PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -582
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 29 sep
Paard
Den Haag
2
3
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
3
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Vera
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paleis 12
Brussel
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Trix
Antwerpen
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Gigant
Apeldoorn
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
1
20:30
Kulturhus
ruurlo
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Brigant
Arnhem
1
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
1
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
1
21:00
Podium heino
Heino
22:00
North Sea Venue
Zaandam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 30 sep
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
11:00
AFAS Live
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Metropool
Hengelo
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Hedon
Zwolle
14:00
AFAS Live
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
D'n Oesterham
Oostrum
15:00
De Barthkapel
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven

zaterdag 29 september 2018

Foto The Wedding Present
The Wedding Present Paard, Den Haag
2
3
Michelle David & The Gospel Sessions Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Bokanté / Metropole Orkest Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Anathema (acoustic)
Anathema (acoustic) 013, Tilburg
3
20:00
Doomsday Celebration Fest MMXVIII Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Rushians Q-Factory, Amsterdam
20:00
Kovacs De Vorstin, Hilversum
20:00
Dean Lewis Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruben Hein Manifesto, Hoorn
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - On the move Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joia - Zacht Podium Boxtel, Boxtel
20:00
The Heck / The Kryng Vera, Groningen
20:00
Hallo Venray dB's, Utrecht
20:00
Palaye Royale Melkweg, Amsterdam
20:00
EZGİ KÖROĞLU Paradiso, Amsterdam
20:00
UrbanMinorz Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Pink Floyd Sound Effenaar, Eindhoven
20:00
Chris Jagger Band De Meester, Almere
20:00
Bokoesam De Vorstin, Hilversum
20:00
Michael Nau Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Marco Santos Paard, Den Haag
20:00
Kevin Merleyn, Nijmegen
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Agnietenhof, Tiel
Foto Maluma
Maluma Paleis 12, Brussel
20:00
With Confidence Dynamo, Eindhoven
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Passenger Trix, Antwerpen
The Dublin Legends C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
DAAN (B) Gigant, Apeldoorn
Slow Crush Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier. Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Khalif Wailin’ Walter De Flux, Zaandam
20:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook Veluvine, Nunspeet
20:00
Fleddy Melculy O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Jan Smit - Met andere woorden De Meenthe, Steenwijk
20:00
Zwart Licht Metropool Enschede, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
New Cool Collective Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Prince Tribute Band Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Den Bolder, Waspik
20:15
Lisa Lois Sings Adèle Spant!, Bussum
20:15
Paul de Munnik Bon theater, Medemblik
20:15
Jack and the Weatherman De Helling, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie van Beresteyn, Veendam
Foto Cassia
Cassia TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Stahlzeit Boerderij, Zoetermeer
20:30
Waylon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon De Speeldoos, Vught
20:30
Magnolia electric co. / Songs:Ohia Patronaat, Haarlem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Schakel, Gilze
20:30
Mamas Gun BIRD, Rotterdam
20:30
Rob Klerkx & the Secret Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clan Of Xymox Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
a balladeer Simplon, Groningen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Werftheater, Utrecht
20:30
Oum Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen Meervaart, Amsterdam
20:30
Jordyn Mallory / Rachel Kramer Markant Uden, Uden
1
20:30
Tango por tres Kulturhus, ruurlo
20:30
BOT speelt PLAAT Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Her Majesty De Spot, Middelburg
21:00
Inge van Calkar Vera, Groningen
21:00
Abba Gold P60, Amstelveen
21:00
Eastern comfort / Kittiwake / You Should Get To Know Us Brigant, Arnhem
1
Leo Sayer Q-Factory, Amsterdam
21:00
Raman. + Millbrooks Altstadt, Eindhoven
21:00
Jaya The Cat Corneel, Lelystad
1
21:00
Okkervil River Rotown, Rotterdam
21:00
Hans Dulfer plays Blues Groene Engel, Oss
21:00
GLOW: GREEN CABIN + GANGTHELABEL E.A. Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Bon Scotch Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Be Like Max (US) LOLA050, Groningen
Foto The Animals / the animals & friends
The Animals / the animals & friends Het Bolwerk, Sneek
1
21:00
Not the Rolling Stones Podium heino, Heino
22:00
Dru Hill / Sisqó North Sea Venue, Zaandam
22:00
'LOS!' - Summer is coming! Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Queens of the Stone Age, tribute by QotsaC Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Tiga/Lövestad Luxor Live, Arnhem
23:00
Diep In De Groef: Soulclap special EKKO, Utrecht
23:00
R&B Sunday - Club Edition ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Dr. Peacock / hard effectz / N-Vitral / Partyraiser Doornroosje, Nijmegen

zondag 30 september 2018

00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
11:00
K3 AFAS Live, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday Grounds, Rotterdam
14:00
The Brandos Metropool, Hengelo
14:00
Helden fan Hjir Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Hedon Presents: Citizens of Tranquility/ Bysun/ Lions at the Gate Hedon, Zwolle
14:00
K3 AFAS Live, Amsterdam
14:15
Remon Holsbergen D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Bands in het Bos: Celler's Tribe Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
15:00
Helden fan Hjir Het Bolwerk, Sneek
15:00
Frans Pollux D'n Oesterham, Oostrum
15:00
Duo Hartman - Van IJzerlooij De Barthkapel, Den Haag
15:00
Elizabeth Cornish PopEi, Eindhoven
Pagina -582