Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
Hedon
Zwolle
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Koningshof
Maassluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
15:30
Musis
Arnhem
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Huiskamer
Weert
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
So What!
Gouda
18:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Holland Casino Scheveningen
Scheveningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
BIRD
Rotterdam
20:45
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
dB's
Utrecht
zondag 07 oktober 2018
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Scratch Jazz
Grenswerk, Venlo
The Levellers
Hedon, Zwolle
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Mart Hillen - In concert
Koningshof, Maassluis
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Hamferð
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at Lola: Prescriptiondeath [SWE] + the Prim [DE]
LOLA050, Groningen
15:00
Shirma sings Aretha - A Tribute
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sauti Sol
Melkweg, Amsterdam
LIOR + Joel Havea
Merleyn, Nijmegen
a balladeer
Mezz, Breda
15:30
Claron McFadden & Millennium Jazz Orchestra - Bernstein Celebration To
Musis, Arnhem
19:00
Demon's Eye - Tribute to Deep Purple
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bölzer / One Tail, One Head / Orkan / Taake
Neushoorn, Leeuwarden
12:30
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
20:00
Vinchenzo
Paard, Den Haag
20:30
Her Majesty
Paradiso, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mirusia - An enchanted evening with Mirusia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Cuca Roseta - Luz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
Thuis - Balletschool Chantalle Meewis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bintangs / Julian Sas
Patronaat, Haarlem
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
20:30
The Dublin Legends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
CAIM
Sugar Factory, Amsterdam
Laurel
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Ricky Koole / Ruud Houweling
Theater Aan De Slag, Culemborg
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Huiskamer, Weert
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
G. Love
TivoliVredenburg, Utrecht
Stratovarius / Tarja
TivoliVredenburg, Utrecht
José González with The String Theory
TivoliVredenburg, Utrecht
The Gladiators
Willemeen, Arnhem
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 oktober 2018
19:30
Open Bak
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
James Farm in Muziekgebouw Aan 't IJ
Bimhuis, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ry Cooder
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Cheeky Monday: T>I
Melkweg, Amsterdam
Tank and the Bangas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Connor Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mother's Finest
Patronaat, Haarlem
19:30
SP organiseert feest voor jongeren
So What!, Gouda
18:00
Henrik Freischlader
Spirit of 66, Verviers
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
20:15
Cuca Roseta - Luz
TivoliVredenburg, Utrecht
Reef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
The Dublin Legends
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dermot Kennedy
Botanique, Brussel
Crowbar
dB's, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
The Gladiators
De Helling, Utrecht
20:00
Prince Tribute Band
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Scheveningen, Scheveningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ry Cooder
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Not Scientists (FR) + Captain Disco
LOLA050, Groningen
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
GusGus
Melkweg, Amsterdam
Lordi
P60, Amstelveen
22:00
Stevie Appleton
Paradiso, Amsterdam
20:30
Donavon Frankenreiter
Paradiso, Amsterdam
Jordan Mackampa
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Emma Blackery
Sugar Factory, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Concordia, Enschede
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Grimm
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:00
Jon Batiste
Vondelkerk, Amsterdam
woensdag 10 oktober 2018
20:30
G. Love
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Graveyard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Con Brio
BIRD, Rotterdam
20:45
The Quartet
Brebl, Nijmegen
21:00
Vera Bon + band
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
café concert
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Science Café
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
20:00
Dead Meadow + Trans van Santos
dB's, Utrecht