PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -582
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Piek
Vlissingen
Fluor
Amersfoort
1
Burgerweeshuis
Deventer
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
06:15
Sugar Factory
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
1
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Patronaat
Haarlem
Ahoy
Rotterdam
1
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
2
Vestzaktheater
Enschede
C.C. De Meent
Alsemberg
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
WORM
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
De Pul
Uden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Bosuil
Weert
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
PopEi
Eindhoven
Rijksmuseum
Amsterdam
4
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Bonte Wever
Assen
Hedon
Zwolle
4
2
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
013
Tilburg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:45
Effenaar
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
Grounds
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
P3
Purmerend
1
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Metropool
Hengelo
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
3
21:00
Little Devil
Tilburg

vrijdag 20 oktober 2017

Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Griffioen, Amstelveen
'Forever Amy' C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rootsriders - Marley Meets De Piek, Vlissingen
Foto Paceshifters
Paceshifters Fluor, Amersfoort
1
Foto Roxeanne Hazes
Roxeanne Hazes Burgerweeshuis, Deventer
1
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
06:15
Cesan Buçek / Chris Carrier / DJ W!ld / Stefan Kuipers / Thara Bergen Sugar Factory, Amsterdam
Foto Spinvis
Spinvis Annabel, Rotterdam
1
19:00
Into The Void Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Goldfish Melkweg, Amsterdam
Foto You Me At Six
You Me At Six Dynamo, Eindhoven
1
19:30
The Slackers Patronaat, Haarlem
Foto UB40
UB40 Ahoy, Rotterdam
1
19:30
Paul Sinha Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
TenTemPiés Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Culture / Kenyatta Hill P60, Amstelveen
20:00
Order of the Emperor The Jack, Eindhoven
20:00
Arrested Development Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Green Lizard plays Nirvana dB's, Utrecht
20:00
Mogwai Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Paard, Den Haag
2
André Manuel - De Onzen Vestzaktheater, Enschede
Foto Clouseau
Clouseau C.C. De Meent, Alsemberg
1
20:00
Brainpower & Re:Freshed Orchestra Luxor Live, Arnhem
20:00
Kita Menari Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Ben Miller Band + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Church of Misery Hall Of Fame, Tilburg
It Dockumer Lokaeltsje / The Ex / The Homesick WORM, Rotterdam
20:00
Cécile McLorin Salvant Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Nits Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Potential Criminal Luxor Live, Arnhem
20:00
Y&T Podium Victorie, Alkmaar
Foto And So I Watch You From Afar
And So I Watch You From Afar Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Mr. Punch - Tribute to Marillion De Pul, Uden
20:00
Hallo Venray Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Goldfrapp TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Rico & Sticks
Rico & Sticks Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Magnacult / Spoil Engine / START/OVER Duycker, Hoofddorp
20:00
Café des Chansons Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nu of Nooit De Bosuil, Weert
20:00
Artvark Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
HUISMERK PopEi, Eindhoven
Foto Underworld
Underworld Rijksmuseum, Amsterdam
4
Foto O'G3NE - Three Times A Lady
O'G3NE - Three Times A Lady Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Rumours of Fleetwood Mac Muziekgieterij, Maastricht
Slam! Mixmarathon Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Joey Le Soldat Paradiso, Amsterdam
20:00
Jo Goes Hunting Patronaat, Haarlem
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Foto Kieran Goss
Kieran Goss Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Veluvine, Nunspeet
20:15
Nick & Simon Spant!, Bussum
20:15
The Blues Brothers Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Golden Earring De Bonte Wever, Assen
Foto Epica
Epica Hedon, Zwolle
4
2
20:15
Jack and the Weatherman De Helling, Utrecht
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Morgan Heritage Doornroosje, Nijmegen
20:15
Martijn Fischer TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Frank Blueka De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Contenders Molen De Ster, Utrecht
20:30
THE CRYING CLARINET Club Antre, Amsterdam
20:30
Matt Andersen Metropool, Hengelo
20:30
De Dijk 013, Tilburg
20:30
Piepschuim Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Matt Winson Mezz, Breda
20:30
CCC Inc Vera, Groningen
20:30
Avi Darash - Nomadic Treasures Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Richard Bona Mandekan Cubano Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dr. Feelgood De Peppel, Zeist
20:30
Tracey Silhouette (EP Release) Hedon, Zwolle
20:30
Ares + support Simplon, Groningen
20:30
Donnie (NL) Atak, Enschede
20:30
Jett Rebel De Vorstin, Hilversum
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
AJ Plug Podium 't Beest, Goes
20:30
Amber Kamminga De Kargadoor, Utrecht
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Gidge Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Thing EKKO, Utrecht
20:45
Jonna Fraser Effenaar, Eindhoven
21:00
Giles Robson Band Metropool, Hengelo
21:00
Cookies & Cream Mezz, Breda
Foto 45ACIDBABIES
45ACIDBABIES Grounds, Rotterdam
Foto Hausmagger
Hausmagger Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Laurence Jones Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Foto Sirenia / The Agonist / The Birthday Massacre
Sirenia / The Agonist / The Birthday Massacre P3, Purmerend
1
21:00
Ralph de Jong & Band / Ralph de Jongh Groene Engel, Oss
21:00
The Dubbeez Het Bolwerk, Sneek
21:00
Shoot The Messenger Metropool, Hengelo
Foto Moss
Moss Gebouw T, Bergen op Zoom
1
3
21:00
Corpus Christii Little Devil, Tilburg
Pagina -582