PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -566
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 okt
20:00
Paard
Den Haag
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
ACU
Utrecht
1
Melkweg
Amsterdam
2
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
EKKO
Utrecht
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Meester
Almere
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
BIRD
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
P60
Amstelveen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:15
De Bosuil
Weert
Café Wilhelmina
Eindhoven
1
22:00
Vera
Groningen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
23:30
Vera
Groningen
za 20 okt
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
BREStheater
Brielle
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Vorst Nationaal
Brussel
1
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
De Vorstin
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
DiamantTheater
Den Haag

vrijdag 19 oktober 2018

20:00
Open Mike Eagle Paard, Den Haag
Razz Simplon, Groningen
20:00
Di-rect TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pieta Brown Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Jeff Lorber Fusion Metropool Enschede, Enschede
20:00
Spain M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Bintangs / Julian Sas Band Manifesto, Hoorn
20:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Night of Guitars Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Tirzah Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Luke Winslow King De Spot, Middelburg
20:00
Die Nerven Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Leonie Meijer - Hier. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Brit Floyd Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Michiel Borstlap - Georg Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tangarine Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Flint, Amersfoort
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mirusia Markant Uden, Uden
20:15
The Bluebirds Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Munttheater, Weert
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vive La Fête De Helling, Utrecht
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Effenaar, Eindhoven
20:15
Purper - Purper's Passie Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Jennie Lena De Spot, Middelburg
20:30
The Skull Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
The Melvins Vera, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Meet me in Jamaica ACU, Utrecht
1
Foto Goose
Goose Melkweg, Amsterdam
2
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Dub FX
Dub FX Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
De Nazaten Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:30
American Aquarium / Robert Jon & The Wreck Iduna, Drachten
20:30
Maurice van Hoek / Nathan James Mezz, Breda
20:30
Daniël Wayenberg en Martin Oei - Pianofeest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Orbital
Orbital Paradiso, Amsterdam
1
20:30
De Dijk Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
M-Town Reggae presents: Mighty Diamonds & Jah Mason Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Lebbis - De Bovengrens Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys De Kleine Willem, Enschede
Foto Rue Royale
Rue Royale EKKO, Utrecht
1
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Posttheater, Arnhem
20:45
The White Buffalo Doornroosje, Nijmegen
21:00
StageTalk Groene Engel, Oss
21:00
The Woodies Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ben Liebrand De Meester, Almere
21:00
Gruppo Sportivo Metropool, Hengelo
21:00
The Mighty Breaks + The Hazzah Altstadt, Eindhoven
Foto Nordmann
Nordmann Luxor Live, Arnhem
1
21:00
A Tribute to Aretha Franklin w/ Shirma Rouse & band BIRD, Rotterdam
21:00
Sven Helbig & Forrklang Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Crowjane Ep-Release Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
JW Roy & The Royal Family Hedon, Zwolle
21:00
Ignition Arcade Edition II P60, Amstelveen
21:00
Live at LOLA: Worldly Savages (SERB) + HALA LOLA050, Groningen
21:00
LIVE: Frogfest Muziekcafé Helmond, Helmond
21:15
The Doors in Concert De Bosuil, Weert
Foto Jon Spencer
Jon Spencer Café Wilhelmina, Eindhoven
1
22:00
The Cosmic Dead Vera, Groningen
22:00
Dave Clarke Presents: Sam Paganini / Rebekah / Octave One e.a. Melkweg, Amsterdam
22:15
Ray Romijn CHV Noordkade, Veghel
23:00
Markus Schulz Open to Close Melkweg, Amsterdam
23:00
Cookie Monsta / Fox Stevenson/Oolacile/Dj Setj P60, Amstelveen
23:30
Bambara Vera, Groningen

zaterdag 20 oktober 2018

Patrick Laureij Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry C.C. Den Herd, Bladel
Rayen Panday - Fenomeen Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks De Eendracht, Gemert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Beuving - Rotatie BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er Theater Sneek, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater 't Onderdak, Sassenheim
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?! Posttheater, Arnhem
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Bloc Party
Bloc Party Vorst Nationaal, Brussel
1
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman van Veen Spant!, Bussum
De Dijk De Vorstin, Hilversum
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 DiamantTheater, Den Haag
Pagina -566