PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -561
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 nov
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
2
AFAS Live
Amsterdam
14
2
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Metropool
Hengelo
Ziggo Dome
Amsterdam
2
1
20:00
De Pul
Uden
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
Fluor
Amersfoort
1
013
Tilburg
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Botanique
Brussel
20:00
De Meester
Almere
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
Atak
Enschede
1
1
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Iduna
Drachten
1
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
ACU
Utrecht
1
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Café de Hommel
Vlaardingen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Flophouse
Toldijk
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café Trianon
Nijmegen
1
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Highlands
IJsselstein
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Vera
Groningen
1
21:00
Mezz
Breda
21:30
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
1
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 25 nov
Ledeltheater
Oostburg
't Schienvat
Erica
City Theater
Schijndel
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
De Dillewijn
Ankeveen
Veluvine
Nunspeet
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Winsinghhof
Roden

vrijdag 24 november 2017

19:30
The Rumjacks Melkweg, Amsterdam
19:30
Moss Patronaat, Haarlem
19:30
Engel & Just Melkweg, Amsterdam
Circle J Effenaar, Eindhoven
19:30
Blackbriar / End of the Dream / KingFisher Sky / Seven Waters Metropool, Hengelo
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Nothing But Thieves
Nothing But Thieves AFAS Live, Amsterdam
14
2
20:00
The Quill Musicon, Den Haag
20:00
John Primer Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
The Nits Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rico & Sticks Metropool, Hengelo
Foto Kensington
Kensington Ziggo Dome, Amsterdam
2
1
20:00
Sky Architect / The Aurora Project De Pul, Uden
20:00
Rootsriders - Marley Meets Metropool, Hengelo
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Green Lizard tribute to Nirvana Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Klassiek Open Podium D' Engelenburgh, Fijnaart
Foto Navarone
Navarone Fluor, Amersfoort
1
Foto Fink
Fink 013, Tilburg
1
20:00
Fu Fighters Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Roxeanne Hazes Gigant, Apeldoorn
20:00
Ricky Koole De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lambert Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Disabuse Simplon, Groningen
20:00
A Cynic’s Mind dB's, Utrecht
20:00
The High Kings MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Wolf Parade Botanique, Brussel
20:00
CELT-N-FOLK XII: Cesair / Emian / SeeD De Meester, Almere
20:00
Racoon Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Destruction Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Magda Mendes De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
De Dijk Effenaar, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts Cultura, Ede
20:15
The Kik Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Michael Kaeshammer Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Nick & Simon TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjaak Bral S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
The Blues Brothers C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Def Americans De Flux, Zaandam
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble Meervaart, Amsterdam
20:30
Idles EKKO, Utrecht
20:30
Kenny B Groene Engel, Oss
Foto John Illsley & Band
John Illsley & Band Atak, Enschede
1
1
20:30
Nele Needs A Holiday + Josefien Deloof De Zwerver, Oostende
20:30
Symfo Classics Iduna, Drachten
1
20:30
Iain Matthews Southern Comfort 't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Martijn Fischer Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Piepschuim Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Alcuna Wilds
Alcuna Wilds ACU, Utrecht
1
20:30
Alcuna Wilds ACU, Utrecht
20:30
De Waanzin Café de Hommel, Vlaardingen
20:30
The Dead South Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Dope D.O.D. + DRUMMAKID Simplon, Groningen
20:30
My Baby 013, Tilburg
20:30
Laura Macri Gigant, Apeldoorn
1
20:30
The Dubbeez Mezz, Breda
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Stars that speak Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Explore the North Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Massada De Vorstin, Hilversum
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Omval, Diemen
20:30
Beats & Pieces Big Band Bimhuis, Amsterdam
21:00
DieselBurner / iPendejo! / Maudlin Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Celestia (FR) + Blaze of Sorrow (IT) Little Devil, Tilburg
21:00
Boris Corneel, Lelystad
Foto Spinvis
Spinvis Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Wende Snijders Hedon, Zwolle
21:00
Eek-A-Mouse Doornroosje, Nijmegen
21:00
Høken met The Heinoos Flophouse, Toldijk
Foto Michael Prins
Michael Prins Rotown, Rotterdam
1
21:00
Omnia Altstadt, Eindhoven
21:00
White Cowbell Oklahoma Het Bolwerk, Sneek
21:00
Non-Alignment Pact Café Trianon, Nijmegen
1
21:00
Ragepyre The Saint, Eindhoven
21:00
Deep Purple Tribute Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Corduroy Luxor Live, Arnhem
21:00
The Rude Move Highlands, IJsselstein
21:00
Ivan & The Parazol Hedon, Zwolle
21:00
Electropoëzie en J'lectronic LOLA050, Groningen
21:00
Yung Nnelg Hall Of Fame, Tilburg
Foto Paceshifters
Paceshifters Vera, Groningen
1
21:00
Albert Hammond & band Mezz, Breda
21:30
Max Meser So What!, Gouda
22:00
Foxlane Merleyn, Nijmegen
Foto Barrelhouse
Barrelhouse Xinix, Nieuwendijk
1
22:15
Dieuf-Dieul de Thiès Paradiso, Amsterdam
22:30
Wildmen Bluesband Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Ben Sims / Kirk Degiorgio Grenswerk, Venlo
23:00
Abstract / Emanuelle Vos Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 25 november 2017

Soundos - Geboren met ervaring Ledeltheater, Oostburg
Stephanie Struijk 't Schienvat, Erica
Leif de Leeuw Band City Theater, Schijndel
André Manuel - De Onzen Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam De Dillewijn, Ankeveen
Ali B - Koorts Veluvine, Nunspeet
Jochen Otten - Troosten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Winsinghhof, Roden
Pagina -561