Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:30
Vera
Groningen
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agora Theater Druten
Druten
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Kennemer Theater
Beverwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
DeMess
Naarden
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
01:00
Dieka
Markelo
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
14:00
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Azotod
De Meern
Martiniplaza
Groningen
17:00
dB's
Utrecht
18:00
De Meerpaal
Dronten
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Hedon
Zwolle
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Fort33
Leusden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Woetsjtok
Brunssum
De Groot
Terwolde
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Amer
Amen
Paard
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
21:00
The Bootleg Doors
JJ Music House, Zoetermeer
21:30
unhappybirthday
Vera, Groningen
22:00
Vunzige Deuntjes
Groene Engel, Oss
22:00
Garrett T. Caps
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Davy Brandts / DK / Jayda G
Doornroosje, Nijmegen
London's Burning: Kakkmaddafakka / The Garden
Paradiso, Amsterdam
Trentemoller
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 27 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The High Kings
Figi Theater, Zeist
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
01:00
Maan
Dieka, Markelo
10:15
Matt Haimovitz
Bimhuis, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
15:30
BZB
Azotod, De Meern
K3
Martiniplaza, Groningen
17:00
Black Earth Festival presents Fistula / Grime + 3
dB's, Utrecht
18:00
BZB
De Meerpaal, Dronten
19:00
Robben Ford
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
19:30
Wende
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
In the Woods - A Song Journey Pt. 3: "Love & Loss"
Fort33, Leusden
19:30
Sam Gellaitry
Melkweg, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Luka Bloom
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blackberry Smoke
De Bosuil, Weert
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kayak
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Abba Gold
Manifesto, Hoorn
20:00
Randy Hansen
De Pul, Uden
20:00
Dr. Lektroluv
De Peppel, Zeist
20:00
Yorick van Norden
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Racoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
20:00
Amber Arcades
Merleyn, Nijmegen
20:00
Broeder Dieleman
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
20:00
Spandau Ballet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
The Fortunate Sons
De Groot, Terwolde
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Frank Blueka
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
FKJ
Botanique, Brussel
20:00
Prog invasion: België
Duycker, Hoofddorp
20:00
Pieta Brown
De Amer, Amen
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils
Vorstin, Hilversum
A Giant Dog
Vera, Groningen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Sore Losers
De Roma, Antwerpen
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
20:00
Rob Lamothe
Nijend 24, Anderen
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
6Lack
Melkweg, Amsterdam