PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -563
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 nov
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
2
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
013
Tilburg
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
Theater de Garage
Venlo
20:00
Bibelot
Dordrecht
1
013
Tilburg
1
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
De Vorstin
Hilversum
Q-Factory
Amsterdam
2
Brigant
Arnhem
20:00
Pub Esser
Boxmeer
20:00
The Jack
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
2
1
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Spot
Middelburg
De Vasim
Nijmegen
7
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaal Gieling
Groessen
1
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Meester
Almere
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
20:00
't Ukien
Kampen
Podium Victorie
Alkmaar
1
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
De Peppel
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Meervaart
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Groene Engel
Oss
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
KOFA
Vlaardingen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Rotown
Rotterdam
1
7
21:00
Simplon
Groningen
21:00
De Bonte Wever
Assen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
De Bosuil
Weert
21:30
P3
Purmerend
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
zo 19 nov
Muziekodroom
Hasselt
De Weverij
Zierikzee
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
1
14:45
Effenaar
Eindhoven
15:00
De Flux
Zaandam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Todo
Best

zaterdag 18 november 2017

19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman Theater aan het Spui, Den Haag
Foto Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir Neushoorn, Leeuwarden
2
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Foto Alan Parsons Live Project
Alan Parsons Live Project TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Ulver Patronaat, Haarlem
19:30
Magic Wand Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Milky Chance Melkweg, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat Melkweg, Amsterdam
19:45
Bing & Ruth TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Mighty Oaks 013, Tilburg
Foto Average White Band
Average White Band De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Fleet Foxes Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
Shishani Theater de Garage, Venlo
20:00
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Bibelot, Dordrecht
1
Foto Kim Wilde
Kim Wilde 013, Tilburg
1
20:00
Sjaak Bral C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Doors in Concert De Flux, Zaandam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack Roepaen, Ottersum
20:00
Night of The Proms Rotterdam Ahoy, Rotterdam
20:00
Blaudzun C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Mirage De Vorstin, Hilversum
Foto Nicole Atkins
Nicole Atkins Q-Factory, Amsterdam
2
Ink Bomb Brigant, Arnhem
20:00
The Fiscus Pub Esser, Boxmeer
20:00
The Covernant The Jack, Eindhoven
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf AFAS Live, Amsterdam
2
1
20:00
The Kik Iduna, Drachten
20:00
Chantal Acda De Spot, Middelburg
Foto De Staat
De Staat De Vasim, Nijmegen
7
20:00
Jeangu Macrooy Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Barrelhouse
Barrelhouse Zaal Gieling, Groessen
1
20:00
The Fureys Luctor et Emergo, Rilland
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast De Meester, Almere
Foto Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Nadja Filtzer Theater De Tuin, Leusden
Foto Made In Belgium: Millionaire
Made In Belgium: Millionaire Gebouw T, Bergen op Zoom
2
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband 't Ukien, Kampen
Foto Lucas Hamming
Lucas Hamming Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Ferocious Dog
Ferocious Dog Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Magnacult De Peppel, Zeist
Foto Warhaus
Warhaus TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
The Nits Theater de Mythe, Goes
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me Volta, Amsterdam
20:00
Clouseau TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Klangstof
Klangstof Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick) Fluxus, Zaandam
20:15
Anne Neuteboom Figi Theater, Zeist
Foto Danny Vera
Danny Vera Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Boi Akih Cultura, Ede
20:15
Rico & Sticks Doornroosje, Nijmegen
20:30
NeOropa PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Fred Eaglesmith Junushoff Theater, Wageningen
1
20:30
Oliver Dawson Saxon Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
Foto Donnie (NL)
Donnie (NL) Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Popronde 2017 Groene Engel, Oss
Foto The Paladins
The Paladins Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
The Blues Brothers De Kattendans, Bergeijk
20:30
Yung Nnelg EKKO, Utrecht
20:30
Hollandse avond Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi Simplon, Groningen
20:30
Desert Mountain Tribe Luxor Live, Arnhem
20:30
Mark Guiliana Bimhuis, Amsterdam
20:30
David Broza & Mira Awad De Oosterpoort, Groningen
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Kei, Reusel
21:00
Sue the Night Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Mammút V11, Rotterdam
21:00
The Dubbeez De Piek, Vlissingen
21:00
Stillwave Altstadt, Eindhoven
21:00
Massa / Razorblade Messiah KOFA, Vlaardingen
21:00
The Sum Of Poppodium Volt, Sittard
Foto Sam Fender
Sam Fender Rotown, Rotterdam
1
7
21:00
Call It Off Simplon, Groningen
21:00
Edwin Evers Band De Bonte Wever, Assen
21:00
Dirk Blanchart 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
George Fitzgerald Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience) De Bosuil, Weert
21:30
Kenny B P3, Purmerend
21:30
Sweet Mary Jane Groote Weiver, Wormerveer
22:00
Artvark Saxophone Quartet Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE) Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
23:00
Petersburg Orderer Vera, Groningen
23:00
Shotgun Shacks Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Rabih Baroud Melkweg, Amsterdam
23:00
Distance / Egoless / Joker Doornroosje, Nijmegen
23:30
Dave Clarke / Wouter S TivoliVredenburg, Utrecht

zondag 19 november 2017

Millionaire Muziekodroom, Hasselt
Piepschuim De Weverij, Zierikzee
14:00
Frou Bakker: Pop Classics Neushoorn, Leeuwarden
14:15
De vier jaargetijden met Angela Schijf (6 jaar) Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto The Fureys
The Fureys Theater De Willem, Papendrecht
1
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic Effenaar, Eindhoven
15:00
Chantal Acda De Flux, Zaandam
15:00
JazzedUP Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
RAN Todo, Best
Pagina -563