Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
19:00
Panama
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
09:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Podium
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
12:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
De Boodschap
Rijen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 31 oktober 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
Whispering Sons
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
The Zombies / Uriah Heep
Patronaat, Haarlem
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
The Levellers
Mezz, Breda
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
09:30
Tour de Machine
Luxor Live, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The High Kings
Het Podium, Hoogeveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Slaves
Handelsbeurs, Gent
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:30
The Osmonds
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Buurman / Iris Penning / Jorick Bronius
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Human League
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dark Sabbath
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
donderdag 01 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Flip Noorman - De Big One
Werftheater, Utrecht
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Vera, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
20:00
Mic Lowry
Tolhuistuin, Amsterdam
Marlon Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn