Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Metropool Enschede
Enschede
013
Tilburg
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Take Five Maastricht
Maastricht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
STECK
Delft
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
TAC
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Meerpaal
Dronten
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Mezz
Breda
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Posa
Lelystad
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 12 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Het Musiater, Zevenaar
18:00
Lisa Loïs sings Adele
Metropool Enschede, Enschede
The Black Queen
013, Tilburg
19:00
Chaos Invocation / Sargeist
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Shai Maestro Trio
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Radio Birdman
Paard, Den Haag
19:30
Col3trane
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kamilya Jubran - Ud Festival
Meervaart, Amsterdam
19:30
Shai Maestro Trio
Paard, Den Haag
19:30
Imperial Crowns
Gebr. De Nobel, Leiden
Beach House
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martin Kohlstedt
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Per Gessle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Posies
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Cool Quest
Simplon, Groningen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Leif de Leeuw Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ry Cooder
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Don McLean
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Christine And The Queens
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
20:00
Claw Boys Claw
Fluor, Amersfoort
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fernando Otero & Victor Villena - Buenos Aires Now
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Reggehof, Goor
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Yorick van Norden
Mezz, Breda
20:00
The Story of George Michael ft. Charly Luske
Vorstin, Hilversum
Therapy?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
25 Jaar IJsbreker
Fort33, Leusden
20:00
Broeder Dieleman
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Take Five Maastricht, Maastricht
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
G. Love
De Kleine Willem, Enschede
20:00
CMA Songwriter Series
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
STECK, Delft
20:00
Brian Auger Oblivion Express
Spirit of 66, Verviers
20:00
Palace
Cinetol, Amsterdam
20:00
Nu of Nooit
Grenswerk, Venlo
20:00
Ep-presentatie Searching for Relief
dB's, Utrecht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Microclub
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ziggy Splynt popronde + Baldrs Draumar
Little Devil, Tilburg
20:00
Toppianiste Valentina Tóth 12 oktober op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Iris Penning/Lev Avitan
TAC, Eindhoven
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Hedon, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Dutch Eagles
Cultura, Ede
20:15
De Raad van Toezicht
Luxor Live, Arnhem
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tangarine
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
a balladeer
De Spot, Middelburg
Doe Maar
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Low
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ady Suleiman
BIRD, Rotterdam
20:30
Brian Marsella Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Maurice van Hoek
Hedon, Zwolle
20:30
Her's
Altstadt, Eindhoven
20:30
Pariah
Roepaen, Ottersum
20:30
New Arts/ Passievrucht - presents MocroManiac
Gigant, Apeldoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
leftChannel
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Mighty Diamonds
Mezz, Breda
Jennie Lena
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Ruben Hein
Neushoorn, Leeuwarden
Delain
Patronaat, Haarlem
21:00
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Gare Du Nord
Bibelot, Dordrecht
21:00
On The House: Pandae + Delusionals
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Kim Janssen
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Marble Sounds
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
G. Love
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Gruppo Sportivo
De Peppel, Zeist
21:00
NIEUWE VANGST: BEAR VALOUR + MARLE THOMSON
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Live at LOLA: Pendej0 + support
LOLA050, Groningen
21:00
Indielectualiteit
Neushoorn, Leeuwarden
Noah Guthrie
Theater Posa, Lelystad
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
22:00
Meyer Bliss
Merleyn, Nijmegen