Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
17:15
Nieuwe Nor
Heerlen
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Huistheater De Steenakker
Haps
17:00
Het Bolwerk
Sneek
19:45
Hedon
Zwolle
19:00
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Roma
Antwerpen
20:30
De Peppel
Zeist
11:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Jozef
Volendam
De Bosuil
Weert
15:00
Dassenakker Live
Houten
19:00
Club Mystique
Amsterdam
Café ’t Vermaeck
Rijen
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
C.C. Stroming
Berlare
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Akoesticum
Ede
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeMess
Naarden
20:30
De Perifeer
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
14:00
Theater Aan de Slinger
Houten
10:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
zondag 12 november 2017
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
NOCHE FLAMENCA
PopEi, Eindhoven
15:00
Romi Cage
PopEi, Eindhoven
20:00
Paceshifters
Patronaat, Haarlem
20:00
Clouseau
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Dorian Wood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Little Dragon
Paradiso, Amsterdam
16:00
Grayson Capps & Corky Hughes
Paradiso, Amsterdam
19:00
Vicious Rumors
Paard, Den Haag
19:00
Kult
Paard, Den Haag
19:00
Morrigan
P60, Amstelveen
17:15
Born From Pain 20 Jaar
Nieuwe Nor, Heerlen
17:30
Francis Moon + G Voz
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
International Tchaikovsky Competition 2015: Andrei Ionita
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Taksim Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
The Paladins
Mezz, Breda
22:00
Big Thief
Merleyn, Nijmegen
19:30
Beatsteaks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nai Palm
Melkweg, Amsterdam
18:30
Off Amsterdam Presenteert
Melkweg, Amsterdam
16:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Materie
Luxor Live, Arnhem
CCC Inc
Luxor Live, Arnhem
19:00
Disabuse
Little Devil, Tilburg
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Crippled Black Phoenix
Iduna, Drachten
Joia
Huistheater De Steenakker, Haps
17:00
De Kast / Twarres
Het Bolwerk, Sneek
19:45
Leonard Cohen Tribute Band
Hedon, Zwolle
19:00
The Cactus Blossoms
Grenswerk, Venlo
16:15
Chainska Brassika
Gigant, Apeldoorn
20:00
Light of the Morning Star / Lisa Cuthbert / Paul Werling
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
DORO - Strong & Proud Tour 2017
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:30
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Harbour Jazzband
Figi Theater, Zeist
Steve Harley & Cockney Rebel
Figi Theater, Zeist
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
18:00
Susan Santos
Den Heilige Cornelius, Roermond
The Bootleg Sixties
De Roma, Antwerpen
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel: Figi Show
De Peppel, Zeist
11:00
Nadja Filtzer
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
The Fureys
De Jozef, Volendam
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
15:00
Guus Westdorp
Dassenakker Live, Houten
19:00
Holland for Puerto Rico - Benefiet concert
Club Mystique, Amsterdam
Ruben Hoeke Band
Café ’t Vermaeck, Rijen
17:00
Don Diego
Café Wilhelmina, Eindhoven
Albert Hammond Sr.
C.C. Stroming, Berlare
20:30
Kim Wilde
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Sandra & Jeroen van Veen - Tubular Bells
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Father John Misty
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Accordeonensemble Opus 2
Akoesticum, Ede
20:00
Rise Against
AFAS Live, Amsterdam
W.A.S.P.
013, Tilburg
maandag 13 november 2017
Queen + Adam Lambert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rag'n'Bone Man
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
The Queen Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Father John Misty
TivoliVredenburg, Utrecht
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Big Thief
Rotown, Rotterdam
20:00
Wire
Patronaat, Haarlem
20:00
Baba Ali
Paradiso, Amsterdam
20:00
Francobollo
Paradiso, Amsterdam
Future Islands
Paradiso, Amsterdam
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kitty, Daisy & Lewis
Paard, Den Haag
21:00
Grayson Capps
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Alan Parsons Live Project
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Madness
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Dillon Cooper
Melkweg, Amsterdam
The Horrors
Melkweg, Amsterdam
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
Celtic Woman
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
20:30
The Star Pillow / StringStrang
De Perifeer, Deventer
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enslaved
De Helling, Utrecht
19:30
Death Alley / Kadavar / Mantar
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Matthew Stevens
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Battle Beast
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sean Paul
AFAS Live, Amsterdam
The Amazons
013, Tilburg
dinsdag 14 november 2017
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Texas
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Nico & Vinz / SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dave Weckl Band / Mike Stern Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Youssou N'Dour
TivoliVredenburg, Utrecht
Madness
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
10:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Widowspeak
Sugar Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tops
Rotown, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Q-Factory, Amsterdam