Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
18:45
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Hip
Deventer
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Botanique
Brussel
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Trix
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
De Piek
Vlissingen
21:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
OJC Comeet
Someren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
City Theater
Schijndel
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
22:00
Plan C
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. De Kei
Reusel
20:30
P3
Purmerend
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Veluvine
Nunspeet
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 24 november 2017
20:00
Fu Fighters
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Racoon
Klokgebouw, Eindhoven
Circle J
Effenaar, Eindhoven
18:45
Northlane
Dynamo, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:30
Symfo Classics
Iduna, Drachten
22:30
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Spinvis
Bibelot, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:30
Martijn Fischer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Birth of Joy
De Hip, Deventer
20:15
Magda Mendes
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
19:30
Bounty Island / Goodnight Moonlight
Paard, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wolf Parade
Botanique, Brussel
21:00
Albert Hammond & band
Mezz, Breda
20:30
The Dubbeez
Mezz, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Ricky Koole
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Nits
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Michael Kaeshammer
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Corduroy
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Kik
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laura Macri
Gigant, Apeldoorn
20:00
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen
22:15
Dieuf-Dieul de Thiès
Paradiso, Amsterdam
20:30
Beats & Pieces Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble
Meervaart, Amsterdam
Nothing But Thieves
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lambert
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
John Primer
Q-Factory, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Milburn
Paradiso, Amsterdam
19:30
Engel & Just
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stars that speak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Navarone
Fluor, Amersfoort
20:00
CELT-N-FOLK XII: Cesair / Emian / SeeD
De Meester, Almere
20:15
Nick & Simon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 25 november 2017
20:30
Hedon Zwaar: Suicide Attack / Dizer / Hamerhaai
Hedon, Zwolle
My Baby
Hedon, Zwolle
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
20:30
Dauthuz
De Flux, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Soulsister
Oktoberhallen, Wieze
20:00
White Cowbell Oklahoma
De Piek, Vlissingen
21:15
The Dubbeez
De Helling, Utrecht
20:30
Arma Agharta
De Kargadoor, Utrecht
Orgel Vreten
EKKO, Utrecht
20:15
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred Hersch
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:00
Finale Battle of the Tributebands
De Pul, Uden
21:00
Bazart
013, Tilburg
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Crippled Black Phoenix
013, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Prinz Klauz / DJ Sjerruf
OJC Comeet, Someren
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Navarone
Poppodium Volt, Sittard
Leif de Leeuw Band
City Theater, Schijndel
22:00
De Waanzin
De Graauwe Hengst, Schiedam
22:00
The Muse Experience
Plan C, Rotterdam
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
20:30
STUFF.
BIRD, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Arczi Szajka / Bonus RPK
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Kik
Annabel, Rotterdam
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Harmonie Crescendo / Kunst na Arbeid
P3, Purmerend
The Charm The Fury
Groene Engel, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Adriaan van Dis / Kamagurka
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Max Meser
De Spot, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cry Before Dawn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sweet Mary Jane
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
16:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden