PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -576
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 07 okt
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theater Mozaïek
Zuidlaren
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Mezz
Breda
Philharmonie Haarlem
Haarlem
12:30
P60
Amstelveen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
C.C Don Bosco
Heel
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Musis
Arnhem
Baroeg
Rotterdam
2
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:30
De Spot
Middelburg
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Little Devil
Tilburg
1
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
1
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Helling
Utrecht
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Huiskamer
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
1
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
11
2
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Willemeen
Arnhem
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
1
Hedon
Zwolle
2
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
LOLA050
Groningen
Merleyn
Nijmegen
ma 08 okt
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
So What!
Gouda
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
Ziggo Dome
Amsterdam
12
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
1
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
di 09 okt
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Holland Casino Scheveningen
Scheveningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Concordia
Enschede
19:00
Vondelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
P60
Amstelveen
1
20:00
Botanique
Brussel

zondag 07 oktober 2018

00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Kantine Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - En toen ineens De Roode Bioscoop, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Theater Mozaïek, Zuidlaren
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater Bouwkunde, Deventer
a balladeer Mezz, Breda
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Philharmonie Haarlem, Haarlem
12:30
Amstel Korendag P60, Amstelveen
13:30
Thuis - Balletschool Chantalle Meewis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Shirma sings Aretha - A Tribute Meervaart, Amsterdam
15:00
Autumn Leaves PopEi, Eindhoven
15:00
Boys Named Sue Café Camille, Beverwijk
15:00
Frans Pollux C.C Don Bosco, Heel
15:00
Cuca Roseta - Luz Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Still Working CHV Noordkade, Veghel
15:00
Purper - Purper's Passie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Claron McFadden & Millennium Jazz Orchestra - Bernstein Celebration To Musis, Arnhem
Foto Soen
Soen Baroeg, Rotterdam
2
15:30
Lazy Sonnie Afternoon Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
16:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
16:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren De Maaspoort, Venlo
16:00
Ricky Koole / Ruud Houweling Theater Aan De Slag, Culemborg
16:00
PopUp! - Marutyri Cacaofabriek, Helmond
16:30
Benjamin Herman’s Bughouse i.s.m. Muziekpodium Zeeland De Spot, Middelburg
18:30
Pianofeest: Grieg & Tsjaikovsky Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Hamferð Little Devil, Tilburg
1
19:00
Demon's Eye - Tribute to Deep Purple Muziekgieterij, Maastricht
1
19:00
Alex Klaasen - Showponies Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Laurel
Laurel Sugar Factory, Amsterdam
1
19:30
Mirusia - An enchanted evening with Mirusia Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Mono
Mono De Helling, Utrecht
1
20:00
Afrovibes Amsterdam Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Dulfer plays Blues Theater de Huiskamer, Weert
20:00
Mate's Fate / Scream Blue Murder / START/OVER De Flux, Zaandam
CAIM Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lisa Lois Sings Adèle De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jaap Boots Gigant, Apeldoorn
20:00
Sauti Sol Melkweg, Amsterdam
20:00
Scratch Jazz Grenswerk, Venlo
20:00
G. Love TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mart Hillen - In concert Koningshof, Maassluis
20:00
WHITNEY - a tribute by Glennis Grace AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bölzer / One Tail, One Head / Orkan / Taake Neushoorn, Leeuwarden
Foto The Animals
The Animals Corneel, Lelystad
1
1
20:00
Stratovarius / Tarja TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Magna Carta Cartel Biebob, Vosselaar
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
Foto U2
U2 Ziggo Dome, Amsterdam
11
2
Foto José González with The String Theory
José González with The String Theory TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Doe Maar Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
JW Roy Paradiso, Amsterdam
20:00
Vinchenzo Paard, Den Haag
Foto The Gladiators
The Gladiators Willemeen, Arnhem
1
20:00
Pierce Brothers De Oosterpoort, Groningen
Foto Bintangs / Julian Sas
Bintangs / Julian Sas Patronaat, Haarlem
1
Foto The Levellers
The Levellers Hedon, Zwolle
2
20:30
Popronde Cinema The Movies Bibelot, Dordrecht
20:30
Bcuc Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daniel Brandt & Eternal Something Doornroosje, Nijmegen
20:30
Her Majesty Paradiso, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Dublin Legends Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Banditos Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Live at Lola: Prescriptiondeath [SWE] + the Prim [DE] LOLA050, Groningen
LIOR + Joel Havea Merleyn, Nijmegen

maandag 08 oktober 2018

Patrick Laureij Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
Henrik Freischlader Spirit of 66, Verviers
19:30
Open Bak Beauforthuis, Austerlitz
19:30
SP organiseert feest voor jongeren So What!, Gouda
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:00
Mother's Finest Patronaat, Haarlem
Foto Reef
Reef Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
Foto U2
U2 Ziggo Dome, Amsterdam
12
20:00
Connor Youngblood Paradiso, Amsterdam
Foto Ry Cooder
Ry Cooder Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
1
20:15
James Farm in Muziekgebouw Aan 't IJ Bimhuis, Amsterdam
20:15
Cuca Roseta - Luz TivoliVredenburg, Utrecht
Tank and the Bangas Paradiso, Amsterdam
21:00
Cheeky Monday: T>I Melkweg, Amsterdam

dinsdag 09 oktober 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Iris Hond - Bewogen Schouwburg Odeon, Zwolle
Andre Hazes Jr. Holland Casino Scheveningen, Scheveningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Dublin Legends ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Het Klooster, Woerden
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Theater Concordia, Enschede
19:00
Jon Batiste Vondelkerk, Amsterdam
Foto GusGus
GusGus Melkweg, Amsterdam
1
20:00
The Yellowjackets Boerderij, Zoetermeer
20:00
Prince Tribute Band DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers DeLaMar, Amsterdam
Foto Lordi
Lordi P60, Amstelveen
1
20:00
Dermot Kennedy Botanique, Brussel
Pagina -576