PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -563
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 okt
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Simplon
Groningen
1
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
4
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
De Spot
Middelburg
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Grenswerk
Venlo
23:30
Vera
Groningen
2
zo 28 okt
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Lux
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
Martiniplaza
Groningen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:15
City of Wesopa
Weesp
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
De Weverij
Zierikzee
14:30
Theaters Tilburg
Tilburg
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Fort Lent
Nijmegen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
1
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
De Spot
Middelburg
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Willemeen
Arnhem
1
17:30
Cacaofabriek
Helmond
18:00
Café Dens
Spijkenisse
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
P3
Purmerend
Annabel
Rotterdam
3
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
1
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 27 oktober 2018

20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band Markant Uden, Uden
20:30
The Carpet Crawlers Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Theo Croker 'Star People Nation' Bimhuis, Amsterdam
20:30
Damien Escobar Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Teleman EKKO, Utrecht
2
20:30
Level 42 De Oosterpoort, Groningen
20:30
Flip Noorman - De Big One Rietveld Theater, Delft
20:30
Gare Du Nord De Vorstin, Hilversum
20:30
Martin Fondse Orchestra PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Stone In Egypt MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Foto Ares
Ares Simplon, Groningen
1
Foto Ólafur Arnalds
Ólafur Arnalds Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
4
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi Lebuinuskerk, Deventer
21:00
Crystal Dream U2 Experience Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ben Poole / Sean Webster JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Saint Agnes V11, Rotterdam
21:00
The Roadrunners Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Rootsriders Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe Melkweg, Amsterdam
21:00
Bambara De Zwerver, Oostende
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC LOLA050, Groningen
21:00
Infected - Techno Music Only Cacaofabriek, Helmond
21:00
FEWS Q-Factory, Amsterdam
21:15
Nacht van de bluesnacht concert Beauforthuis, Austerlitz
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Aztec Tomb So What!, Gouda
23:00
WTF Halloween - Metalheadz: Icicle b2b Ulterior Motive + Dom & Roland Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Gigant, Apeldoorn
23:00
N8vdN8: Donker dansen De Spot, Middelburg
23:00
Jacin Trill ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Apenkooi Grenswerk, Venlo
23:30
Introns Vera, Groningen
2

zondag 28 oktober 2018

00:00
Spinvis - In Werkelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram Theater PePijn, Den Haag
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Preacher Men - Blue Lux, Nijmegen
Fastlove - A Tribute to George Michael Podium Victorie, Alkmaar
Foto K3
K3 Martiniplaza, Groningen
11:00
Shuann Chai Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:15
James Oesi City of Wesopa, Weesp
12:00
Paul Solo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Daria van den Bercken Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday Grounds, Rotterdam
13:00
Bluesroute Helmond Muziekcafé Helmond, Helmond
13:30
Shuann Chai Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto K3
K3 Martiniplaza, Groningen
14:15
Drie Dolle Diva's D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Barbara Gogan De Weverij, Zierikzee
14:30
Concert van de Stilte Theaters Tilburg, Tilburg
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Rood Adeo Fort Lent, Nijmegen
15:00
PYURE - Tribute to Cohen & Cassidy ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Progretto CHV Noordkade, Veghel
15:00
Purper - Purper's Passie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
Black Earth Festival EKKO, Utrecht
15:00
Windbroke Het Witte Kerkje, Terheijden
15:00
Pieta Brown Theater Walhalla, Rotterdam
1
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Mardi Gras Groene Engel, Oss
15:00
Guus Tangelder BigBand ft. Toon Roos Luxor Live, Arnhem
15:00
Sophie Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Down By Law / I Against I / Vitamin X Iduna, Drachten
15:00
Stef & Co Café Camille, Beverwijk
15:30
Mary Gauthier TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Judy Blank De Flux, Zaandam
15:30
Ronald Brautigam Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Sixties Revolution De Spot, Middelburg
15:30
Hats Off To Led Zeppelin Cacaofabriek, Helmond
16:00
Abba Gold De Bosuil, Weert
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:30
Beast From The East: Burgerkill + Insanity + Deadsquad + Pendrak Baroeg, Rotterdam
Foto Andre Hazes Jr.
Andre Hazes Jr. Ahoy, Rotterdam
Foto K3
K3 Martiniplaza, Groningen
Foto Bleed From Within + Access Unlocked + Traveller + The Evolutionist
Bleed From Within + Access Unlocked + Traveller + The Evolutionist Willemeen, Arnhem
1
17:30
Sweet Mary Jane Cacaofabriek, Helmond
18:00
Familie van Dijk Café Dens, Spijkenisse
18:00
In Your Honor Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Our Last Night Patronaat, Haarlem
19:00
Gianni Celeste La Madeleine, Brussel
19:30
The Animals P3, Purmerend
Foto My Baby
My Baby Annabel, Rotterdam
3
19:30
Luka Bloom De Nieuwe Kerk, Den Haag
Foto Blackberry Smoke
Blackberry Smoke Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Ramón Valle / Ricciotti Ensemble Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System Effenaar, Eindhoven
19:30
Fairport Convention Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Vinchenzo TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Analogues De Maaspoort, Venlo
Foto Ólafur Arnalds
Ólafur Arnalds De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Fish
Fish TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Cubicolor Melkweg, Amsterdam
20:00
Ida Nielsen Band Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Bombino Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Saint Agnes Paard, Den Haag
20:00
Giovanni Sollima / Holland Baroque Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -563