PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -564
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 okt
20:30
Hedon
Zwolle
Mezz
Breda
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Boerderij
Zoetermeer
1
Grounds
Rotterdam
1
1
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Groene Engel
Oss
21:30
De Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
De Spot
Middelburg
22:00
Rockcafé Taste
Groenlo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Kytopia
Utrecht
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Mezz
Breda
23:00
Vera
Groningen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
zo 21 okt
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Waalse Kerk
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Schalm
Westwoud
1
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Evenementenhal Breepark
Breda
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:00
Paard
Den Haag
Evenementenhal Breepark
Breda
14:00
De Amer
Amen
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
14:00
De Meester
Almere
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
De Vorstin
Hilversum
1
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
Café The Pocket
Katwijk
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
1614
Monnickendam
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
1
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
3
19:15
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
1
Cacaofabriek
Helmond
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Take Five
Venlo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
Grounds
Rotterdam
1
2
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
EKKO
Utrecht
1
23:00
AIR
Amsterdam
ma 22 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
10:15
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
Meervaart
Amsterdam
15:30
Bimhuis
Amsterdam
18:00
Spirit of 66
Verviers

zaterdag 20 oktober 2018

20:30
Winne Hedon, Zwolle
Foto Rue Royale
Rue Royale Mezz, Breda
1
20:30
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:30
Orkater - De vrouw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) De Kleine Willem, Enschede
20:30
Erdal Erzincan / Kayhan Kalhor Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Heerink / Jan Akkerman DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Tjens Matic Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Tamikrest
Tamikrest Grounds, Rotterdam
1
1
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Corneel, Lelystad
21:00
IJZEREN MAAGDEN: ‘SEVENTH SON OF A SEVENTH SON’ + MR. MAN Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Foto Ruben Hein
Ruben Hein Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Ian Siegal Groene Engel, Oss
21:30
Judy Blank De Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dr. Lektroluv + Mason De Spot, Middelburg
22:00
Bon Scotch Rockcafé Taste, Groenlo
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
The Color Grey Merleyn, Nijmegen
23:00
DJ DNS / DJ mseize / Kypski / Mok-c Kytopia, Utrecht
23:00
ModuM: hiphop lives Luxor Live, Arnhem
23:00
Tante Joke Karaoke Band Mezz, Breda
23:00
Kremlin Disko / Residents Vera, Groningen
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a. Melkweg, Amsterdam
23:30
.ROOTS #2 Simplon, Groningen
23:30
yung KP Vera, Groningen

zondag 21 oktober 2018

00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads Waalse Kerk, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads De Schalm, Westwoud
1
10:15
Colin Carr Bimhuis, Amsterdam
Foto K3
K3 Evenementenhal Breepark, Breda
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein Theater Kerkrade, Kerkrade
14:00
Dirk Scheele Paard, Den Haag
Foto K3
K3 Evenementenhal Breepark, Breda
14:00
David Luning De Amer, Amen
14:00
Frans Pollux Theater Landgraaf, Landgraaf
14:00
Fairport Convention De Meester, Almere
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Maurits Fondse Melkweg, Amsterdam
15:00
Michiel Borstlap - Georg ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Mevr. van Heck CHV Noordkade, Veghel
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love Theater De Verwachting, Ritthem
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons Little Devil, Tilburg
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:00
Marockin' Brass Podium Mozaiek, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL Cacaofabriek, Helmond
Foto Ben Poole
Ben Poole De Vorstin, Hilversum
1
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie VelvetMusic, Dordrecht
16:00
Haris Groene Engel, Oss
16:00
Def Americans Café The Pocket, Katwijk
16:00
Imperial Crowns De Bosuil, Weert
16:30
Sweet Mary Jane 1614, Monnickendam
17:00
The Lasses & Kathryn Claire Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Pieta Brown Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
1
18:00
Tony Dowlers Hellhounds Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:00
Khruangbin Paradiso, Amsterdam
Foto Kacey Musgraves
Kacey Musgraves Melkweg, Amsterdam
3
19:15
SŁAWOMIR Paard, Den Haag
20:00
Alligator Paard, Den Haag
20:00
ALLIGATOR Paardcafe, Den Haag
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bessie Turner Gigant, Apeldoorn
20:00
E-Town Concrete Café De Meister, Geleen
20:00
Jorja Smith Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Razz (DE) Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Acid King dB's, Utrecht
Foto Luke Winslow King
Luke Winslow King Paard, Den Haag
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Cacaofabriek, Helmond
1
20:00
Matt Simons De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Analogues Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
JW Roy Paradox, Tilburg
20:00
Nordmann Take Five, Venlo
20:15
Bixiga 70 TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
TJ Miller Meervaart, Amsterdam
20:30
The Brew + The Hydden De Spot, Middelburg
20:30
Marietta Petkova - Recital Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael Effenaar, Eindhoven
1
20:30
American Aquarium Luxor Live, Arnhem
20:30
Chatham County Line Patronaat, Haarlem
20:30
Daniel Sloss Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Forever Amy Corneel, Lelystad
20:45
No Limits & Roberto Rosso - Surrounded Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Jimmy Sterman Hedon, Zwolle
Foto Bombino
Bombino Grounds, Rotterdam
1
2
Foto Stu Larsen & Natsuki Kurai
Stu Larsen & Natsuki Kurai Rotown, Rotterdam
1
21:00
Sylvan Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Cosmosis: Basa Basa EKKO, Utrecht
1
23:00
Broederliefde Nightvision AIR, Amsterdam

maandag 22 oktober 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
10:15
Jordi Savall Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world Bimhuis, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid Meervaart, Amsterdam
15:30
Reinhard Latzko Bimhuis, Amsterdam
18:00
Hogjaw Spirit of 66, Verviers
Pagina -564