Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Grounds
Rotterdam
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Westerkerk
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Metropool
Hengelo
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
De Helling
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Seven
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Metropool
Hengelo
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Stathe
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
12:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
Beauforthuis
Austerlitz
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Mythe
Goes
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 15 oktober 2017
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam
16:30
3 on The Tree
Café Wilhelmina, Eindhoven
maandag 16 oktober 2017
19:30
YG
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Lasses, KV Express
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spidergawd
EKKO, Utrecht
20:00
Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Night of The Guitar
Q-Factory, Amsterdam
Low
Westerkerk, Amsterdam
21:00
Love The System
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Paard, Den Haag
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
19:30
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Hippe Gasten
013, Tilburg
20:00
Future
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
21:00
Chad VanGaalen
Rotown, Rotterdam
20:15
Budapest Festival Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Autumn Leaves: Jazz at the Klep
Grenswerk, Venlo
20:30
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 17 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
Y&T
Metropool, Hengelo
20:15
Wibi Soerjadi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Voivod
Burgerweeshuis, Deventer
Orden Ogan / Rhapsody of Fire
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nick & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
Neck Deep
Melkweg, Amsterdam
14:00
Nadja Filtzer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Josh Pyke
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
J. Bernardt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Gabriel Rios
Merleyn, Nijmegen
Eric Gales
De Helling, Utrecht
20:00
Epica
Het Depot, Leuven
Dweezil Zappa
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Dopebwoy
Seven, Den Haag
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 18 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Weezer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tower of Power
Metropool, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
The North Color
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Blues Brothers
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Stathe Sessie: The Elementary Penguins
Stathe, Utrecht
19:30
St. Solaire
Paard, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Odeon, Zwolle
23:00
Oliver Heldens
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Chassé Theater, Breda
20:00
Nick & Simon
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nate Smith in BIRD
BIRD, Rotterdam
19:00
Matthew Dear
Melkweg, Amsterdam
20:30
Matt Andersen
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
12:00
Lunchconcert: Martien Maas / Vincent Klep
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kieran Goss
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Joseph Huber
Burgerweeshuis, Deventer
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jameszoo / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
20:00
J. Bernardt
Vera, Groningen
22:00
IKODO (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
20:30
Gabriel Rios (solo)
EKKO, Utrecht
20:00
Fatima Yamaha
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Gales
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Epica
Trix, Antwerpen
Dweezil Zappa Plays Whatever The FA%K He Wants!
013, Tilburg
DragonForce
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Doldrums
Simplon, Groningen
20:00
Doldrums
Simplon, Groningen
Dead Kennedys
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Cécile McLorin Salvant
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ásgeir
Trix, Antwerpen
20:00
Ares
Trix, Antwerpen
20:00
And So I Watch You From Afar
Patronaat, Haarlem
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
Albin Lee Meldau
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
ADE Live in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
18:30
ADE Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
2manydjs + Tiga
Tolhuistuin, Amsterdam
'Forever Amy'
C.C. De Werft, Geel
donderdag 19 oktober 2017
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:00
Vessels
Rotown, Rotterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Trash Boat
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tower of Power
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Throwing Snow
Paradiso, Amsterdam