Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pit
Terneuzen
22:00
De Pul
Uden
20:30
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kulturhus
Denekamp
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Mezz
Breda
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium heino
Heino
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
vrijdag 28 september 2018
20:15
Tangarine
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Come Out and Play
De Pit, Terneuzen
22:00
Dr. Lektroluv / Mason
De Pul, Uden
20:30
Roel Spanjers: New Orleans Vintage Voodoo Piano College
De Spot, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
23:00
Drift
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Watch plays Genesis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
20:00
Black Knight / Sabotage / Seven Steps Of Denial
Duycker, Hoofddorp
The Rasmus
Effenaar, Eindhoven
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Gruppo Sportivo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
DJ Bite / DJ Daan / Manyfast / Risskant
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Cellar dwellars
Grenswerk, Venlo
Stahlzeit
Groene Engel, Oss
21:00
SILENT DISCO STADSSTRAND
Hedon, Zwolle
21:00
Ja Hoor
Hedon, Zwolle
21:00
Abba Gold
Het Bolwerk, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
The Brandos
Iduna, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
TOKOLOKO: HERE TODAY, BRIGHT COMPANIONS + STICKY SWEET
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Def Americans
Kulturhus, Denekamp
18:00
André Hazes tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
32 Ohm
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Reckless Upstarts (CAN) + support
LOLA050, Groningen
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
The Hillbilly Moonshiners
Luxor Live, Arnhem
21:00
Fleddy Melculy / X Raiders
Manifesto, Hoorn
20:15
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Markant Uden, Uden
20:00
Meervaart Studio Theater Café
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oscar Key Sung
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amartey & The Band Recraft
Melkweg, Amsterdam
19:30
Maykel Blanco y su salsa major
Melkweg, Amsterdam
23:00
Fiber
Merleyn, Nijmegen
20:30
Crystal Dream
Metropool, Hengelo
20:00
Kevin
Metropool, Hengelo
22:00
Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Aphyxion / Defecto / Hellhorse / Siamese
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Chicago Blues Night
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Clan Of Xymox
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Valsbezig
P60, Amstelveen
Zwart Licht
Paard, Den Haag
The Dublin Legends
Paard, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
23:45
Bassline w/ Desiigner
Paradiso, Amsterdam
22:00
Maurice van Hoek
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mikaela Davis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Punkrock Ruined My Life Fest: Subhumans + Sunpower
Patronaat, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Leif de Leeuw Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Neil Young Tribute by The Stardusters
Poppodium Volt, Sittard
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
20:00
Diggy Dex - Pop-up concert
Rijksmuseum, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Projekt Rakija
Simplon, Groningen
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Okkervil River
Sugar Factory, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Waylon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Prince Tribute Band
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Herman van Veen - Vanavond
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Harderwijk, Harderwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Mehmet Uludağ
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Mamas Gun
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
ANBU
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Kubilay Kaya
V11, Rotterdam
21:00
Plaatpresentatie Chief Of Smoke
Vera, Groningen
21:00
a balladeer
VOC-schip Batavia, Lelystad