PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -577
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 okt
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Roepaen
Ottersum
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Posa
Lelystad
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
3
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
22:00
Paradiso
Amsterdam
za 13 okt
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
00:00
DNK
Assen
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Schalm
Veldhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
BREStheater
Brielle
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Boemel
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Bon theater
Medemblik
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Arto Theater
Schoonhoven
Parktheater
Eindhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Metropool
Hengelo
16:00
Paard
Den Haag
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
19:30
JK2470
Retie
Melkweg
Amsterdam
19:45
Gigant
Apeldoorn
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar

vrijdag 12 oktober 2018

20:30
Ady Suleiman BIRD, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden De Meerpaal, Dronten
20:30
Pariah Roepaen, Ottersum
20:45
Ruben Hein Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Marble Sounds Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Live at LOLA: Pendej0 + support LOLA050, Groningen
21:00
Kim Janssen Burgerweeshuis, Deventer
Noah Guthrie Theater Posa, Lelystad
21:00
G. Love Metropool Enschede, Enschede
21:00
Gruppo Sportivo De Peppel, Zeist
21:00
NIEUWE VANGST: BEAR VALOUR + MARLE THOMSON Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Philippe Lemm Trio TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Gare Du Nord Bibelot, Dordrecht
21:00
Indielectualiteit Neushoorn, Leeuwarden
21:00
On The House: Pandae + Delusionals Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Delain
Delain Patronaat, Haarlem
3
22:00
Meyer Bliss Merleyn, Nijmegen
22:00
Dr. Lektroluv M.C. Cactus, Sint-Andries
22:00
Statue Paradiso, Amsterdam

zaterdag 13 oktober 2018

Lisa Lois Sings Adèle De Oosterpoort, Groningen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Gabriels - Gelukzoeker Chassé Theater, Breda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Posttheater, Arnhem
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Musis, Arnhem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit DNK, Assen
Patrick Laureij Het Evertshuis, Bodegraven
Arie & Silvester - Wie?! C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cuca Roseta - Luz Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam De Smeltkroes, Maarheeze
The Dublin Legends Theater de Schalm, Veldhoven
Jordyn Mallory / Rachel Kramer ECI Cultuurfabriek, Roermond
René van Meurs - Ik beloof niks BREStheater, Brielle
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om Alles! Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Theater De Boemel, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Omval, Diemen
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater Floralis, Lisse
Matroesjka - Brainwash Het Klooster, Woerden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Venray, Venray
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Bon theater, Medemblik
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes Junushoff Theater, Wageningen
Herman van Veen Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Iris Hond - Bewogen De Meerpaal, Dronten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Roeka - En toen ineens Agora Theater Druten, Druten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Dorpshuis, Nigtevecht
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Concordia, Haastrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Schalm, Veldhoven
Howard Komproe - Live on stage Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Kei, Reusel
Ton Kas - Kakmaker Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Breek Arto Theater, Schoonhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sounds Niets te verliezen Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater 't Pand, Gorinchem
Spinvis - In Werkelijkheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Beerland Metropool, Hengelo
16:00
Mondriaan Jazz 2018 Paard, Den Haag
18:00
Synapson La Madeleine, Brussel
18:00
Djino Lukala Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Chris Watson Spirit of 66, Verviers
19:00
Shallou Melkweg, Amsterdam
19:00
Jeroen Weerdenburg Live in Concert P60, Amstelveen
19:30
Satellite Stories Sugar Factory, Amsterdam
19:30
In the Woods - David Olney & David Seymour Fort33, Leusden
19:30
Laguna / Rumours JK2470, Retie
Foto Pete Philly
Pete Philly Melkweg, Amsterdam
19:45
Existance / Primal Fear / Riot V Gigant, Apeldoorn
De Dijk Music Club Kampen, Kampen
20:00
The Posies Podium Victorie, Alkmaar
Pagina -577