Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Mythe
Goes
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
De Kreun
Kortrijk
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Hedon
Zwolle
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Fluor
Amersfoort
De Piek
Vlissingen
Burgerweeshuis
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
06:15
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Annabel
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
donderdag 19 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Trash Boat
Dynamo, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dweezil Zappa
Metropool, Hengelo
20:00
Clouseau
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:00
Nick & Simon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gary Numan
Het Depot, Leuven
20:00
Tower of Power
Doornroosje, Nijmegen
Alan Walker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Skinny Living
TivoliVredenburg, Utrecht
Laurence Jones
Neushoorn, Leeuwarden
Fakear
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bicep
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Goldfrapp
De Roma, Antwerpen
20:00
Jack and the Weatherman
Mezz, Breda
20:00
Vessels
Rotown, Rotterdam
Rico & Sticks
Paard, Den Haag
Ásgeir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Hackensaw Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Hospitality - ADE
Paradiso, Amsterdam
Martin Kohlstedt
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Nughter & Twentysomething
P60, Amstelveen
Omar Souleyman
De Kreun, Kortrijk
20:00
Kieran Goss
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
bFake
dB's, Utrecht
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
Fischer zingt Hazes
Effenaar, Eindhoven
20:15
Boris
Hedon, Zwolle
20:15
Sebastian Plano: Lay Down and Listen I
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
20:15
The Blues Brothers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Douwe Bob & Dutch String Collective
Musis, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
And So I Watch You From Afar
EKKO, Utrecht
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Brian Downey's Alive & Dangerous
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
20:30
Simon Keats / The Maureens
Vera, Groningen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Jack Broadbent
BIRD, Rotterdam
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Matt Andersen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Jo Goes Hunting
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Ben Miller Band
Metropool, Hengelo
21:00
Rowwen Heze
Luxor Live, Arnhem
21:00
Pete Rock & CL Smooth
Simplon, Groningen
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Certain Animals / Rhinorino
Cul de Sac, Tilburg
Strohm presents: Lakshmi
Hedon, Zwolle
21:00
Brommerkop
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Club Hustinx Spanjers Klijn
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Lighttown City Lights
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Ares
Merleyn, Nijmegen
22:00
Throwing Snow
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 20 oktober 2017
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
'Forever Amy'
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Paceshifters
Fluor, Amersfoort
Rootsriders - Marley Meets
De Piek, Vlissingen
Roxeanne Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
06:15
Cesan Buçek / Chris Carrier / DJ W!ld / Stefan Kuipers / Thara Bergen
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Spinvis
Annabel, Rotterdam
You Me At Six
Dynamo, Eindhoven
19:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
UB40
Ahoy, Rotterdam
19:30
The Slackers
Patronaat, Haarlem
19:30
Paul Sinha
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cécile McLorin Salvant
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
O'G3NE - Three Times A Lady
Parktheater, Eindhoven
20:00
Y&T
Podium Victorie, Alkmaar
Clouseau
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Brainpower & Re:Freshed Orchestra
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arrested Development
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mogwai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sven Hammond
Paard, Den Haag
20:00
Rumours of Fleetwood Mac
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jo Goes Hunting
Patronaat, Haarlem
And So I Watch You From Afar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Café des Chansons
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ben Miller Band + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Green Lizard plays Nirvana
dB's, Utrecht
20:00
Artvark
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch