PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -561
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 okt
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Woetsjtok
Brunssum
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
Paard
Den Haag
2
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kulturhus
ruurlo
20:00
De Reggehof
Goor
013
Tilburg
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Amer
Amen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
De Peppel
Zeist
Vera
Groningen
2
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Sneek
Sneek
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
2
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Simplon
Groningen
1
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
4
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
V11
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
De Spot
Middelburg
23:30
Vera
Groningen
2
zo 28 okt
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam

zaterdag 27 oktober 2018

20:00
Amber Arcades Merleyn, Nijmegen
20:00
Abba Gold Manifesto, Hoorn
20:00
Blackberry Smoke De Bosuil, Weert
20:00
Chalice Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
Def Americans Woetsjtok, Brunssum
20:00
Prog invasion: België Duycker, Hoofddorp
1
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Paard, Den Haag
2
1
20:00
Spandau Ballet TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jimmy Carr Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Fish
Fish Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Luka Bloom De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bluesroute Helmond Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Racoon Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
FKJ Botanique, Brussel
20:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils De Vorstin, Hilversum
20:00
Nothing, Nowhere Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens Kulturhus, ruurlo
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Reggehof, Goor
Boef 013, Tilburg
20:00
Undercoversessie Led Zeppelin De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Greta van Fleet Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Sore Losers De Roma, Antwerpen
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Yorick van Norden Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pieta Brown De Amer, Amen
Foto Andre Hazes Jr.
Andre Hazes Jr. Ahoy, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parkgebouw, Rijssen
20:00
Yung Internet Hedon, Zwolle
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident Little Devil, Tilburg
20:00
Van Dik Hout - Het beste van Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Broeder Dieleman 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Dr. Lektroluv De Peppel, Zeist
Foto A Giant Dog
A Giant Dog Vera, Groningen
2
20:00
Kayak Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Postmen Zinder, Tiel
20:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Musis, Arnhem
20:15
philharmonie zuidnederland Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen C.C. De Pas, Heesch
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Veluvine, Nunspeet
20:15
Paul de Munnik Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr De Maaspoort, Venlo
20:15
Lavalu - Solitary High Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lakshmi - Adem Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lisa Lois Sings Adèle Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Purper - Purper's Passie Theater Sneek, Sneek
Foto My Baby
My Baby Effenaar, Eindhoven
1
20:15
The Bluebirds Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - De Big One Rietveld Theater, Delft
20:30
Theo Croker 'Star People Nation' Bimhuis, Amsterdam
20:30
Damien Escobar Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love De Speeldoos, Vught
20:30
Beyond our ruins / Treurwilg Cafe'het Moest, Eindhoven
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band Markant Uden, Uden
20:30
Martin Fondse Orchestra PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Winne Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Gare Du Nord De Vorstin, Hilversum
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Kei, Reusel
20:30
Fairport Convention De Spot, Middelburg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Anna theater, Helmond
20:30
Josef Leimberg / Son Swagga Doornroosje, Nijmegen
20:30
Level 42 De Oosterpoort, Groningen
20:30
Memphis Maniacs P60, Amstelveen
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael Metropool, Hengelo
20:30
Teleman EKKO, Utrecht
2
20:30
Max van den Burg - Paasbest Werftheater, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
The Carpet Crawlers Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Christof van der Ven
Christof van der Ven Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Stone In Egypt MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Foto Ares
Ares Simplon, Groningen
1
Foto Ólafur Arnalds
Ólafur Arnalds Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
4
21:00
Crystal Dream U2 Experience Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ben Poole / Sean Webster JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi Lebuinuskerk, Deventer
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe Melkweg, Amsterdam
21:00
Infected - Techno Music Only Cacaofabriek, Helmond
21:00
Saint Agnes V11, Rotterdam
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC LOLA050, Groningen
21:00
FEWS Q-Factory, Amsterdam
21:00
Rootsriders Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bambara De Zwerver, Oostende
21:00
The Roadrunners Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:15
Nacht van de bluesnacht concert Beauforthuis, Austerlitz
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Aztec Tomb So What!, Gouda
23:00
Apenkooi Grenswerk, Venlo
23:00
Jacin Trill ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
WTF Halloween - Metalheadz: Icicle b2b Ulterior Motive + Dom & Roland Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Gigant, Apeldoorn
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special Podium Victorie, Alkmaar
23:00
N8vdN8: Donker dansen De Spot, Middelburg
23:30
Introns Vera, Groningen
2

zondag 28 oktober 2018

Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater Walhalla, Rotterdam
Pagina -561