Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Lewinski
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Reflektor
Liège
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Savelberklooster
Heerlen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
18:00
Café De Meister
Geleen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
18:00
La Madeleine
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
woensdag 03 oktober 2018
20:00
Golden Earring
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Knalpot
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Demo Taped
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Will Varley
Paradiso, Amsterdam
Biffy Clyro (MTV Unplugged)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bright Light Bright Light
Paradiso, Amsterdam
19:30
Against The Current
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 04 oktober 2018
21:00
Jack and the Weatherman
Hedon, Zwolle
The Dublin Legends (The Dubliners)
Hedon, Zwolle
20:00
Sophie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
Wageningen Campus, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Yung Internet
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Benjamin Herman Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul Weller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mocromaniac
EKKO, Utrecht
20:00
Eagle Twin
dB's, Utrecht
Kodaline
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Lasses & Kathryn Claire
Lewinski, Sneek
21:00
Dilly Dally
V11, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
The Cavemen
Merleyn, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Hundred Seventy Split
De Spot, Middelburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Adam Barnes
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Pierce Brothers
Reflektor, Liège
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Animals
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
a balladeer
Savelberklooster, Heerlen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Zwart Licht
Patronaat, Haarlem
20:00
Doe Maar
Patronaat, Haarlem
20:30
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dreadzone
Simplon, Groningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
18:00
Desolation Angels
Café De Meister, Geleen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
De Dijk
Paard, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
18:00
Djadja & Dinaz
La Madeleine, Brussel
Enslaved + High on Fire
Mezz, Breda
20:00
Go March
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
20:30
Fil Bo Riva
Cinetol, Amsterdam
20:30
David Helbock´s Random/Control
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Janne Schra
Paradiso, Amsterdam
Jeditah
OT301, Amsterdam
20:00
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cool Quest
Tolhuistuin, Amsterdam
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
19:30
Chris Ayer
Melkweg, Amsterdam
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen