Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Saint
Eindhoven
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
10:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
WORM
Rotterdam
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
De Kreun
Kortrijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
dB's
Utrecht
De Duif
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Munttheater
Weert
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Casino
Sint-Niklaas
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zondag 29 oktober 2017
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
20:00
Giant Tiger Hooch
Plein 79, 's-Hertogenbosch
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
The Saint, Eindhoven
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chip taylor / John Platina
Tolhuistuin, Amsterdam
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
maandag 30 oktober 2017
Rag'n'Bone Man
013, Tilburg
Chuck Prophet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kitty, Daisy & Lewis
De Kreun, Kortrijk
20:30
Collie Buddz
De Oosterpoort, Groningen
Lambchop
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
19:30
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Melkweg, Amsterdam
21:00
Trio The Big World & Bertus Borgers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Quiet Hollers
Nieuwe Nor, Heerlen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Hundred Waters
Paradiso, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fai Baba
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Blanco White
TivoliVredenburg, Utrecht
The Melvins
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
The Goddamn Gallows
Vera, Groningen
20:00
Julie Byrne
Vondelkerk, Amsterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Zara Larsson
AFAS Live, Amsterdam
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Jake Bugg
De Duif, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Nick Mulvey
De Oosterpoort, Groningen
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Wende Snijders - Mens
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Banks
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
Tommy Genesis
Melkweg, Amsterdam
19:00
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jaimi Faulkner
Merleyn, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Chuck Prophet
Paard, Den Haag
Gov't Mule
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Otherkin
Rotown, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pale Waves
Sugar Factory, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
Tash Sultana
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Masego Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
Joey Bada$$
Trix, Antwerpen
20:15
Fransz Liszt Pianoconcours winnaars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Nick & Simon
Wilminktheater, Enschede
woensdag 01 november 2017
20:00
Chuck Prophet & The Mission Express
013, Tilburg
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
22:00
Marike van Dijk
BIRD, Rotterdam
20:30
Jordan Rakei
BIRD, Rotterdam
20:00
Ron Pope
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Brebl, Nijmegen
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Homesick
Cinetol, Amsterdam
Heather Nova
De Casino, Sint-Niklaas
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Dying Fetus / Psycroptic
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Wednesday 13
Melkweg, Amsterdam
19:30
Collie Buddz
Melkweg, Amsterdam
Sigrid
Melkweg, Amsterdam
Walter Trout
Metropool, Hengelo
Jack Broadbent
Molen De Ster, Utrecht
20:15
philharmonie zuidnederland: i-classics music and technology
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Unboxing hosted by: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
The Pact featuring Allen Hinds
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam