Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Paardcafe
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Den heuvel
Alphen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Concordia
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Bonte Wever
Assen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Paard
Den Haag
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Helling
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
013
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
Mezz
Breda
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
woensdag 01 november 2017
20:15
Bo Saris
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
Jack Broadbent
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
20:30
Jordan Rakei
BIRD, Rotterdam
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:45
The Pact featuring Allen Hinds
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Marike van Dijk
BIRD, Rotterdam
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
donderdag 02 november 2017
Heather Nova
Het Depot, Leuven
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Manchester Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jessica Wilde
Melkweg, Amsterdam
19:00
Uli Jon Roth: Scorpions Revisited
Iduna, Drachten
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dynamo, Eindhoven
19:30
River Matthews
Paradiso, Amsterdam
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
Tycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guus Meeuwis
Effenaar, Eindhoven
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
The Dire Straits Experience
De Bonte Wever, Assen
Moss
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Call It Off
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
godspeed you! black emperor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Orkesta Mendoza
P60, Amstelveen
Millionaire
Vera, Groningen
20:00
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
20:00
Roxeanne Hazes
Mezz, Breda
20:00
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
The Raven Age
013, Tilburg
20:00
Levi Parham
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Priests
Het Bos, Antwerpen
20:00
The Nits
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Raging Fyah
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Wende Snijders - Mens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’
Paard, Den Haag
20:15
Nick & Simon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Miss Montreal
De Helling, Utrecht
20:15
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
Kitty, Daisy & Lewis
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:30
Oddisee And Good Compny
Simplon, Groningen
20:30
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Yip Roc + Capti Rando
Volta, Amsterdam
20:30
Gangabella / Suburbs
Paardcafe, Den Haag
Mad Dog Mcrea
Mezz, Breda
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
King King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
21:00
Banda Magda
Luxor Live, Arnhem
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf
EKKO, Utrecht
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen
Algiers
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 03 november 2017
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem