PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -588
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 sep
Neushoorn
Leeuwarden
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
wo 26 sep
Werftheater
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
1
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
013
Tilburg
2
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Rotown
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
dB's
Utrecht
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Observant
Amersfoort
20:30
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Merleyn
Nijmegen
1
do 27 sep
De Roma
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
8
1
013
Tilburg
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Vera
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Café The Pocket
Katwijk

dinsdag 25 september 2018

Foto Leprous + Agent Fesco
Leprous + Agent Fesco Neushoorn, Leeuwarden
2
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Ben Caplan Doornroosje, Nijmegen
20:30
Amanda Anne Platt The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Dermot Kennedy Paradiso, Amsterdam

woensdag 26 september 2018

Patrick Laureij Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Leeuw - Vette Pech! Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving Flint, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arie & Silvester - Wie?! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
1
Herman van Veen Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Jenny and The Mexicats Melkweg, Amsterdam
Foto Robert Cray
Robert Cray TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Europe
Europe 013, Tilburg
2
20:00
The Skull P60, Amstelveen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Zaantheater, Zaandam
Foto Passenger
Passenger AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
Ben Caplan Rotown, Rotterdam
Foto Jack and the Weatherman
Jack and the Weatherman Patronaat, Haarlem
1
20:00
New Cool Collective Big Band De Oosterpoort, Groningen
Foto Tiny Moving Parts
Tiny Moving Parts dB's, Utrecht
1
Foto Dionne Warwick
Dionne Warwick Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Goed Jaar Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Raad van Toezicht De Observant, Amersfoort
20:30
Dermot Kennedy Vera, Groningen
Foto Moses Sumney
Moses Sumney Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Lionel Loueke Group Bimhuis, Amsterdam
20:30
Everlast Gigant, Apeldoorn
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms Paard, Den Haag
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Rietveld Theater, Delft
20:30
Flip Noorman - De Big One Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Merle Jagger Burgerweeshuis, Deventer
Foto Bad Sounds
Bad Sounds Merleyn, Nijmegen
1

donderdag 27 september 2018

The Tallest Man on Earth De Roma, Antwerpen
Kiki Schippers - Waar Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Hof 88, Almelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Diligentia, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Verwachting, Ritthem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Theater de Blauwe Kei, Veghel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Aan de Slinger, Houten
Herman van Veen - Vanavond Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Papenstraattheater, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Dionne Warwick Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Eric Martin Melkweg, Amsterdam
19:30
Animals And Friends Duycker, Hoofddorp
19:30
Wargirl Paradiso, Amsterdam
Foto They Might Be Giants
They Might Be Giants Paradiso, Amsterdam
2
Foto Ben Caplan
Ben Caplan TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Holy Wave + Jellephant & the Phantoms Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock + Chris Farren Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Danish Demolition tour Patronaat, Haarlem
1
20:00
De Dijk Mezz, Breda
20:00
She's On Mars / The Wow Factor Metropool, Hengelo
20:00
Everlast Q-Factory, Amsterdam
Boef De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Hein Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jeff Lynne`s ELO Ziggo Dome, Amsterdam
8
1
Foto Tory Lanez - Memories Don't Die Tour
Tory Lanez - Memories Don't Die Tour 013, Tilburg
1
20:00
Homebase Presents: The Beatnuts Simplon, Groningen
20:00
Guus Meeuwis De Harmonie, Leeuwarden
20:00
A Balladeer Neushoorn, Leeuwarden
Foto Robert Cray
Robert Cray Metropool, Hengelo
1
20:00
The Brandos De Bosuil, Weert
20:00
Zwemfest Vera, Groningen
20:00
3voor12/Utrecht met Black Monsoon / Blue Marble dB's, Utrecht
20:15
Amanda Anne Platt C.C. Breughelzaal, Bree
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Mnozil Brass
Mnozil Brass Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke De Maaspoort, Venlo
Foto Rondé
Rondé Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Tangarine Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Boris Grenswerk, Venlo
21:00
Paolo Morena Café The Pocket, Katwijk
Pagina -588