Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
Islemunda
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
18:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
De Bosuil
Weert
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
07:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Breepark
Breda
Breepark
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theatercafe Lexke
Budel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 19 oktober 2018
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
A Tribute to Aretha Franklin w/ Shirma Rouse & band
BIRD, Rotterdam
19:30
Façade / Mourning Beloveth
Baroeg, Rotterdam
De Likt
Maassilo, Rotterdam
19:00
Left Of The Dial
Rotown, Rotterdam
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tangarine
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
The Woodies
Het Bolwerk, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lizzies (ES) + Hypnos (SWE)
Little Devil, Tilburg
20:00
Night of Guitars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Golden Earring
013, Tilburg
19:30
Ares
013, Tilburg
20:15
Mirusia
Markant Uden, Uden
21:00
Sven Helbig & Forrklang Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Meet me in Jamaica
ACU, Utrecht
Rue Royale
EKKO, Utrecht
20:15
Vive La Fête
De Helling, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
dB's, Utrecht
20:00
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Ray Romijn
CHV Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
21:00
Crowjane Ep-Release
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Chastity Brown
Junushoff Theater, Wageningen
21:15
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Munttheater, Weert
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Kathryn Claire / The Lasses
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marley meets Rootsriders
De Flux, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
JW Roy & The Royal Family
Hedon, Zwolle
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a.
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Netsky & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Jon Hopkins
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
07:00
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aurora
Trix, Antwerpen
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
18:00
Butcher Babies (usa) + Kobra And The Lotus (can) + Skarlett Riot (uk)
Willemeen, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Rue Royale
Mezz, Breda
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bloc Party
Vorst Nationaal, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem