Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:30
Metropool
Hengelo
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
dB's
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gelredome
Arnhem
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
P3
Purmerend
20:00
Atak
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
LOLA050
Groningen
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
Sportpaleis
Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Atak
Enschede
20:30
Vera
Groningen
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
Vorstin
Hilversum
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Vera
Groningen
23:00
De School
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. Stroming
Berlare
Figi Theater
Zeist
Café ’t Vermaeck
Rijen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
11:00
De Maagd
Bergen op Zoom
zaterdag 11 november 2017
14:00
Nora Fischer / Ragazze Kwartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
16:30
Legends of Rock Tribute Festival
Metropool, Hengelo
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
17:00
Trio of Liberty (USA)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Doro
Iduna, Drachten
19:00
Shapeshift Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
19:30
Paul Sinha
Hedon, Zwolle
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
19:30
Lucie Silvas
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
19:30
Bruno Major
Paradiso, Amsterdam
19:30
Rotterdam Deathfest 2017
Baroeg, Rotterdam
19:30
Johan Derksen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Miss Montreal
Hedon, Zwolle
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
20:00
Brad Mehldau / Chris Thile
Paradiso, Amsterdam
20:00
Green Lizard
De Meester, Almere
20:00
Kenny B
Corneel, Lelystad
20:00
50 jaar The Velvet Underground & Nico Tour
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Patronaat, Haarlem
20:00
Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
De Bosuil, Weert
20:00
Royal Blood
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Songhoy Blues
BIRD, Rotterdam
Torres
Bitterzoet, Amsterdam
Millionaire
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Navarone
013, Tilburg
20:00
Martijn Fischer
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
PALMSY + Midas
Altstadt, Eindhoven
20:00
Absynthe Minded
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Social Repose
Patronaat, Haarlem
20:00
Monomyth
Little Devil, Tilburg
Dälek
dB's, Utrecht
20:00
Matthew Logan Vasquez / T-99 / The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Blues Brothers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rostam
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Ricky Koole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wunderbar Das Bierfest
Gelredome, Arnhem
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect
De Peppel, Zeist
20:00
Magnacult
P3, Purmerend
20:00
Disabuse
Atak, Enschede
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Twarres
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Christmas en Tony Gorilla in Groningen
LOLA050, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roddy Woomble
Melkweg, Amsterdam
20:15
Wende Snijders - Mens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cesar Zuiderwijk
Cultura, Ede
20:15
The Fureys
van Beresteyn, Veendam
20:15
Rumours of Fleetwood Mac
Effenaar, Eindhoven
20:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Iris Hond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Het wonder Krijgh speelt Franse juwelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Jamiroquai
Sportpaleis, Antwerpen
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:30
Black Lips + Cult Babies
Vera, Groningen
20:30
Arlan Feiles
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Karima el Fillali - A Tribute to Oum Kalthoum
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
20:30
James Oesi / Andrea Vasi
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Rietveld Theater, Delft
20:30
Arrigo Barnabé
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles / Metropole Orkest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Protomartyr
Rotown, Rotterdam
21:00
Popronde Deventer: Okke Punt / The Dawn Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
40 UP
Podium 't Beest, Goes
21:00
Jupiter & Okwess
Grounds, Rotterdam
21:00
A Brighter Light
De Kromme Haring, Utrecht
The Royal Engineers
Vorstin, Hilversum
22:00
Eelke Kleijn
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Kid Congo And The Pink Monkey Birds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Yung Nnelg
Merleyn, Nijmegen
22:00
Dulfer Jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
The Dust Bowl Drifters
't Rozenknopje, Eindhoven
23:00
Oliver Schories
Melkweg, Amsterdam
23:00
Love Over Entropy / Monkey Safari / Tom Trago & Elias Mazian
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Fungo Bat
Vera, Groningen
23:00
Mr. Tophat / Robyn
De School, Amsterdam
23:45
Boddika
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 12 november 2017
Albert Hammond Sr.
C.C. Stroming, Berlare
Steve Harley & Cockney Rebel
Figi Theater, Zeist
Ruben Hoeke Band
Café ’t Vermaeck, Rijen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Bootleg Sixties
De Roma, Antwerpen
11:00
Nadja Filtzer
De Maagd, Bergen op Zoom