Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kulturhus
Ruurlo
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
14:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Musis
Arnhem
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:45
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Perron M
Mechelen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:45
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Swaf
Hoorn
20:00
Take Five
Venlo
20:00
The Curve
Echt
Theater De Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
19:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
013
Tilburg
15:30
Baroeg
Rotterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
13:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
Kukeleku
Horst
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Lux
Nijmegen
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 28 oktober 2017
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
Motorpsycho
Hedon, Zwolle
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Danny Vera
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Cor Bakker / Fay Claassen
Kulturhus, Ruurlo
19:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Logic
La Madeleine, Brussel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
14:15
Husky
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Mezz, Breda
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Musis, Arnhem
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Bas van Lier Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
Our Last Night
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dikke Vissa
Paard, Den Haag
20:00
Midas / PALMSY
Paard, Den Haag
19:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
19:30
Kenny B
Paard, Den Haag
20:00
Red Herring
Paco Plumtrek, Almelo
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
Heather Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Abigail / Clouds / Marche Funebre / Saturnus
Perron M, Mechelen
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
20:00
Indopop
Q-Factory, Amsterdam
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ga mee in ons leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
'Forever Amy'
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
20:00
Autumn Leaves: Bruut!
Take Five, Venlo
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove
The Curve, Echt
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
Trijntje Oosterhuis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
19:30
Donnie (NL)
Trix, Antwerpen
21:00
Husky + Jordan Klassen
V11, Rotterdam
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
19:30
Jop Gorris /Nicole Kaandorp / Nawras Altaky / Quinten Rutgers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 29 oktober 2017
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
The Beat / The Selecter
013, Tilburg
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
20:00
Jaimi Faulkner
De Amer, Amen
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
20:00
Nafearya / Outline in color / Scream Blue Murder
De Flux, Zaandam
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
20:00
Orkesta Mendoza
Effenaar, Eindhoven
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
19:30
Turia / Ultha / Yellow Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Royal Engineers
Gigant, Apeldoorn
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
20:00
Next Step: Siouxsie and the Banshees European Tribute
Little Devil, Tilburg
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
16:00
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vallis Alps
Melkweg, Amsterdam
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
J Dilla
Paard, Den Haag
Quiet Hollers
Paard, Den Haag
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam