdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
Willemeen
Arnhem
21:30
Buitenlust
Landhorst
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
23:30
Vera
Groningen
P3
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
13:00
Paard
Den Haag
14:00
Hedon
Zwolle
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Mezz
Breda
15:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Verwachting
Ritthem
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Vorstin
Hilversum
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Grenswerk
Venlo
17:00
The Saint
Eindhoven
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Metropool
Hengelo
Gelredome
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Hip
Deventer
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
zaterdag 14 oktober 2017
20:00
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
Broederliefde
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Maan
De Linde, Groesbeek
20:00
Bad to the Bone
O.J.C. Nirwana, Lierop
Sevn Alias
Dieka, Markelo
20:00
Marjolein Meijers
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
20:15
Alestorm / Troldhaugen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Laurence Jones
De Warande, Turnhout
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kenny B + Ruben Annink
Mezz, Breda
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
20:30
Nouvelle Vague
013, Tilburg
20:30
Linde Schöne
Mezz, Breda
20:30
Blackbriar + Beyond God
't Ukien, Kampen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
The Elementary Penguins
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Salsa avond met Siembra
Groene Engel, Oss
20:30
Awkward I
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate
Todo, Best
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
21:00
Paul Sinha
EKKO, Utrecht
21:00
Mooon + The Stangs
V11, Rotterdam
21:00
Vetrar Draugurinn
P3, Purmerend
21:00
Niko
Altstadt, Eindhoven
21:00
PALMSY
Xinix, Nieuwendijk
21:00
The Pinheads
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Willemeen, Arnhem
21:30
Joseph Huber
Buitenlust, Landhorst
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Pluk de Nacht: Luuk van Dijk / Michel De Hey
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Omar Souleyman
De Marktkantine, Amsterdam
22:00
Jetbone
't Rozenknopje, Eindhoven
23:00
DJ Nobu / Tadeo
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
zondag 15 oktober 2017
Forever Amy
P3, Purmerend
Leonie Meijer - Hier.
Agora Theater Druten, Druten
Maan
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Dostojevski Kwartet
Protestantse Kerk, Cothen
13:00
Herfstfest
Paard, Den Haag
14:00
De IJssel Stroomt Over
Hedon, Zwolle
14:15
philharmonie zuidnederland: het fundament van de klassieken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Metal up your Mezz - Metalmatinee
Mezz, Breda
15:00
Autumn Leaves: Rogier Telderman
Grenswerk, Venlo
Kieran Goss
Theater De Verwachting, Ritthem
15:30
Koningin Elisabethwedstrijd 2016: Lukás Vondrácek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Slaid Cleaves
Paradiso, Amsterdam
16:00
MilesRocks!
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Dutch Blues & Roots Tour
Vorstin, Hilversum
16:15
Cloud Cukkoo
Gigant, Apeldoorn
16:30
Shalosh Jazz Band (Israel)
Jazz@IL, Amstelveen
16:30
3 on The Tree
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
An Afternoon With Crosby, Stills, Nash & Young
Grenswerk, Venlo
17:00
Hillbilly Hayride
The Saint, Eindhoven
17:30
Haas + Raptiel
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Stars at Night
Café ‘t Spektakel, Asten
19:00
LIVE: Metal on De Wal
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Astrid S
Melkweg, Amsterdam
19:15
Eric “Roscoe” Ambel / Warner E Hodges / Webb Wilder
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nouvelle Vague
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Clouseau
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Laurence Jones
Metropool, Hengelo
Rolling Stones
Gelredome, Arnhem
20:00
Theo Nijland
Luxor Live, Arnhem
Stoned Jesus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Amadou & Mariam
Annabel, Rotterdam
Angus & Julia Stone
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Leng Tch'e
Little Devil, Tilburg
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:00
Tom Hickox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Uneven Structure
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
RAqS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raven
The Jack, Eindhoven
20:00
CYB / Elisa Batti / Flozias & Robit
Sugar Factory, Amsterdam
Donnerwetter
De Hip, Deventer
20:00
Encuentros
't Rozenknopje, Eindhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Figi Theater, Zeist
20:30
Meier-Budjana Group ft. Jimmy Haslip
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chantal Acda
Hedon, Zwolle
Kim Janssen
Tolhuistuin, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chad VanGaalen
EKKO, Utrecht
20:30
Kutiman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam
21:00
Gabriel Rios
Rotown, Rotterdam