PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -578
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 okt
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Luxor Live
Arnhem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Hedon
Zwolle
1
21:00
Little Devil
Tilburg
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
Poppodium Volt
Sittard
1
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
De Paap
Den Haag
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
013
Tilburg
22:00
Paard
Den Haag
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 06 okt
Parktheater
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Deurne
Deurne
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Klameare
Workum
1
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater De Tuin
Leusden
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Lux
Nijmegen
11:30
Gigant
Apeldoorn
14:00
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
15:00
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
2
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
The Jack
Eindhoven
19:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
De Flux
Zaandam
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Take Five
Venlo
20:00
De Reggehof
Goor
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mahogany Hall
Edam
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo

vrijdag 05 oktober 2018

20:45
Ares Doornroosje, Nijmegen
21:00
Her Majesty Bibelot, Dordrecht
21:00
Popronde Den Bosch Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
La Luz Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Handsome Johnny LOLA050, Groningen
21:00
Catwise / POM / Teletubers Metropool, Hengelo
21:00
Lotta Sophie try-out Het Bolwerk, Sneek
Zwart Licht Luxor Live, Arnhem
Foto THE ANIMALS + ANEMONE
THE ANIMALS + ANEMONE Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Foto a balladeer
a balladeer Hedon, Zwolle
1
21:00
Def Americans Little Devil, Tilburg
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy Gebouw T, Bergen op Zoom
1
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze Poppodium Volt, Sittard
1
21:30
Hollandse Avond ft. Wolter Kroes De Vorstin, Hilversum
21:30
Fishbank De Paap, Den Haag
21:30
The Kryng + The Heck V11, Rotterdam
22:00
Dreadzone Merleyn, Nijmegen
22:00
2manydjs 013, Tilburg
22:00
Aftershow Vive la Fete – Neon Electronics Paard, Den Haag
1
22:00
Kllo Paradiso, Amsterdam
22:00
New Soul Connection Podium Victorie, Alkmaar
22:15
The Mule Stompers CHV Noordkade, Veghel
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zaterdag 06 oktober 2018

Sara Kroos - Zonder Verdoving Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Bovengrens Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Iris Hond - Bewogen C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand van Beresteyn, Veendam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Deurne, Deurne
Rayen Panday - Fenomeen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan! Zaantheater, Zaandam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren C.C. De Klameare, Workum
1
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen - Vanavond Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cultuurcentrum GO, Leerdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Wilminktheater, Enschede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Toestanden op Podium, Bemmel
Matroesjka - Brainwash Theater De Tuin, Leusden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Posttheater, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Gabriels - Gelukzoeker S.C.C. De Enck, Oirschot
Lisa Lois Sings Adèle Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Lux, Nijmegen
11:30
Ensembledag FagotNetwerk Gigant, Apeldoorn
14:00
Soulcrusher Doornroosje, Nijmegen
14:00
Ting! - Scapino Ballet & Nits Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
15:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities De Pul, Uden
Foto Zico
Zico Melkweg, Amsterdam
1
Foto Taake
Taake 013, Tilburg
2
18:30
Jo Vally Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Thorium/ Flatchet Creed The Jack, Eindhoven
19:00
Coco Bongo Party Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:00
Nacht Van Cultuur Cacaofabriek, Helmond
19:30
Daniel Lohues Paard, Den Haag
19:30
Dreadzone Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Magna Carta Cartel Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Feico Solo: Minimal Piano Melkweg, Amsterdam
19:30
Brandon Delagraentiss ‘Hot, LIVE & More’ Tour starring Shirma Rouse & Paard, Den Haag
20:00
Café Nol XL - Bij ons in de Jordaan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke De Flux, Zaandam
1
Foto The Fratellis
The Fratellis Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Jansen Take Five, Venlo
20:00
Purper - Purper's Passie De Reggehof, Goor
Foto HAEVN
HAEVN Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Delise Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
I Against I Bibelot, Dordrecht
20:00
Black Bottle Riot Estrado, Harderwijk
20:00
Di-rect Annabel, Rotterdam
20:00
La Luz Paradiso, Amsterdam
20:00
Ryan McGarvey DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Gladiators De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Dulfer plays Blues Mahogany Hall, Edam
20:00
Electric Company Cafe de Pancraat, Heerlen
20:00
Beastie Boys, tribute by Beastie Boys Undercover Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Adam Barnes Kantine Walhalla, Rotterdam
Foto Damien Jurado
Damien Jurado Schouwburg Odeon, Zwolle
1
20:00
One After 909 De Meester, Almere
20:00
Winne Charlatan, Gent
20:00
20 jaar Loud Noise Dynamo, Eindhoven
20:00
Prince Tribute Band Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pagina -578