Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
AFAS Live
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Groene Engel
Oss
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
Theater de Garage
Venlo
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
Fluor
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
NXT Events
Gemert
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Pub Esser
Boxmeer
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Manifesto
Hoorn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Mythe
Goes
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Bon theater
Medemblik
20:00
Roepaen
Ottersum
Veluvine
Nunspeet
19:30
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
14:45
Effenaar
Eindhoven
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
15:00
De Flux
Zaandam
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
De Vasim
Nijmegen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Kerkje garnwerd
Garnwerd
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Little Devil
Tilburg
16:30
P60
Amstelveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
16:30
Theater PePijn
Den Haag
De Amer
Amen
20:00
Café The Pocket
Katwijk
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
BIRD
Rotterdam
Muziekodroom
Hasselt
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Trix
Antwerpen
De Weverij
Zierikzee
19:00
Trix
Antwerpen
15:00
Todo
Best
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Mezz
Breda
20:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
zaterdag 18 november 2017
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mirage
Vorstin, Hilversum
20:00
Nadja Filtzer
Theater De Tuin, Leusden
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
Shishani
Theater de Garage, Venlo
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
Takida
NXT Events, Gemert
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
20:00
The Nits
Theater de Mythe, Goes
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
Trijntje Oosterhuis
Veluvine, Nunspeet
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
zondag 19 november 2017
15:00
Aline Hilderink
PopEi, Eindhoven
20:00
And So I Watch You From Afar
De Kreun, Kortrijk
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
Billy Ocean
De Oosterpoort, Groningen
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bugge Wesseltoft
Amstelkerk, Amsterdam
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam
15:00
Concertopnames Trifid
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
Dan Hair & The Extensions
Gigant, Apeldoorn
16:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
De Staat
De Vasim, Nijmegen
14:15
De vier jaargetijden met Angela Schijf (6 jaar)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Desert Mountain Tribe
Mezz, Breda
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
15:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Kerkje garnwerd, Garnwerd
14:00
Frou Bakker: Pop Classics
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Game Over (IT) + Euphoria (USA)
Little Devil, Tilburg
16:30
Gorgoroth
P60, Amstelveen
20:15
Grandbrothers
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
15:00
Hans Dulfer / The Forest Jazz Band
Gigant, Apeldoorn
19:30
Het Zesde Metaal
Sugar Factory, Amsterdam
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
Indiestad: Tusks, Agar Agar, San Dollar
Tolhuistuin, Amsterdam
J. Bernardt
Paard, Den Haag
15:00
JazzedUP
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Kelly Sloan, Canadese folk/soul singer songwriter
LOLA050, Groningen
20:00
La Traviata
Figi Theater, Zeist
20:00
Lords of Altamont
Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
Lynyrd Skynyrd Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
16:30
Maaike Martens
Theater PePijn, Den Haag
Max Meser
De Amer, Amen
20:00
Men on the Moon
Café The Pocket, Katwijk
20:30
Mighty Oaks
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Miles Mosley
BIRD, Rotterdam
Millionaire
Muziekodroom, Hasselt
15:00
Nadja Filtzer
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Nathan Ball
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Orgel Vreten
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Paradise
Trix, Antwerpen
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
19:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
15:00
RAN
Todo, Best
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Sue the Night
Mezz, Breda
20:00
Sweet Mary Jane
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen