Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
21:00
Highlands
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Flophouse
Toldijk
20:00
De Pul
Uden
ACU
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Café de Hommel
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Flux
Zaandam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
De Duif
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
17:00
De Duif
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:00
Mezz
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bloody Louis
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Cultura
Ede
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
vrijdag 24 november 2017
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Metropool, Hengelo
19:30
Blackbriar / End of the Dream / KingFisher Sky / Seven Waters
Metropool, Hengelo
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
21:00
The Rude Move
Highlands, IJsselstein
20:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Destruction
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Boris
Corneel, Lelystad
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Blues Brothers
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Velvet Underground & Nico
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kom, Nieuwegein
Barrelhouse
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Abstract / Emanuelle Vos
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Foxlane
Merleyn, Nijmegen
21:00
Non-Alignment Pact
Café Trianon, Nijmegen
21:00
Eek-A-Mouse
Doornroosje, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Nele Needs A Holiday + Josefien Deloof
De Zwerver, Oostende
20:30
Kenny B
Groene Engel, Oss
21:00
Deep Purple Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Green Lizard tribute to Nirvana
Poppodium Volt, Sittard
21:00
White Cowbell Oklahoma
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Celestia (FR) + Blaze of Sorrow (IT)
Little Devil, Tilburg
21:00
Yung Nnelg
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
My Baby
013, Tilburg
Fink
013, Tilburg
21:00
Høken met The Heinoos
Flophouse, Toldijk
20:00
Sky Architect / The Aurora Project
De Pul, Uden
Alcuna Wilds
ACU, Utrecht
20:30
Alcuna Wilds
ACU, Utrecht
Idles
EKKO, Utrecht
20:00
A Cynic’s Mind
dB's, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Ben Sims / Kirk Degiorgio
Grenswerk, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
21:00
DieselBurner / iPendejo! / Maudlin
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
De Waanzin
Café de Hommel, Vlaardingen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Def Americans
De Flux, Zaandam
21:00
Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
21:00
Wende Snijders
Hedon, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 25 november 2017
20:15
Vonk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Clouseau
C.C. De Werf, Aalst
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Roxeanne Hazes
De Meester, Almere
23:45
Oskar Offerman / Pieter Jansen
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
20:30
S.T. Cordell
Sugar Factory, Amsterdam
Niels Geusebroek - Wildfire
Meervaart, Amsterdam
20:30
Wende Snijders - Mens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Au coeur de l'Art
Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Kevin Johansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Boy Harsher
Melkweg, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
Popronde Amsterdam
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Music Show Scotland
Sportpaleis, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
20:00
The Nits
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Spinvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Doylu
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
Benjamin Clementine
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Carla Dal Forno
Botanique, Brussel
20:00
Kimbra
Botanique, Brussel
20:00
Sevn Alias
Bloody Louis, Brussel
20:00
The Lighthouse / Tin Fingers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Evil Empire Orchestra
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Het Zesde Metaal
Paard, Den Haag
20:00
Rondé
Paard, Den Haag
19:30
Dushi Sanka
Paard, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:30
Kelderfest
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Fred Eaglesmith
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
JazzLab Sessions: Blow!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Cultura, Ede
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven