PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -580
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
De Domijnen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stathe
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
7
4
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Helling
Utrecht
6
20:30
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
do 04 okt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Perron-3
Rosmalen
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Musis
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podium Hoge Woerd
De Meern
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Savelberklooster
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Het Klooster
Woerden
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:00
Café De Meister
Geleen
18:00
La Madeleine
Brussel
Melkweg
Amsterdam
2
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Simplon
Groningen
OT301
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
1
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Patronaat
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
4
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen

woensdag 03 oktober 2018

Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Bussel, Oosterhout
The Dublin Legends Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Lievekamp, Oss
1
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Hof 88, Almelo
19:30
Against The Current Melkweg, Amsterdam
20:00
The Tallest Man on Earth Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Powder For Pigeons Stathe, Utrecht
20:00
Will Varley Paradiso, Amsterdam
20:00
Kodaline Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jack and the Weatherman Rotown, Rotterdam
20:00
iepenUP Live: GOD LOVES FAGS! Neushoorn, Leeuwarden
20:00
King Dude Paard, Den Haag
Foto Biffy Clyro (MTV Unplugged)
Biffy Clyro (MTV Unplugged) Paradiso, Amsterdam
7
4
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Markant Uden, Uden
20:00
Alex Klaasen - Showponies Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sophie Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Bokanté / Metropole Orkest TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Sonics
The Sonics Patronaat, Haarlem
2
20:00
Golden Earring Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Bright Light Bright Light Paradiso, Amsterdam
20:00
Demo Taped Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie Hoftheater, Raalte
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Eric Vaarzon Morel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Alcest
Alcest De Helling, Utrecht
6
20:30
Hundred Seventy Split 013, Tilburg
20:30
Knalpot Bimhuis, Amsterdam
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Doe Maar Hedon, Zwolle
21:00
The Tubs Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 04 oktober 2018

Emilio Guzman - Kom dan! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry Perron-3, Rosmalen
1
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kaasfabriek , Wormer
Louise Korthals - Alles is er Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater de Blauwe Kei, Veghel
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Podium Mozaiek, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Dakota, Den Haag
Matroesjka - Brainwash Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman van Veen Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Lievekamp, Oss
Bert Gabriels - Gelukzoeker Den heuvel, Alphen
00:00
Iris Hond - Bewogen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
a balladeer Savelberklooster, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Drommedaris, Enkhuizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:00
Desolation Angels Café De Meister, Geleen
18:00
Djadja & Dinaz La Madeleine, Brussel
Foto Blossoms
Blossoms Melkweg, Amsterdam
2
1
19:30
Chris Ayer Melkweg, Amsterdam
19:30
David Cross Melkweg, Amsterdam
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Zalencentrum de Treemter, Balk
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
20:00
Mocromaniac EKKO, Utrecht
20:00
The Lasses & Kathryn Claire Lewinski, Sneek
20:00
Dreadzone Simplon, Groningen
Jeditah OT301, Amsterdam
1
20:00
Doe Maar Patronaat, Haarlem
20:00
The Cool Quest Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto De Dijk
De Dijk Paard, Den Haag
1
20:00
Pierce Brothers Reflektor, Liège
20:00
Go March Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Adam Barnes Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:00
Sophie Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Di-rect
Di-rect Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Zwart Licht Patronaat, Haarlem
Foto Jason Derulo
Jason Derulo AFAS Live, Amsterdam
1
Foto Kodaline
Kodaline TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:00
King Dude / Kælan Mikla Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Enslaved + High on Fire
Enslaved + High on Fire Mezz, Breda
4
20:00
Wende’s Kaleidoscoop Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eagle Twin dB's, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pagina -580