Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Podium heino
Heino
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Paleis 12
Brussel
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Brigant
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
De Meester
Almere
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
P3
Purmerend
15:00
D'n Oesterham
Oostrum
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Kapel van Sint Maarten
Middelburg
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
Metropool
Hengelo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Poortershoes
Groningen
19:00
LOLA050
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Barthkapel
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Mezz
Breda
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Podium Gorter
Balk
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
21:15
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 29 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
22:00
'LOS!' - Summer is coming!
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Waylon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - On the move
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Magnolia electric co. / Songs:Ohia
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Be Like Max (US)
LOLA050, Groningen
21:00
Inge van Calkar
Vera, Groningen
20:30
a balladeer
Simplon, Groningen
20:00
The Heck / The Kryng
Vera, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
20:00
Zwart Licht
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Raman. + Millbrooks
Altstadt, Eindhoven
20:00
With Confidence
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Pink Floyd Sound
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bokanté / Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:30
BOT speelt PLAAT
Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
The Wedding Present
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Spant!, Bussum
Maluma
Paleis 12, Brussel
20:00
Joia - Zacht
Podium Boxtel, Boxtel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Prince Tribute Band
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Tiga/Lövestad
Luxor Live, Arnhem
21:00
Eastern comfort / Kittiwake / You Should Get To Know Us
Brigant, Arnhem
20:00
DAAN (B)
Gigant, Apeldoorn
20:00
Passenger
Trix, Antwerpen
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Oum
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dean Lewis
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Rushians
Q-Factory, Amsterdam
Slow Crush
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
EZGİ KÖROĞLU
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palaye Royale
Melkweg, Amsterdam
Boef
Paradiso, Amsterdam
The Pineapple Thief
Melkweg, Amsterdam
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Bassline: Desiigner
Paradiso, Amsterdam
21:00
Abba Gold
P60, Amstelveen
The Dublin Legends
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Chris Jagger Band
De Meester, Almere
20:15
New Cool Collective
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Clan Of Xymox
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Rob Klerkx & the Secret
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 30 september 2018
14:00
Hedon Presents: Citizens of Tranquility/ Bysun/ Lions at the Gate
Hedon, Zwolle
20:30
Songs: Molina
EKKO, Utrecht
16:00
Noctem
dB's, Utrecht
20:00
Her Majesty
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
15:00
Helden fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Tallest Man on Earth
Theater Rotterdam, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
16:00
Renée Steenvoorden, Rob Reyners, Ben van Daal en Bart Segers - Kent u
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Waylon
P3, Purmerend
15:00
Frans Pollux
D'n Oesterham, Oostrum
18:00
Sinatra & Friends
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Janne Schra
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Broeder Dieleman
Kapel van Sint Maarten, Middelburg
14:00
Helden fan Hjir
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pablo van de Poel
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Guus Meeuwis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:00
The Brandos
Metropool, Hengelo
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Bokanté / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Black Bottle Riot
Poortershoes, Groningen
19:00
The Beatles Sessions | LOLA
LOLA050, Groningen
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Remon Holsbergen
D' Engelenburgh, Fijnaart
The Amity Affliction
Effenaar, Eindhoven
15:00
Elizabeth Cornish
PopEi, Eindhoven
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Duo Hartman - Van IJzerlooij
De Barthkapel, Den Haag
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
The Lafontaines
Mezz, Breda
14:30
Bands in het Bos: Celler's Tribe
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tangarine
Podium Gorter, Balk
17:30
Frédérique Spigt
Beauforthuis, Austerlitz
21:15
Ruben Hoeke Band
Luxor Live, Arnhem