PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -580
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 okt
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 28 okt
Ahoy
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maaspoort
Venlo
Sportpaleis
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
De Dialoog
Ermelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
14:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
16:00
Dynamo
Eindhoven
16:30
Baroeg
Rotterdam
17:00
Perron M
Mechelen
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Muziekodroom
Hasselt
1
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
3
5
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
1
19:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
DOOR
Dordrecht
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Café The Bounty
Breskens
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Annabel
Rotterdam
2
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
O.J.C. Niks
Horst
20:00
La Madeleine
Brussel
1
20:00
De Pul
Uden
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Kulturhus
ruurlo
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Take Five
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Metropool
Hengelo
1
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
The Curve
Echt
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engel
Den Helder
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Boerderij
Zoetermeer
1
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Atak
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Cafe de Mop
Nieuwendijk
21:00
Vera
Groningen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam

vrijdag 27 oktober 2017

23:30
London Calling #2 Paradiso, Amsterdam

zaterdag 28 oktober 2017

Foto Glennis Grace
Glennis Grace Ahoy, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Domijnen, Sittard
Ton Kas - Kakmaker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Maaspoort, Venlo
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf Sportpaleis, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Kolk, Assen
Leon van der Zanden - Kameleon Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Dialoog, Ermelo
'Forever Amy' Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Ludens, Voorburg
Leonie Meijer - Hier. De Speeldoos, Vught
Jetty Mathurin - De Overdracht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Raaklijn Het Postkantoor, Bovenkarspel
Trijntje Oosterhuis Theater Geert Teis, Stadskanaal
14:15
Husky M.C. Van de Omroep, Hilversum
16:00
Bloodshed Fest Dynamo, Eindhoven
16:30
Dutch Doom Days Baroeg, Rotterdam
17:00
Abigail / Clouds / Marche Funebre / Saturnus Perron M, Mechelen
17:00
Bas van Lier Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Brit Floyd Kursaal Oostende, Oostende
Foto Our Last Night
Our Last Night Muziekodroom, Hasselt
1
SOHN Doornroosje, Nijmegen
Foto Motorpsycho
Motorpsycho Hedon, Zwolle
3
5
19:30
Rhinorino Paard, Den Haag
Foto The Picturebooks
The Picturebooks Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Donnie (NL) Trix, Antwerpen
19:30
Kenny B Paard, Den Haag
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Mezz, Breda
1
19:30
Jop Gorris /Nicole Kaandorp / Nawras Altaky / Quinten Rutgers Workship op de Ceuvel, Amsterdam
19:30
W.A.S.P. Trix, Antwerpen
20:00
A Fugitive DOOR, Dordrecht
Leif de Leeuw Band Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Midas / PALMSY Paard, Den Haag
20:00
Aestrid dB's, Utrecht
20:00
Ruben Hoeke Band Café The Bounty, Breskens
20:00
The Blues Brothers Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nu of Nooit Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour Musis, Arnhem
20:00
Dikke Vissa Paard, Den Haag
Foto Starsailor
Starsailor Melkweg, Amsterdam
1
Danny Vera Kennemer Theater, Beverwijk
Niels Geusebroek - Wildfire Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Red Herring Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Yung Nnelg Hedon, Zwolle
20:00
The Tibbs Iduna, Drachten
Foto Heather Nova
Heather Nova Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Annabel, Rotterdam
2
20:00
Richard Groenendijk - Om alles De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
3J'S AFAS Live, Amsterdam
Foto Symphonica in Rosso
Symphonica in Rosso Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Mooon
Mooon O.J.C. Niks, Horst
20:00
Logic La Madeleine, Brussel
1
20:00
Australian AC/DC De Pul, Uden
1
20:00
Indopop Q-Factory, Amsterdam
20:00
Cor Bakker / Fay Claassen Kulturhus, ruurlo
20:00
High Voltage / Piece of Maiden Forum Theater, Sittard
20:00
Into The Ark Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Autumn Leaves: Bruut! Take Five, Venlo
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Guus Meeuwis / Monkey Sandwich
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Metropool, Hengelo
1
Rootsriders - Marley Meets Podium Victorie, Alkmaar
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove The Curve, Echt
20:00
Rico & Sticks TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dope D.O.D. ft Drummakid on tour! Supportact: Frontstreet De Meester, Almere
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims De Engel, Den Helder
20:00
Ricky Koole De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Jake Bugg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes Doornroosje, Nijmegen
20:30
Seth Lakeman 013, Tilburg
20:30
Slasj Rocks Poppodium Volt, Sittard
20:30
CCC Inc Roepaen, Ottersum
20:30
Instant Composers Pool Orchestra PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Pendragon
Pendragon Boerderij, Zoetermeer
1
Satellite Stories Sugar Factory, Amsterdam
20:30
WOW Factor Metropool, Hengelo
20:30
Martijn Fischer Grenswerk, Venlo
20:30
Tangarine Atak, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Amber Run
Amber Run Bitterzoet, Amsterdam
2
20:30
Ga mee in ons leven Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik Meervaart, Amsterdam
20:45
Sef + support Simplon, Groningen
21:00
AR!E Cafe de Mop, Nieuwendijk
21:00
Tamikrest Vera, Groningen
21:00
Easterfield Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
666 The Nightmare: Halloween - The Living Dead Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote LOLA050, Groningen
21:00
Husky + Jordan Klassen V11, Rotterdam
21:00
Little Devil Allstars Little Devil, Tilburg
21:00
Linde Schöne EKKO, Utrecht
21:00
Orkesta Mendoza Grounds, Rotterdam
Pagina -580